Peršokti prie turinio


Langu tamsinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 163

#21 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2007 liepos 31 - 16:09

Negirdi čia tavęs, Mažoji :)

Išgirdo jau :)

to Pawka, kur išsiaiškinti tai nežinau, šiaip dėl informacijos įdėjau, kad per daug nenusigrybautumėt :D
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#22 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 31 - 16:15

Išgirdo jau :)

to Pawka, kur išsiaiškinti tai nežinau, šiaip dėl informacijos įdėjau, kad per daug nenusigrybautumėt :D

nu jo... tipo apsimesiu durneliu kai mentas sustabdys sakysiu taigi patys raset istatye kad turi but 75% tai 100% - 15% lygu 75% tai ir vazineju istatymiskai tvarkingas :D :D
  • 0

#23 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2007 liepos 31 - 17:33

Išgirdo jau :)

to Pawka, kur išsiaiškinti tai nežinau, šiaip dėl informacijos įdėjau, kad per daug nenusigrybautumėt :D

nu jo... tipo apsimesiu durneliu kai mentas sustabdys sakysiu taigi patys raset istatye kad turi but 75% tai 100% - 15% lygu 75% tai ir vazineju istatymiskai tvarkingas :D :D

100 - 15 ir gavai 75???? :lol:
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#24 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 liepos 31 - 18:20

manai policija jau tokie durniai kad nezino kaip atskirti padirbta leidima nuo tikro? :) o jei jau su tokiu pagautu tai ne tik kad gautum baudele uz langus bet ir dar kazkuri straipsni pritaikytu uz dokumento klastojima...

p.s. ka tau labai nesmagu vairuot kai mato kiti kas vairuoja?

man asmeniskai patiko USA vazineti su visais langais niauktais :) jei nori kad matytu, nusileidi langa :D nezinau kodel pas mus neleidziama nors minimaliai tamsinti.. amerikonai vazinejes ir nedaro is to problemos :)

p.s.: puskes vyras buvo visus langus uztamsines, kad nesimatytu nelabai grazios ryzos spalvos odos salono :D

Jauciu jei koks septintokas, kaip Amerikoj, pradetu pyskint klasiokus, irgi nematytum problemos. Davai kiekvienam lietuviui po sautuva, gi Amerikoj problemos nemato nieks tame...

tai tu sakai amerikonai nedaro problemos is to kad septintokai saudo klasiokus? as taip nesakau.. as sakau kad pas mus begale nesamoningu istatymu, begale istatymu spragu, neaiskumu ir pan.. kaip pvz.. tik kaip pvz.. kas sugalvojo, kad vairuotojas - girtas ir virsydamas greiti - sukeles avarija kurioj zuvo 6 zmones, kalinamas IKI 10 metu :wacko:

kas del ginklu amerikoj kiekvienam, tai cia briedas.. skirtingose valstijose, skirtingi istatymai.. beje neimk atskiru pavyzdziu, paziurek gyventoju mastu - procentaliai..

o kodel cia tau nesamoningas istatymas? ir tu man argumentuok kam tau tie tamsinti stiklai as argumentuosiu kad istatymas geras
  • 0

#25 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 31 - 19:17

Nu kas per...... koks jiem skyrtums ka as darau su savo masina.. mano masina ne ju.. ar jiem nuo to kas keicias kad mano langai uzstamsinti...

Šį pranešimą redagavo Sapro: 2007 liepos 31 - 19:21

  • 0

#26 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 liepos 31 - 21:00

pablogeja matomumas, turbut keliuku stabdanciu tave saugumas irgi itakoja si istatyma, jei ant langu klijuojama plevele, tai velgi kebliau ismust avarijos atveju, kokio kenkejo istempimas is masinos policijai irgi komplikuojas... gal butu galima ismastyt dar daugiau...
  • 0

#27 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 liepos 31 - 21:07

Manau čia net nereikia galvoti priežasčių dėl ko draudžiama ir pan. Jei yra nustatyti standartai ir reikalavimai transporto priemonei reiškia ir reikia jų laikytis. Kaip atrodytų jei kiekvienas taip mąstytų ir iš savo mašinos darytų ką nori. Vienas sugalvotų kokį duslintuvą visiškai nusiimt juk niekam jis netrukdo, kitas kokį dalgį prisikabint vietoj šoninio veidrodėlio juk niekam jis nemaišo ir t.t.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#28 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 liepos 31 - 21:08

Manau čia net nereikia galvoti priežasčių dėl ko draudžiama ir pan. Jei yra nustatyti standartai ir reikalavimai transporto priemonei reiškia ir reikia jų laikytis. Kaip atrodytų jei kiekvienas taip mąstytų ir iš savo mašinos darytų ką nori. Vienas sugalvotų kokį duslintuvą visiškai nusiimt juk niekam jis netrukdo, kitas kokį dalgį prisikabint vietoj šoninio veidrodėlio juk niekam jis nemaišo ir t.t.

:D su dalgiu geras :) reiks bandyt...
  • 0

#29 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 liepos 31 - 21:11

manai policija jau tokie durniai kad nezino kaip atskirti padirbta leidima nuo tikro? :) o jei jau su tokiu pagautu tai ne tik kad gautum baudele uz langus bet ir dar kazkuri straipsni pritaikytu uz dokumento klastojima...

p.s. ka tau labai nesmagu vairuot kai mato kiti kas vairuoja?

man asmeniskai patiko USA vazineti su visais langais niauktais :) jei nori kad matytu, nusileidi langa :D nezinau kodel pas mus neleidziama nors minimaliai tamsinti.. amerikonai vazinejes ir nedaro is to problemos :)

p.s.: puskes vyras buvo visus langus uztamsines, kad nesimatytu nelabai grazios ryzos spalvos odos salono :D

Jauciu jei koks septintokas, kaip Amerikoj, pradetu pyskint klasiokus, irgi nematytum problemos. Davai kiekvienam lietuviui po sautuva, gi Amerikoj problemos nemato nieks tame...

tai tu sakai amerikonai nedaro problemos is to kad septintokai saudo klasiokus? as taip nesakau.. as sakau kad pas mus begale nesamoningu istatymu, begale istatymu spragu, neaiskumu ir pan.. kaip pvz.. tik kaip pvz.. kas sugalvojo, kad vairuotojas - girtas ir virsydamas greiti - sukeles avarija kurioj zuvo 6 zmones, kalinamas IKI 10 metu :wacko:

kas del ginklu amerikoj kiekvienam, tai cia briedas.. skirtingose valstijose, skirtingi istatymai.. beje neimk atskiru pavyzdziu, paziurek gyventoju mastu - procentaliai..

o kodel cia tau nesamoningas istatymas? ir tu man argumentuok kam tau tie tamsinti stiklai as argumentuosiu kad istatymas geras

o gal man nuo saules alergija.. o gal as noriu savo masinoj privatumo.. arba tiesiog kad butu graziau..
  • 0

#30 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 liepos 31 - 21:42

manai policija jau tokie durniai kad nezino kaip atskirti padirbta leidima nuo tikro? :) o jei jau su tokiu pagautu tai ne tik kad gautum baudele uz langus bet ir dar kazkuri straipsni pritaikytu uz dokumento klastojima...

p.s. ka tau labai nesmagu vairuot kai mato kiti kas vairuoja?

man asmeniskai patiko USA vazineti su visais langais niauktais :) jei nori kad matytu, nusileidi langa :D nezinau kodel pas mus neleidziama nors minimaliai tamsinti.. amerikonai vazinejes ir nedaro is to problemos :)

p.s.: puskes vyras buvo visus langus uztamsines, kad nesimatytu nelabai grazios ryzos spalvos odos salono :D

Jauciu jei koks septintokas, kaip Amerikoj, pradetu pyskint klasiokus, irgi nematytum problemos. Davai kiekvienam lietuviui po sautuva, gi Amerikoj problemos nemato nieks tame...

tai tu sakai amerikonai nedaro problemos is to kad septintokai saudo klasiokus? as taip nesakau.. as sakau kad pas mus begale nesamoningu istatymu, begale istatymu spragu, neaiskumu ir pan.. kaip pvz.. tik kaip pvz.. kas sugalvojo, kad vairuotojas - girtas ir virsydamas greiti - sukeles avarija kurioj zuvo 6 zmones, kalinamas IKI 10 metu :wacko:

kas del ginklu amerikoj kiekvienam, tai cia briedas.. skirtingose valstijose, skirtingi istatymai.. beje neimk atskiru pavyzdziu, paziurek gyventoju mastu - procentaliai..

o kodel cia tau nesamoningas istatymas? ir tu man argumentuok kam tau tie tamsinti stiklai as argumentuosiu kad istatymas geras

o gal man nuo saules alergija.. o gal as noriu savo masinoj privatumo.. arba tiesiog kad butu graziau..

as tave aplenkiau ir jau argumentavau "uz" istatyma (manau logiskiau nei "saules alergija" ar "taip graziau") taip pat ten atsakymas ir i tavo privatuma.
  • 0

#31 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 liepos 31 - 22:12

... arba tiesiog kad butu graziau..

Nepamiršk - tu tą savo papuošalą į gatves išvairuoji.
Safety first.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#32 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 31 - 22:27

Blit nors 30% proc eitu niaukt priekines dureles... :/ kdl kitur blt galima pas mumy ne.. man del to nervas didziauses..
  • 0

#33 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 liepos 31 - 22:59

Nepamiršk - tu tą savo papuošalą į gatves išvairuoji.
Safety first.

tai gerai, tuomet daugiau yra ka reiketu uzdrausti, mano subjektyvia nuomone: galinga aparatura (negirdi kas vyksta aplink), visokie neonai, lipdukai, sviestukai, purkstukai, pakabukai ant veidrodeliu.. uzvirintos rankeneles ir t.t... visi sitie arba kazka riboja - ar tai matomuma, ar tai klausa - arba trukdo kitiems - atitraukia demesi, spigina, etc.. zodziu kai nori visada rasi prie ko prikibti..

del safety first - pritariu.. bet jei aklai to laikytumemes, reiktu vazineti transporto priemonemis, o ne automobiliais.. ;]
  • 0

#34 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 liepos 31 - 23:02

visokie neonai, lipdukai, sviestukai, purkstukai, pakabukai ant veidrodeliu.. uzvirintos rankeneles ir t.t...

situ nedraudzia, kad toki is tolo pazintum ir pasisaugotum :lol: :lol: :lol:
  • 0
kažkaip.....

#35 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 liepos 31 - 23:08

Blit nors 30% proc eitu niaukt priekines dureles... :/ kdl kitur blt galima pas mumy ne.. man del to nervas didziauses..

O tai nx niaukt? Bijai savo morka visuomenei parodyti ar kaip?
Kai saule ar sadauskines lempietchkos akina, ash uzhsimetu akinius i psio. Kai tamsu nusiimu ir nematau del to problemos.
Nakti su tamsintais langais tikrai nekas. Del to, turbut, ir neleidzhia.

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2007 liepos 31 - 23:09

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#36 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 liepos 31 - 23:26

O tai nx niaukt? Bijai savo morka visuomenei parodyti ar kaip?
Kai saule ar sadauskines lempietchkos akina, ash uzhsimetu akinius i psio. Kai tamsu nusiimu ir nematau del to problemos.
Nakti su tamsintais langais tikrai nekas. Del to, turbut, ir neleidzhia.

jei neleidzia su niauktais langais tai turetu neleist su niauktais akiniais, ner teisybes :angry:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#37 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 liepos 31 - 23:31

jei neleidzia su niauktais langais tai turetu neleist su niauktais akiniais, ner teisybes :angry:

Tai uzhsimesk "niauktus" akinius nakti ir vazhinek protestuodamas. Kazhi ar pats noresi? :lol:
Savo net galinius nusiniaukiau (pirkau su niauktais), po tamsius kiemus pasistumdes. Nx man to reikia? Veidrodeliai tamsinti ir tolinantis, pro langus ne varpos nesimato. Atsidarius duris stumdytis? O jei dar ir priekinis toks, tai ishvis 3,14zdiec.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#38 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 31 - 23:50

kam niaukt kam niaukt.. ka geriau atrodytu... jej ten 30% niaukti tai nedauk ten ir suprasteja tas matomumas...btw tema taj ne apie tai..
  • 0

#39 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 liepos 31 - 23:59

kam niaukt kam niaukt.. ka geriau atrodytu... jej ten 30% niaukti tai nedauk ten ir suprasteja tas matomumas...btw tema taj ne apie tai..

Tai kokia auto esmine paskirtis? Ar grazhiai atrodyti, ar nuvezhti ish tashko A i tashka B?
Realybeje, bent ash, mazhai zhiuriu kaip kuri mashina atrodo. Labiau zhiuriu kur ir kaip juda. Dauguma speju irgi. O jei atrodymas/ispudzhio darymas, pjaunasi su eismo saugumu, triukshmo normomis ir pan., tai i tai zhiuriu netgi atgrasiai - "debilas uzh vairo" :angry:

P.S. I mano auto paieshko tema nezhiureti. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#40 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 01:42

Tai kokia auto esmine paskirtis? Ar grazhiai atrodyti, ar nuvezhti ish tashko A i tashka B?
Realybeje, bent ash, mazhai zhiuriu kaip kuri mashina atrodo. Labiau zhiuriu kur ir kaip juda. Dauguma speju irgi. O jei atrodymas/ispudzhio darymas, pjaunasi su eismo saugumu, triukshmo normomis ir pan., tai i tai zhiuriu netgi atgrasiai - "debilas uzh vairo" :angry:

P.S. I mano auto paieshko tema nezhiureti. :lol:

po teisybe, jei nuo tasko A iki B, tai jemam lauk visokius magus, el. langus ir panasiai ir vaziuojam su apipesiotu liutu.. gamtai geriau, paciam pigiau, tarp tasku sulaks.. suriedi.. :) viskas labai paprasta, yra Maslow poreikiu piramide..
Posted Image
kuri labai paprastai viska paaiskina :) o niaukti langai, kaip ir audio aparatura, tiuningas ir visa kita kas nebutina techniniam stoviui uztikrinti, yra aukstesnio lygio poreikiai :) jie buvo, yra ir bus.. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0