Peršokti prie turinio


Langu tamsinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 163

#121 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 rugpjūčio 14 - 21:20

Buvo metų bėgy čia du prisiregistravę forume (vieno jų nickas HDI, kito neminėsiu) , tikri tavo proto broliai. Tipo, aš galiu leisti sau naują mašiną, aš gudrus, protingas, o jūs visi lochai, biedniokai, turit mane už tai mylėt ir gerbt... Ir ką gi, kur jie? Au-u... Nebėr. Išgaidino forumiečiai, ir net aršiai. Esi verta jiems pamaina.
Kadangi (anot pačio) mastau ne galva, o subine, tai galiu sau leisti tik 11 metų seną lupenėlę. Nors ji ir gal tvarkingesnė už dažną apynauję.
Karoče, šaunuoli, filtruok bazarą ir numesk naujo ruso pozą. HDI vėlė tave stebi... :ph34r:
Tiesa, čia mes apie stiklus? Nu, tai pasakokit, kaip dėsit ant KET ir mentų... :P

:beer:
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#122 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 rugpjūčio 14 - 23:47

Man tai is viso keistas zmoniu mastymas. Nori bet bijai tamsinti? neturi pinigu baudom? netamsink! ir viskas bus aisku. Uz istatymu pazeidumus reikia moketi ir nuo to niekur nepabegsi. Anksciau ar veliau uztrauks vistiek
  • 0
Subaru Legacy

#123 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugpjūčio 15 - 00:47

As sakau taip kaip yra istikruju ty teisybe ir...

Oi negaliu... oi puikiai ta diskusija eina. jau kelinta diena griztu namo ir iskart i langu tema paziureti tokiu perliuku :lol: labai primine ta kuris apie parkavima ( del teisines/moralines kompensacijos) - tik kitu nuomones nera priimamos nes as neabejotinai teisus... zodziu - kuola ant galvos tasyk. :blush:

P.S. atsiprasau, kad pertraukau. teskite ;]
  • 0
kažkaip.....

#124 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2007 rugpjūčio 15 - 10:50

gaila, bet dievas kai kuriems Peugeot pagailejo grazaus salono :) todel kartais tamsinti langai visai gerai  :D

gaila, bet dievas peugeot'ams isvis pagailejo visko ka turi geros masinos :D .... iskaitant ir patvarumo :D dizaino ir to nebeturi normalaus ....

Šį pranešimą redagavo Mindaugaz: 2007 rugpjūčio 15 - 10:51

  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#125 Svečias_Hamis_*

Svečias_Hamis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 10:44

jau senokai kas i sia tema rase, tai nusprendziau ir as pasidalinti sawo patirtimi. wazinejau apie 1metus su tamsintais langais, kai pirkau net nesigilinau tik paklausiau, ar bedu nebus, o pardawejas pasake, kad jam nebuwo. as tada taip naiwiai pagalwojau, kad ir man nieko nebus. wisgi miestas nedidelis pazystamu uztektinai. langai buwo absoliuciai wisi tamsinti, net priekinis, o koks ju pralaidumas net nesidomejau kol wiena diena manes nesustabde:)) siaip diena is isores atrodo,kad wos temsinta yra,o wakare atrodo,kad 100% tai wa prieina prie manes gerbiamas keliu policininkas (buwo reidas sustabde sankryzuoje) padeklamuoja sawo eilerasti ten toks ir anoks ta ir ta, dokumentus ir pan. wiska pateikiu pareina jis is masinos uz kokiu 10min. sako: o kodel pas tamsta langai tamsinti?nors jau kai jis mane stabde pawaziawau toliau ir atsidariau sawo langa(wel naiwiai pagalwojau, kad prasprusiu:)) ) apsimeciau kwailkiuku, kad masina neseniai isigijau ir nelabai zinau kas wyksta, sakau cia wos wos kazkas. policininkas iskarto sako,kad su plewe,o as prisimines pardaweja kuris sake,kad originaliai(atseit del to bedu jam neiskildawo) atsakau: na ka, Jus cia originaliai:) tai jis wel grizo i masina pasieme prozektoriu ir grizes puse walandos tyrinejo kiekwiena mano stikla. wisokiais kampais ji kreipdawo nzn ka ten bande iziureti. po puswalandzio(waziawau i stoti pasiimti drauges atwaziawusios mane lankyti ir weluoju jau neblogai) jis issiaiskino, kad langai wis del to ne plewe tamsinti ir nere atgal i sawo masina. po keliu minuciu atsinese toki lagamineli,o is jo istrauke dar man nematyta aparata. toki kaip fena, bet su nuimama galwa magnetine. ir pridejo prie lango is abieju pusiu. ten pasiraze pasiraze(waizdas lyg langui reiketu pusti i alkotesteri)supypsejo aparatas ir nueme. skaiciukai rode 28% ten dar nuliuku kazkurioj pusej buwo nepamenu. jis taip paziurejo i ta aparata ir wel nunere i masina. tada priwaziawo dar wiena ekipazas ir dar kokia 20min jie wisi aiskinosi ka tie parodymai reiskia, bent as taip pagalwojau. uz 20min pareina jau minetasis pareigunas su mano dokumentais. galwoju aciu dievui jau paleis,o jis tik sako eikite i masina:))) ateinu,o ten man jau paruostas protokolas. sakau: wyrai uz ka cia mane?:)) sako uz langus,nes leistinas tamsinimas tik 30%,o pas tawe 70:D tai wa israse man dowanu ceki sumai 150lt palinkejo gero kelio ir paleido. wakar nusipirkau du soninius priekinius langus, nes nusibodo jau tie stabdymai...

Šį pranešimą redagavo Hamis: 2008 sausio 08 - 10:49

  • 0

#126 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 10:53

Nu zinau ir as viena toki veikeja, kuris nusipirkes masina, nenusilupa priekiniu langu pleveles, nors ten juodai uztamsinta. Pora kart jau susimokejo, taciau nusiimt nezada - nes tipo krutai atrodo. Jis geriau jau vaziuodamas kur nors, pasiskolins is draugelio masina, nes bijo su savo vaziuot - bet langu vistiek nenulupa. Nu nors tu ka - niekaip nesuprantu tokiu....

Šį pranešimą redagavo mazulis1000: 2008 sausio 08 - 10:54

  • 0

#127 Svečias_Hamis_*

Svečias_Hamis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 11:29

tai pas mane ne plewe yra,o priekinio tikrai nekeisiu. jis nedaug tetamsintas,o ir inwesticiju gaila. uzteks jau, kad soninius pasikeisiu
  • 0

#128 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 sausio 09 - 01:38

Man si diskusija primena bobu turgu, ko nebaude uz langus to ir nebaus, o kas bando sokineti auksciau banmbos, negu sveria, todel ir kyla bereikalingos diskusijos.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#129 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2008 sausio 09 - 10:19

Cia priejo Pilotas ir... :)
  • 0

#130 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Parašyta 2011 gegužės 29 - 00:15

prikelsiu trumpam tema, gal yra bandziusiu P406 porestailo priekiniu duru stiklu sviesos laiduma pamatuot? kiek jie tonuoti originaliai? dekui jei kas turi atsakymu :)
  • 0
Peugeot 406 2001

#131 BlOOndine

BlOOndine
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 116
  • Automobilis:607 liuts

Parašyta 2013 liepos 17 - 15:10

Prikeliu tema.jai yra tamsinti stiklai ir policijai sustabdzius as juos nuplesiu jie turi teise rasyt bauda uz pazeidima?as manau kad neturetu nes as sutvarkau ta pazeidima.kokia jusu nuomone?
  • 0

#132 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Parašyta 2013 liepos 17 - 15:14

Prikeliu tema.jai yra tamsinti stiklai ir policijai sustabdzius as juos nuplesiu jie turi teise rasyt bauda uz pazeidima?as manau kad neturetu nes as sutvarkau ta pazeidima.kokia jusu nuomone?

jei bus geranoriski paprasy nuplesti ir paleis, o jei ne, uzfiksuos fakta ir tu plesyk nepleses :wh:
  • 0
Peugeot 406 2001

#133 BlOOndine

BlOOndine
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 116
  • Automobilis:607 liuts

Parašyta 2013 liepos 17 - 17:07

Nu bet jai jiem iki ateinant nuplesiu ar iki kol nueis pasimt ta aparaciuka?plevele labai lengvai nusiimanti.as manau jie negali fiksuoti kaip pazeidimo kol nepamatuoja pralaidumo
  • 0

#134 €uras

€uras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 311
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0HDI

Parašyta 2013 liepos 17 - 17:17

Nu bet jai jiem iki ateinant nuplesiu ar iki kol nueis pasimt ta aparaciuka?plevele labai lengvai nusiimanti.as manau jie negali fiksuoti kaip pazeidimo kol nepamatuoja pralaidumo

Nu čia jau matai kaip yra, tave sustabdys su užniauktais langais, ir nieks neleis tau nuplėšinėt plėvelės, jei jie sugalvos pamatuot ir tau "štrafą" surašyt, jei bus geranoriški, nematuos, ir baudos nerašys, bet vietoj ir nusiplėšt lieps. Galimi du šie variantai, neskaitant trečiojo pažintys/duoklės. Ir nelabai čia ką diskutuot yra.
  • 0
Web puslapių kūrimas, IT paslaugos

#135 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2013 liepos 17 - 18:11

Prikeliu tema.jai yra tamsinti stiklai ir policijai sustabdzius as juos nuplesiu jie turi teise rasyt bauda uz pazeidima?as manau kad neturetu nes as sutvarkau ta pazeidima.kokia jusu nuomone?

Ką reiškia "sutvarkau tą pažeidimą"? Čia panašiai kaip kad stabdo policija už važiavimą neprisisegus saugos diržo, o tu jį prisisegi ir sau patenkinta toliau nuvažiuoji...
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#136 BlOOndine

BlOOndine
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 116
  • Automobilis:607 liuts

Parašyta 2013 liepos 17 - 19:00

Esu kelis kartus plesus.kiek matau sioje temoje yra kalbama apie langus ne apie dirzus.o del to kad kol jie prieis as nuplesiu turiu omeny tai kad plevele nuimt nuo langu uztruktu maximum 10 sekundziu.manau neuzfiksavus pazeidimo negalima bausti
  • 0

#137 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 liepos 17 - 19:06

Esu kelis kartus plesus.kiek matau sioje temoje yra kalbama apie langus ne apie dirzus.o del to kad kol jie prieis as nuplesiu turiu omeny tai kad plevele nuimt nuo langu uztruktu maximum 10 sekundziu.manau neuzfiksavus pazeidimo negalima bausti

Užtaikysi ant piktesnio mento, iškastruos tave per kitur už tokius prikolus.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#138 €uras

€uras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 311
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0HDI

Parašyta 2013 liepos 17 - 19:27

Esu kelis kartus plesus.kiek matau sioje temoje yra kalbama apie langus ne apie dirzus.o del to kad kol jie prieis as nuplesiu turiu omeny tai kad plevele nuimt nuo langu uztruktu maximum 10 sekundziu.manau neuzfiksavus pazeidimo negalima bausti

O dar sako kad anekdotai apie blondines iš piršto laužti... Nieko asmeniško, bet, turiu retorinį klausimą: "Kas būtų, jei nebūtų būtų?".

Esmė yra viena, jei tave sustabdo už pažeidimą (pažeidimas tiek diržas, tiek langai, tiek nedegantis numerio apšvietimas yra vienodi tik sumos skirtingos) tai už jį ir turėsi atsakyt, arba gaut įspėjimą, o už plėšymus pareigūnų akivaizdoje ir bandymu pasirodyti afigienai protinga, gali gauti kur kas rimtesnes sankcijas, ir nebūtinai už tai kas buvo, o tiesiog už tai ką jie susigalvos, kad pasimokytum, ir kitą kartą nebandytum pasirodyt protingesne už visus.

Sekantis, PATS SVARBIAUSIAS, klausimas TAU: Kam ** tamsint tuos langus, jei dar neužtamsinus jau mastai kaip tu plėši plėveles, ir išsisukinėsi nuo baudų? Aš suprantu kurie užsitamsina ir moka pinigus, nei jiem gaila nei ką, o jei finansai tau neleidžia susimokėt baudų, leidimo gauti tamsinimui neatitinki reikalavimų, tai reiškiasi TAU tikrai NEREIKIA jų tamsinti. Nori pasirodyti užsitamsinus didele "pupa" savo mieste, ar šiaip prie batelių labiau juodi stiklai tinka?
  • 0
Web puslapių kūrimas, IT paslaugos

#139 BlOOndine

BlOOndine
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 116
  • Automobilis:607 liuts

Parašyta 2013 liepos 17 - 22:02

Gal kas domejosi kiek kainuotu uztamsinti visa automobili elektrochromu kuris tamsinasi sviesinasi?
  • 0

#140 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 liepos 17 - 23:00

Gal kas domejosi kiek kainuotu uztamsinti visa automobili elektrochromu kuris tamsinasi sviesinasi?

Rusijoje populiarūs visokie tokie bajeriai. Teko skaityti kažkur internete reklamą, ir ten buvo xxxx$$$ , t.y. keturženklės sumos ;]

Man tai dzin, aš užsitamsinau stoglangį ir galinius žibintus ir kaime dabar esu antras kiečiausias bičas. Dar yra kregždė pikta, bet tam, kad būčiau vierchas, man reikia didesnio spoilerio ir veikiančio subo :ph34r: :blush:

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2013 liepos 17 - 23:03

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0