Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kelių policija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 603

#101 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 liepos 28 - 19:17

Bandau speti: per "svarstyma" pasiulys maksimalia bauda, bei, jei netenkina bauda - berods per 10d kreiptis i teisma.

Statu uz tai ka negaus maximalios :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#102 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 28 - 21:39

As vat irgi ruosiuosi i EPT komisija. Nesutikau su teiginiu "pazeide zenkla X.XXX (lenkti draudziama)" kadangi toje vietoje pakankamai platu isitekti 2 masinoms vienos krypties vaziuojamojoje dalyje, parasiau, kad nelenkiau, o apvaziavau sustojusia masina. Ziuresim kaip baigsis. Principo reikalas siaip. Gal net bylinesiuosi toliau, is principo sansu nedaug, bet nepasilenksiu as tiems, kur "visada teisus".
  • 0

#103 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 liepos 29 - 19:48

mano istorija: situacija ne su greiciu buvo, bet su stovejimu ant zalios vejos. nepasirasiau ant ju kisamu popiriu (buvo ten tokia situacija, kad net ciut su jeis neusimusem). nepasirasiau nei ant to popieriaus, kur viskas iforminta, nei ant to, kur atseit kvietimas i teisma. laika tik paziurejau kada atvykt ir pazadejau, kad tikrai tvyksiu (pyktis buvo nesvietiskas). finalas toks, kad ispejima parase :P tai manau, jei esi savo teisybe tikras tai verta pakovot uz je, o per galva uz tai nieks neduoda :ph34r:
  • 0

#104 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2007 liepos 29 - 21:28

sad :(

netas zodis..... :angry:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#105 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2007 liepos 29 - 22:18

o man kazkaip pasitaike labai neblogas pareigunas gerbiu tokius zmones: buvo taip kad padariau avarija ne su savo masina ir dar be draudimo :( tai policininkas paklauses ar turiu darudima ir isgirdes neigiama atsakyma pasiule i protokola parasyti kad nepateikiau draudimo(atseit pamirsau namie) o man liepe varyti kazkur susirasti draudika kuris apdraustu atgaline data :) bet isejo taip kaip visasda:( teks susimoketi uz abi masinas :( :( :(
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#106 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 23:25

pries pora metu, brolis ramiai sau vaziavo su drauge i Vilniu is Kauno, buvo apie 21.30.Mato, kad atvaziuojancios masinos mirksi ilgom, priletino iki 95km/h ir vaziuoja.Pradejo lenkt priesais vaziuojancia fura (apie 90km/h) pastebejo kazka atlekianti is galo ir mirksinti ilgom, kad pasitrauktu. Jis nedelsdamas pristabde ir pasitrauke. Ta masina kuri mirksejo praleke kaip tik tuo momentu kai jie visi vaziavo pro policija, gavosi taip pakelej stovejo policija, pirmoj juostoj vaziavo fura, paskui-brolis o masina virsijusi greiti uz furos-antroj juostoj.Finalas- po 15 min. pasiveja tas pats ekipazas ir sustabdo broli, sako- tu vaziavai 153km/h, balai, bauda iki 1500lt, rasom protokola.Brolis kokia valanada aiskino kaip kas buvo, bet veltui (jiems gi dzin ka nubaust) liko tik parasyt, kad nesutinka. Padave i teisma ir laimejo-nei balu nei baudos. Policija apskunde sprendima ir ji anuliavo. Antras teismas baigesi visishku pralaimejimu- ir balai ir bauda. Tada brolis apskunde sprendima, bet nieko nepese,jiems nesvarbu, kad teises darbui reikalingos ir t.t.(anie dar sustabde tyciojosi: sako vairuotoja nusisamdysi o kai brolis pasake : ka man dabar daryt- nusisaut ar ka? tie sako tai mes tau sautuva gaim duot... ) :blink: taigi liko menuo iki teisiu atgavimo ir sumokejo bauda 1250lt. Argi ne bananu salis! :mad:

Nu cia tai suprantama kad sudas :( bet kaip pries tai pilietis pazeide keliu eismo taisykles ir dabar zada bilinetis kad isvengti baudos tai tokiam as ne tik maximuma baudos duociau bet ir liepciau teises prisegti tuoalete ant vynio. Jei uzteko proto pazeisti ket tegul uztenka proto ir uz tai atsakyti o ne ieskoti vyniu siknoj. Mano nuomone tokia: pazeidei, mokek.
  • 0
Subaru Legacy

#107 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 23:35

Mano nuomone tokia: pazeidei, mokek.

i letena pydysoka :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#108 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 23:39

i letena pydysoka :lol:

na koks skirtumas kaip bet vistiek moki ;) nors siandiena buvau ofisialiai nubaustas :( uz 24km/h virsyjima bet del ant pareigunu nepykstu ir teisybes neieskau. Nes juk pats kaltas niekas manes is galo nevijo virsijau greiti samoningai ir suvokdamas ka darau.
  • 0
Subaru Legacy

#109 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 05 - 00:08

na koks skirtumas kaip bet vistiek moki ;) nors siandiena buvau ofisialiai nubaustas :( uz 24km/h virsyjima bet del ant pareigunu nepykstu ir teisybes neieskau. Nes juk pats kaltas niekas manes is galo nevijo virsijau greiti samoningai ir suvokdamas ka darau.

Ash irgi filosofishkai zhiuriu i "mokesti uzh kelius" :lol:
Nors paskutinius kokius 3 kartus buvau pagautas tam tik, kad pagauti, tai naturaliai suvokiu kaip reketa.
Situacijos:
1) Stop zhenklas vidury naknies. Absoliutus matomumas, automobiliu kilometro spinduliu nulis. Beveik sustoju (pradedu judeti pirmu begiu). Shvytureliai. Drake. Nusileitdzhiu. Palieku gejams 20Lt ant lubrikantu.
2) Pravazhiuoju svietofora mirksint zhaliam. Sustapdo neaishkios orentacijos zhalias ishsigymelis (Keda pavarde, pravarde Sportabatis (tikiuosi zonoj jau kam nors tchiulpia, nes net jo kolegos, ji gaidzhiu vadino), kuris sugebejo pamatyti, kad ash ish sankryzhos ishvazhiavau jau beuzhsidegant raudonai. Jam debilui px per kokia ivazhiavau. Teisme gal butchiau ka ir laimejes, bet gaila laiko. Su kitu policininku pagalba paleido uzh pydysoka.
3) Trasa Utena - Vilnius. Sekmadienis. Mashina ant mashinos. Lenkiu gruzovika su priekaba. Mano greitis 117 km (norisi vistik greitchiau toki griozda aplenkti, ypatch kai ish priekio mashinos vazhiuoja ir vazhiuoja) ishbega netradicines orentacijos "baboshka kruglosutachnaja". Ka su ja daryti? Vel pydysokas "uzh kelius" ir vazhiuoju toliau.

Visais 3 atvejais nesijautchiu kazhkuo labai nusikaltes. Formaliai gal, bet "sveiko proto ribose" nelabai. Sustabdytu ispetu, nesigintchitchiau ir gal net perzhvelgtchiau situacija. Bet kai sustabdo ir px viskas - va prasizhengei duok pydysoka, tai ka ash zhinau. :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2007 rugpjūčio 05 - 00:12

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#110 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 rugpjūčio 05 - 08:59

Ash irgi filosofishkai zhiuriu i "mokesti uzh kelius" :lol:
Nors paskutinius kokius 3 kartus buvau pagautas tam tik, kad pagauti, tai naturaliai suvokiu kaip reketa.
Situacijos:
1) Stop zhenklas vidury naknies. Absoliutus matomumas, automobiliu kilometro spinduliu nulis. Beveik sustoju (pradedu judeti pirmu begiu). Shvytureliai. Drake. Nusileitdzhiu. Palieku gejams 20Lt ant lubrikantu.
2) Pravazhiuoju svietofora mirksint zhaliam. Sustapdo neaishkios orentacijos zhalias ishsigymelis (Keda pavarde, pravarde Sportabatis (tikiuosi zonoj jau kam nors tchiulpia, nes net jo kolegos, ji gaidzhiu vadino), kuris sugebejo pamatyti, kad ash ish sankryzhos ishvazhiavau jau beuzhsidegant raudonai. Jam debilui px per kokia ivazhiavau. Teisme gal butchiau ka ir laimejes, bet gaila laiko. Su kitu policininku pagalba paleido uzh pydysoka.
3) Trasa Utena - Vilnius. Sekmadienis. Mashina ant mashinos. Lenkiu gruzovika su priekaba. Mano greitis 117 km (norisi vistik greitchiau toki griozda aplenkti, ypatch kai ish priekio mashinos vazhiuoja ir vazhiuoja) ishbega netradicines orentacijos "baboshka kruglosutachnaja". Ka su ja daryti? Vel pydysokas "uzh kelius" ir vazhiuoju toliau.

Visais 3 atvejais nesijautchiu kazhkuo labai nusikaltes. Formaliai gal, bet "sveiko proto ribose" nelabai. Sustabdytu ispetu, nesigintchitchiau ir gal net perzhvelgtchiau situacija. Bet kai sustabdo ir px viskas - va prasizhengei duok pydysoka, tai ka ash zhinau. :ph34r:

tokiais atvejais tikrai nervai kartais nelaiko,mane irgi karta nukirto ka per istisine lenkiau,o ka daryt jei priekyje 30km/h vaziuoja belarusas o is priekio viena po kitos lengvosios atalekia,na tai myniau kai nebuvo masinu is priekio, nu ka teko 150lt ligu sumoket,nedaviau tiems gaidziams,mokejau valstybei,kad ir kaip teko irodineti,ka lenkiau todel ka jis letai vaziavo ir trukde eismui,dzin jiems,nebuvo laiko tikrai butu buve galima gincytis. Aplamai nemegejes sitam reketui moketi,todel ir turiu jau 7baudos balus surinkes po viena.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#111 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 05 - 09:31

buvo taip. kad pasibaigė laikinojo pažymėjimo galiojimo laikas ir sustabdė likus 1 dienai iki teismo. Į svarstymą negalėjau atvykti. Išrašė 1500 ir skūstis galėjau tik teismo keliu :) per pirmą teismą atidavė teises per antrą panaikino nuobaudą. Vnž. teises buvo atėmę už tai, kad aikštelėj atsirėmiau į kitą mašiną.
  • 0

#112 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 13:27

Pagal KET ir patrulio veiklos instrukciją, stabdydamas automobilį tamsiu paros metu, patruliuojantis ekipažas turėtų įjungti švyturėlius. Priešingu atveju gali pabandyti nestoti :D Vat toks klausimas: tarkim stabdo be švyturėlių už viršytą greitį. Tu nestoji, paskui skambini 112 ir praneši, kodėl nestojai. Ar yra šansų likt nenubaustam už greitį, ar paskui gauni max nuobaudą už pažeidimą? Gal kas praktiškai yra išbandęs tokį variantą ;]
  • 0

#113 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 13:43

Man buvo atsitikimas, mentas is krumu nakti griudamas leke, bande palisti po masina. Svyturelius isijunge kai as jau buvau pravaziaves (aisku, net negalvojau stabdyti), bet vytis nebande. Skambinti niekam neskambinau. Veiksmas vyko greitkelyje Vilnius - Panevezys. Kiek teko susidurti, tvarkingai stabdydami, tamsiu paros laiku mentai visa laika ijungia svyturelius.
  • 0

#114 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 13:59

O tai buvo už ką stabdyt tave ar nelabai?
  • 0

#115 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 14:01

Itariu, kad buvo susale, nusprende pabegioti :D . Stabdyti nebuvo uz ka. Lyg ir nieko nepazeidziau
  • 0

#116 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 16:02

Pagal KET ir patrulio veiklos instrukciją, stabdydamas automobilį tamsiu paros metu, patruliuojantis ekipažas turėtų įjungti švyturėlius. Priešingu atveju gali pabandyti nestoti :D Vat toks klausimas: tarkim stabdo be švyturėlių už viršytą greitį. Tu nestoji, paskui skambini 112 ir praneši, kodėl nestojai. Ar yra šansų likt nenubaustam už greitį, ar paskui gauni max nuobaudą už pažeidimą? Gal kas praktiškai yra išbandęs tokį variantą ;]

Už tai, kad nestojai, niekas teisiškai negali nubausti. Bet už viršytą greitį - gali. Be to, tikėtina, kad pakliūsi į policijos "blacklistus", o tokiu atveju stabdys už menkiausią nusižengimą. Visoje Lietuvoje.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#117 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 17:34

Už tai, kad nestojai, niekas teisiškai negali nubausti. Bet už viršytą greitį - gali. Be to, tikėtina, kad pakliūsi į policijos "blacklistus", o tokiu atveju stabdys už menkiausią nusižengimą. Visoje Lietuvoje.

Dar vienas Pilypas is Pazastenu. Jokio juodo saraso nera, nors ir jis butu ar sugebetum atsiminti visu auto numerius kurie padave pareigunus i teisma. Administracinis teismas kiek man zinoma i para istiria 4 bylas susijusias su keliu eismo taisykliu pazeidimu vadinasi 4X365d. kazkaip idomiai tas sarasas turetu atrodyti koks kaip Lietuvos Rytas sestadieninis su visais priedais. :D
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#118 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 13 - 10:12

Nu čia dėl to "blacklisto" tai yra dalis tiesos,bent jau anksčiau kai buvo tik laminuotos teisės, tušinuku ar kokiu kitu aštriu daiktu mentas pabadydavo vairuotojo akis nuotraukoje-matyt nelabai matosi, o pirštu braukdamas pajauti įdubimus. Taip kad paskui kitas mentas labai greit suprasdavo, su kuo reikalą turi ir kokią baudą skirt :) Paskui net straipsnis lrytas buvo šia tema.
  • 0

#119 Brendis

Brendis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Chiumaziku garazas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ, 1.4

Parašyta 2007 rugpjūčio 13 - 12:14

Nu čia dėl to "blacklisto" tai yra dalis tiesos,bent jau anksčiau kai buvo tik laminuotos teisės, tušinuku ar kokiu kitu aštriu daiktu mentas pabadydavo vairuotojo akis nuotraukoje-matyt nelabai matosi, o pirštu braukdamas pajauti įdubimus. Taip kad paskui kitas mentas labai greit suprasdavo, su kuo reikalą turi ir kokią baudą skirt :) Paskui net straipsnis lrytas buvo šia tema.

gal zinai tiksliai kokiam lryte jis buva? butu labai idomu paskaitineti :D dekui :rolleyes:
  • 0
Why drink and drive if u can smoke and fly :D

#120 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2007 rugpjūčio 13 - 14:10

Dar vienas Pilypas is Pazastenu. Jokio juodo saraso nera, nors ir jis butu ar sugebetum atsiminti visu auto numerius kurie padave pareigunus i teisma. Administracinis teismas kiek man zinoma i para istiria 4 bylas susijusias su keliu eismo taisykliu pazeidimu vadinasi 4X365d. kazkaip idomiai tas sarasas turetu atrodyti koks kaip Lietuvos Rytas sestadieninis su visais priedais. :D

Administraciniai teismai ir savaitgaliais tiria bylas, susijusias su kelių eismo taisyklių pažeidimais? :o
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0