Peršokti prie turinio


Langu tamsinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 163

#41 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 07:22

niaukti langai - aukstesnio lygio poreikis :) gerai pasakyta
  • 0

#42 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 09:15

[quote name='RAIMA' date='Jul 31 2007, 05:33 PM'] tvarkingas :D :D [/QUOTE]
100 - 15 ir gavai 75???? :lol: [/quote]
ojjj.. sorry pavarges buvau.. tai dar gerew 25% :D :blush:
  • 0

#43 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 10:20

Tai kokia auto esmine paskirtis? Ar grazhiai atrodyti, ar nuvezhti ish tashko A i tashka B?
Realybeje, bent ash, mazhai zhiuriu kaip kuri mashina atrodo. Labiau zhiuriu kur ir kaip juda. Dauguma speju irgi. O jei atrodymas/ispudzhio darymas, pjaunasi su eismo saugumu, triukshmo normomis ir pan., tai i tai zhiuriu netgi atgrasiai - "debilas uzh vairo"  :angry:

P.S. I mano auto paieshko tema nezhiureti.  :lol:

po teisybe, jei nuo tasko A iki B, tai jemam lauk visokius magus, el. langus ir panasiai ir vaziuojam su apipesiotu liutu.. gamtai geriau, paciam pigiau, tarp tasku sulaks.. suriedi.. :) viskas labai paprasta, yra Maslow poreikiu piramide..
Posted Image
kuri labai paprastai viska paaiskina :) o niaukti langai, kaip ir audio aparatura, tiuningas ir visa kita kas nebutina techniniam stoviui uztikrinti, yra aukstesnio lygio poreikiai :) jie buvo, yra ir bus.. :)

Tai toks dydelis "Ego Needs" uzhsiniaukti langus, kad net ir "Security Needs" nebepaisot? :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#44 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 10:25

As visai nesuprantu, kam tuos langus niaukti. Koks nuo to komfortas? Daznai nosi krapstai uz vairo, nenori kad kiti matytu? :D
  • 0

#45 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 10:28

As visai nesuprantu, kam tuos langus niaukti. Koks nuo to komfortas? Daznai nosi krapstai uz vairo, nenori kad kiti matytu? :D

GRAZHU, kaip tchia nesuprasti. :lol:
Sanariai (Augulis) pamenu net nakti su juodos plasmases suvirintojo akiniais smaukydavosi, nes toks STYLIUS buvo! :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#46 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 10:31

As visai nesuprantu, kam tuos langus niaukti. Koks nuo to komfortas? Daznai nosi krapstai uz vairo, nenori kad kiti matytu? :D

kam tada lieti diskai? kalpokai? :) irgi komforto neprideda :)
o tamsintuose languose nematau kazkokio nesaugumo.. vienintelis nepatogumas kuri man ASMENISKAI sukelia tamsinti langai, tai vakare kai reikia atbuline stumti auto.. bet cia jau pagal taisykle - grozis reikalauja auku :)
  • 0

#47 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 10:31

GRAZHU, kaip tchia nesuprasti. :lol:
Sanariai (Augulis) pamenu net nakti su juodos plasmases suvirintojo akiniais smaukydavosi, nes toks STYLIUS buvo! :lol:

Joo, kiekvienas savaip durniuoja :D
  • 0

#48 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 10:35

.. vienintelis nepatogumas kuri man ASMENISKAI sukelia tamsinti langai, tai vakare kai reikia atbuline stumti auto.. bet cia jau pagal taisykle - grozis reikalauja auku :)

Tema berods apie priekiniu shoniniu stiklu ir patchio priekinio tamsinima.
Vakare, per lietu, ruka ir pan. nepatogumu turetu dar prisideti.
Jau nekalbu apie potencialu aklo vazhiavimo pavoju. Greitchio gi nemazhinsi, del to, kad nesimato? :lol: Dar pagalvos, kad lochas uzh vairo.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#49 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 11:03

...nepatogumas kuri man ASMENISKAI sukelia tamsinti langai, tai vakare kai reikia atbuline stumti auto..

nu tai jei vaziuojant atbulam jau nepatogumas o tai kaip butu i prieki??? tas pats nepatogumas tik kad tavo greitis butu kokia 10 kartu didesnis
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#50 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 11:20

nu tai jei vaziuojant atbulam jau nepatogumas o tai kaip butu i prieki??? tas pats nepatogumas tik kad tavo greitis butu kokia 10 kartu didesnis

pacio priekinio lango tamsinti nenoriu, nepatariu ir neleisciau.. ir soninius 10-30% intervale.. reiketu dar paziureti kaip tatai atrodo.. tiesiog nors kiek davus tamsu atspalvi ant lango, auto atrodytu daug graziau nei vien tik galinius.. o tai gaunas kaip: prieki vinokie diskai, gale kitokie.. ir vieni ir kiti grazus, nu bet nedera nors tu ka :D
  • 0

#51 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 11:53

pacio priekinio lango tamsinti nenoriu, nepatariu ir neleisciau.. ir soninius 10-30% intervale.. reiketu dar paziureti kaip tatai atrodo.. tiesiog nors kiek davus tamsu atspalvi ant lango, auto atrodytu daug graziau nei vien tik galinius.. o tai gaunas kaip: prieki vinokie diskai, gale kitokie.. ir vieni ir kiti grazus, nu bet nedera nors tu ka :D

na taip pritariu kad graziau atrodytu bet kai buna tokiu oro salygu kad vaziuoji ir nieko jau nematai beveik netamsintus langus tai tikrai nesinoretu kad jie butu tamsinti... na bet cia kiekvieno reikalas kaip vazinet... :beer:
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#52 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 12:20

na taip pritariu kad graziau atrodytu bet kai buna tokiu oro salygu kad vaziuoji ir nieko jau nematai beveik netamsintus langus tai tikrai nesinoretu kad jie butu tamsinti... na bet cia kiekvieno reikalas kaip vazinet... :beer:

tavo teisybe.. nereikia ne gamtos salygu.. mes USA kur vazinejom su sprinteriu, tai tamsoj jau budavo nesmagu, veidrodeliu nesimatydavo padoriai.. bet ten langai buvo ne 10 ir ne 30 tamsinti :) bet diena tai visiskai netrukdydavo..
Posted Image
  • 0

#53 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 12:36

Ach*iena nuotrauka :lol: Ypač gerai pas mumi ūkanotą žiemos vakarą taip pritiktų važinėti :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#54 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 13:21

Maestro matai gal tu pagyvenes jau tau nerupi tokie dalykai kaip grozis...a man dar rupi kad masina geriau atrodytu..tamsinti langai daug lb duoda vaizdo..ps:. ar kada matei 30% tamsintus,is vidaus koks matomumas?
  • 0

#55 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 13:47

1. Grožis manau rūpi visiems. Daugiau ar mažiau. 2. Grožis - labai jau individualus dalykas. Apie skonį šiaip čia nelabai diskutuojama. Nebent apie visišką jo nebuvimą :) 3. Bet va kai grožis pradeda kirstis su funcionalumu ar juo labiau saugumu - tada jau žopa.

Šį pranešimą redagavo Maskolis: 2007 rugpjūčio 01 - 13:58

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#56 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 14:57

ka jam pox kaip atrodo svarbu nuvaziot nuo tasko a iki b :lol:
  • 0

#57 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 19:44

Maestro matai gal tu pagyvenes jau tau nerupi tokie dalykai kaip grozis...a man dar rupi kad masina geriau atrodytu..tamsinti langai daug lb duoda vaizdo..ps:. ar kada matei 30% tamsintus,is vidaus koks matomumas?

nu as nakti matau ir pro 95 proc tamsintus langus kai atbulii vaziuoju jei oras geras :D bet jei lyja ar ka tai jau iskart blogiau... nezinau ar cia tik man atrode ar taip is tikro yra kad ant tos pleveles kazkaip greiciau net aprasoja langai...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#58 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 19:59

nezinau ar cia tik man atrode ar taip is tikro yra kad ant tos pleveles kazkaip greiciau net aprasoja langai...

Normalu - vazhiuoji vakare atbulinis - nu**ja per galiny langa nematai - net nepajunti kaip pradedi nervingai šnopuoti... ^_^
  • 0

#59 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 20:34

Normalu - vazhiuoji vakare atbulinis - nu**ja per galiny langa nematai - net nepajunti kaip pradedi nervingai šnopuoti... ^_^

niu zinok man tai visai norma matos jei tas langas neaprasojes ar ka... cia gal del to kad tu "tiuninginiu" lempu atbulinio sviesos gerai spigina...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#60 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2007 rugpjūčio 01 - 20:37

nu jeigu esi baisus urodas ir taip baisiai atrodai, kad taves geriau kitiems nematyti - tamsink ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0