Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kelių policija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 603

#41 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 26 - 13:46

btw - esu atradęs trečiąją kėdutę, kuria džiūgauju. vat.
kainos/ gėrio santykis tox, kokio niekur dar neužregėjau. 15-36 kg. iškar po jos galima lįst po normaliu diržu.
gėris medžiagose, galimybėje atlenkti miegui (net ne visos 1,5- 2x brangesnes maxi cosi ar bebeconfort turi), reguliuojasi visomis kryptimis, graži.
  • 0

#42 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 sausio 26 - 14:11

graži

Rally bolido sportine sedine butu, jei ne uzrasas Chicco! :D
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#43 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 sausio 26 - 14:21

btw - esu atradęs trečiąją kėdutę, kuria džiūgauju. vat.
kainos/ gėrio santykis tox, kokio niekur dar neužregėjau. 15-36 kg. iškar po jos galima lįst po normaliu diržu.
gėris medžiagose, galimybėje atlenkti miegui (net ne visos 1,5- 2x brangesnes maxi cosi ar bebeconfort turi), reguliuojasi visomis kryptimis, graži.

Kiek litų?
  • 0

#44 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 26 - 14:27

nebeatsimenu, su nuolaidų korta lyg ~ 230 gavosi. Kotrynose gali pasiklaust. iki šiol nepamačiau nieko vertingesnio.
  • 0

#45 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 sausio 26 - 14:29

Rally bolido sportine sedine butu, jei ne uzrasas Chicco! :D

http://www.recaro.co...30&region=1&L=2 :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#46 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 26 - 14:30

Šitas rekaras geriausias :)
Posted Image
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#47 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 sausio 26 - 14:37

Su savo gražuole (dar 2 metų nėr) mieste stumdydamiesi neturim problemų. Duodi kokį žaislą, dar koks vaikiškas CD keitiklio 1 slote visada kiurkso - ramu.
Užmiestin stengiamės važiuoti kai miega. Jei nepavyksta užmigti arba pabunda anksčiau - daugiau 30 minučių retai pavyksta užbovinti. Kelionė pajūrin ir atgal man vis dar galvos skausmas. Čia jei 2+1 važiuojam. Bet kažkada žmona viena su ja išsiruošė 200km palatvijyn šturmuoti. Pabudo ansčiau nei tikėtasi. Bet didvyriškai išsėdėjo. Matyt suprato - mamai vairuoti veikia, nebus kam su ja terliotis.

Aš tai kai pradėjau vairuoti iš pat pirmų dienų išmokiau - kai važiuojam, prašau nešnekėti ir neklabinti mamos. Mama susikaupusi vairuoja. Tai kartais taip norisi kad pašnekėtų, o jis : tu vairuoji, aš tau netrukdysiu. Vot taip
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#48 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 26 - 15:20

http://www.recaro.co...=1030®ion=1&L=2 :blush:

jaja, bet tas YoungSport bus bent 2x brangesnis už čiko. Jo kaina bus 4-7 šimtai. LT kažikas juos pamažu veža, bet kainos nebepatiko.
  • 0

#49 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 24 - 17:39

Pas mane tai visi segas ir neisidirbineja, net mazoji kai prisegi neiisidirbineja ir nervu netampo galima drasiai i tolimas keliones leistis.
  • 0

#50 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 24 - 11:54

Likus iki Kauno 20km buvo zenklas apribojantis greiti iki 110km/h. Vaziuoju normaliai antra juosta su visa masinu virtine. Ir tik pamatau kaip policininkas mane pradeda stabdyt. Sustoju. Dokumentai ir t.t. Jis man sako turit dideliu problemu, nes pas mane nera stazo ir kad vaziavau 133km/h o man leidziama 90km/h. Aisku nuejome i masina. Jis man pradeda rasyt protokola, o jo kolega su tuo paciu fenu pradeda saudyt kitas masinas. As tyliu. Policininkas baigia rasyt protokola ir sako rasyk kad sutinki ir pasiaaiskint del ko virsijai. O as jam tai parodyk fena juk as nemaciau kiek virsijau (tuo metu sustabdoma kita masina). Jisai man juk as rodziau ka nematiai. (ale rode kai buvo sustabdes atkiso tuo metu kai ieskojau dokumentu). sakau nemaciau, nes buvau susijaudines ir ieskojau dokumentu. Policininkas pakelia tona ir sako, kad maciau. Aisku as nesutikau su parodymais ir pasiaaiskinime parasiau kad prietaiso parodymu nemaciau. Masinoje sedeje zmones gali paliudyti, kad kitas pareigunas iskart pradejo saudyt kitas masinas. Tai norejau paklaust. Gal kas yra susidures su panasia situacija ir ar apsimoka apskust nuosprendi.?
  • 0

#51 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2007 liepos 24 - 12:13

jei parasei kad nesutinki, kad nematei parodymu, viskas tavo rankose.dazniausiai tokiu atveju nuosprendis yra vairuotojo naudai. teko panasia situacija apturet. visvien reikes vaziuot i mentine ir ten tipo viska svarstys.pasakysi kaip kas buvo ir tiek. nu gal kazkiek paburbes :unsure:
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#52 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 liepos 24 - 12:22

Sakyciau 500LTL ir tiek. O galejai ir uz 100 prasisukt. Nu bet pomegis svieto lygintoju pabut, kaip zinia, kainuoja. Long live 406c.. ^_^
  • 0
Variantas B

#53 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 24 - 12:34

Kodel "svieto". Tik mano manymu nemoki dirbt, nedirbk. Pats pareigunas gyresi kaip jis 12 metu dirba policijoje, tai manau, kad zino kiekvieno greicio virsijimo protokolo rasymo procedura. 1. Isisodini i masina 2. Parodai "feno" technini pasa, patikrinimo dokumentus (nes kas kazkiek laiko jie yra kalibruojami). 3. Surasai protokola. 4. Parodai "feno" rodiklius. 5. Kaltininkas pasiraso "sutinku" ir pagarbiai nuvaziuoja. Simple...
  • 0

#54 Brendis

Brendis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Chiumaziku garazas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ, 1.4

Parašyta 2007 liepos 24 - 14:23

pritarti sarunui :D ir jei tuyri liudininku viskas bus normaliai :D
  • 0
Why drink and drive if u can smoke and fly :D

#55 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 liepos 24 - 16:06

labai laukiu sio epizodo pabaigos :beer:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#56 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 liepos 24 - 16:08

Būtų smagu, jei parašytum šios situacijos sprendimo eigą ir baigtį. Spaudai tokios situacijos įdomios ^_^
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#57 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 liepos 24 - 16:14

o ash realiai manau, kad nelabai papusi priesh veja - tu sakai nematei, jis sako kad rode... Kokie irodymai kad rode? O kokie kad ne? Cia tas pats, kas ash pasiaishkinime parashyciau, kad nesutinku su parodymais, ish viso nesuprantu ko cia mane pastabde, kas jie tokie ir aplamai ash turiu liudininku, kad dabar esu kitam mieste ... :mellow: :)
  • 0

#58 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 liepos 24 - 17:34

Policininkas yra nesuinteresuotas asmuo (suprask visishkai nesuinteresuotas gauti kyshio) ir jo parodymai turi dydesni svori. Jei jis protokole parshe, kad rode, tai vargu ar tu irodysi, kad nerode. Juolab policijos mashinoj liudininku nelabai ir turejai, o jo naparnikas greitchiausiai sedejo. Speju shansu nedaug, nebent kreipsies i teisma ir teisejui kyshi nutempsi, bet tai kazhi ar apsimoka. :lol: Bendradarbi sustabde su 135km/h parodymais (galima 90km/h), nors vazhiavo ~100 km/h ir nieko neirode, kad tchia ne jo greitis. Musu saugiu ir patogiu eismu besirupinantis vyrukai ryshliai ishdeste, kad jis jokiu shansu neturi ka nors irodyti prieshingai ir draudishkai pasiule susitarti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#59 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 liepos 24 - 18:27

Policininkas yra nesuinteresuotas asmuo (suprask visishkai nesuinteresuotas gauti kyshio) ir jo parodymai turi dydesni svori.
Jei jis protokole parshe, kad rode, tai vargu ar tu irodysi, kad nerode. Juolab policijos mashinoj liudininku nelabai ir turejai, o jo naparnikas greitchiausiai sedejo. Speju shansu nedaug, nebent kreipsies i teisma ir teisejui kyshi nutempsi, bet tai kazhi ar apsimoka. :lol:
Bendradarbi sustabde su 135km/h parodymais (galima 90km/h), nors vazhiavo ~100 km/h ir nieko neirode, kad tchia ne jo greitis. Musu saugiu ir patogiu eismu besirupinantis vyrukai ryshliai ishdeste, kad jis jokiu shansu neturi ka nors irodyti prieshingai ir draudishkai pasiule susitarti.

laimet tikrai galima ir to pvz gali but tas veikejeas is KMZ..
filmukas1
filmukas2


na cia esmes del radaru bet vistiek ismanant istatymus laimet gali...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#60 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2007 liepos 24 - 20:14

Policininkas yra nesuinteresuotas asmuo (suprask visishkai nesuinteresuotas gauti kyshio) ir jo parodymai turi dydesni svori.
Jei jis protokole parshe, kad rode, tai vargu ar tu irodysi, kad nerode. Juolab policijos mashinoj liudininku nelabai ir turejai, o jo naparnikas greitchiausiai sedejo. Speju shansu nedaug, nebent kreipsies i teisma ir teisejui kyshi nutempsi, bet tai kazhi ar apsimoka. :lol:
Bendradarbi sustabde su 135km/h parodymais (galima 90km/h), nors vazhiavo ~100 km/h ir nieko neirode, kad tchia ne jo greitis. Musu saugiu ir patogiu eismu besirupinantis vyrukai ryshliai ishdeste, kad jis jokiu shansu neturi ka nors irodyti prieshingai ir draudishkai pasiule susitarti.

pagal mane radara parode esant vairuotojui savo masinoje. ten ir buvo tie liudinikai. ir siaip nesvarbu ka sako mentai, jie turi irodyti savo zodziu/parodymu teisinguma.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0