Peršokti prie turinio


Langu tamsinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 163

#81 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 22:40

... esme zmoniu pavyde kodel kiti vazineja o as negaliu vazineti vakur atsakymas.

Ko jau ko - o niauktų langų tai tikrai nėra ko pavydėt.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#82 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 22:42

Kokiam eismo saugumui gali pakenkti tamsinti langai, nebent pareigunui kuris nemato kas sedi uz vairo. Tai pagal tave zmogus su akiniais nuo saules arba vairuotojas su akiniais negali sedeti prie vairo. Turbut nesi vazeves masinoje su tamsintais langais, omenyje turiu normalu tamsinima su gera plevele kuris kainuoja nei daug nei mazai 400lt.
Tu kalbi kaip Petras is kokiu tai Pazastenu, kad pakalbeti saugumui saugumui. Man idomu pats su savo senu kibiru ir devetom padangom, gal netgi zieminem keli didesni pavoju, negu zmogus su apynauja masina ir tamsintais langais.
Pateik man nors viena eismo ivyki kad del langu tamsumo nukentetu pestysis ar tai kitas vairuotojas. Jei zioplas esi tu ir su netamsintais langais gali nutrenkti zmogu. Esme ne tame esme zmoniu pavyde kodel kiti vazineja o as negaliu vazineti vakur atsakymas.

Oi plia! Turiu viso gyvenimo svajone uzhsiniaukti visus langus, bet va nerandu 400Lt ir dar nesugebu gauti pazhymos, kad mano mordos visuomeneje negalima rodyti. Del esu baisiai pikts ir puolu visus, kurie turi tuos 400Lt ir gali sau leisti uzhsiniaukti ir net policijos nebijo.
Taip ash dar pavydzhiu visokiems keliu patruliams, kurie gali girti vazhinet ir dar begaliai visokiu idiotu. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#83 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 23:36

Tai pagal tave zmogus su akiniais nuo saules arba vairuotojas su akiniais negali sedeti prie vairo.

Tu su akiniais nuo saules ir nakti vaziuoji??? :lol:
  • 0
kažkaip.....

#84 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 08:09

Teisingai!... visiskai pritariu, nes dauguma muzhiku nusibuzoja galinius langus su tom cielkom... jokio grozio! Jei tamsint, tai visus, arba nieko!!!

o del priekiniu tamsinimo, jei kas norit, pirkit pagal uzsakyma gamyklinius, be cielkos. Zalieji kelyje neprisipis, nes neturi aparatu patikrinti sviesos pralaiduma. o jeigu jau rimtai prisikniso, tai senus visada galima greit ir nesunkiai persideti.

p.s. pasmane baltas 406, tai su tamsiais langais kitas vaizdas, o del matomumo nakti tai shikna.

teisingai, jei jau turit 400 lt tai gal sukrapstysit dar biski ir nusipirksit gamykliskai tamsintus langus ir nieks ant jusu nelos, mentai neprisikabines ir atrodysit graziai, krutai...
Nu bet aisku visi pavydes... :D

Šį pranešimą redagavo wanux: 2007 rugpjūčio 03 - 08:10

  • 0

#85 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 08:42

o kiek kainuotu visi langai isskyrus priekini gamikliniai? :)
  • 0

#86 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 08:56

skambink i zibinta :D
  • 0

#87 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 09:19

skambink i zibinta :D

Gamiklyskai langus tamsina iki 25%. Kai savo puga tamsinau kalbejau su vienu firmaciu ir labai juokiausi is kavailiu kurie mano kad perka gamykliskai tamsintus langus. Pasirodo kad visos firmos pardavinejancios automobilius langu neuzsako is gamyklos, bet tamsina Lietuvoje su plevele ir uz tai is kliento ima 1000lt.
Gamikliskai iki 70% tamsinami tik specialus autotransportas su nepersaunamais stiklais.
Va tokia gan skaudi tiesa.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#88 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 09:24

Gamiklyskai langus tamsina iki 25%. Kai savo puga tamsinau kalbejau su vienu firmaciu ir labai juokiausi is kavailiu kurie mano kad perka gamykliskai tamsintus langus. Pasirodo kad visos firmos pardavinejancios automobilius langu neuzsako is gamyklos, bet tamsina Lietuvoje su plevele ir uz tai is kliento ima 1000lt.
Gamikliskai iki 70% tamsinami tik specialus autotransportas su nepersaunamais stiklais.
Va tokia gan skaudi tiesa.

tai palei tave as nusipirkes tuos "gamykliskus" langus vistiek turesiu probemu su "agurkiukais" ?
  • 0

#89 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 16:18

Tai va, informacija "tamsuoliams" (t.y. apsitamsinusiems) : Šiandie per kažkurias žinias pranešė, kad VISI ekipažai bus aprūpinti kažkokiais indikatoriniais prietaisais stiklų tamsumo procentams nustatyti. Ir labai greitu laiku. Galėsit keliukų negaidint, kad "iš akies" sprendžia...
  • 0
... labai piktas diedas...

#90 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 17:27

Tai va, informacija "tamsuoliams" (t.y. apsitamsinusiems) :
Šiandie per kažkurias žinias pranešė, kad VISI ekipažai bus aprūpinti kažkokiais indikatoriniais prietaisais stiklų tamsumo procentams nustatyti. Ir labai greitu laiku. Galėsit keliukų negaidint, kad "iš akies" sprendžia...

Nu tai saunu, bet ar nuo to kas pasikeis?
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#91 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 10 - 20:40

taj kaip suprantu vistiek negalesim priekiniu tamsinmt..plevele ar tonuoti
  • 0

#92 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugpjūčio 11 - 00:47

Nu tai saunu, bet ar nuo to kas pasikeis?

Šviesuoliams - ne :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#93 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 rugpjūčio 11 - 07:38

manu nieko cia nepakeis kap buvo niauktais langais taip ir bus gal kazkiek siam momentui sumazes paskui vel bus tas pats kaip ir buvo
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#94 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 rugpjūčio 11 - 10:40

Vazineju su visais 50% uzkaltais langais ir nesuku galvos. O kas cia skiedzia kad nesimato ir tt. tegul neknisa proto. Reikia tamstinti normalia plevele o ne is gariunu po 12lt uz rulona. Jei kam idomu kaip atrodo vaziavimas nakti ar panasiai visada welcome padarysiu ekskursija. Ir galiu beveik garantuoti kad patamsiai ir galu normaliai atstumsi ir i prieki normaliai vaziuosi ir per veidrodzius normaliai matysi.
  • 0
Subaru Legacy

#95 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 12 - 15:20

mano ir visi tamsinti(aisku isskyrus priekiny,vaikinukai kurie tamsino atsisake ji uzniaukt ;) sako NE) o yvertinti galit paspaude ant paraso,nera jie labai tamsus ir policija nesikabineja.isskyrus viena atveji kai vijos per puse miesto su mirgalkem :lol: pamate kad mergina vaziuoja ir paleido :lol:
  • 0

#96 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugpjūčio 12 - 16:33

Vazineju su visais 50% uzkaltais langais ir nesuku galvos. O kas cia skiedzia kad nesimato ir tt. tegul neknisa proto. Reikia tamstinti normalia plevele o ne is gariunu po 12lt uz rulona. Jei kam idomu kaip atrodo vaziavimas nakti ar panasiai visada welcome padarysiu ekskursija. Ir galiu beveik garantuoti kad patamsiai ir galu normaliai atstumsi ir i prieki normaliai vaziuosi ir per veidrodzius normaliai matysi.

O aniem dzin , po kam celofaną pirkai. Ir naktinės ekskursijos nelauks. Prietaisiuką kyšt, gudriom akutėm mirkt... Anie dabar ant bado dietos, tikrai pasinaudos proga. Kokį mėnesį kitą kils eilinis vajus.
Ir nesikabinėjo perdaug, kol neturėjo kuo pamatuot.
...vot...
....ške....
  • 0
... labai piktas diedas...

#97 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugpjūčio 12 - 21:53

Atvirai pasakysiu nekenciu tokiu zmoniu kaip tu......as paziuresiu ka jus kalbesite po nauju metu kai papildomai uz atomobilio islaikyma i metus reikes ismesti po 1k litu

Klausyk, kietuoli, čia tau kas, "myli-nemyli"? Man visai do lampočki, kad nepadovanosi man rožių.
Aš irgi tau jų nedovanosiu, nes tokie kaip tu, panašūs į prie laiptinės sėdinčias bobulkas, apkalbinėjančias ir pasakojančias viena kitai savo nebūtas istorijas.
Kada priėmė įstatymą apie senų auto mokestį? Nežinai? Kad jis dar tik stadijoj "bus-nebus" irgi nežinai? Dediesi Nostradamusu jau net ir įvardydamas 1k litovcų???? Tokie ir sukuria informacijos agentūrą VBS (viena boba sakė)... :mad:
  • 0
... labai piktas diedas...

#98 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugpjūčio 12 - 22:27

Jeigu zioplas busi tai ne tik kad kitas ileks, bet ir pats ileksi ir dar gali kai ka ant kapoto pavezioti.

Cia tipo as kietas ir man nieko negali atsitikti?? :lol: oi niekada nesakyk niekada... <_<
  • 0
kažkaip.....

#99 Svečias_406 rubin color_*

Svečias_406 rubin color_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 13 - 07:42

ko cia tokios aistros? Juk langus temdomes patys, dar nei vieno turbut nepagavo ir per prievarta langu neapklijavo :) O kai kurie ir baltais langais vaziuoja - sakykim pavojingai. Visi zinom, kad priekiniu langu tamsinti negalima ir taskas. o darykit kaip norit, technikine nepraleidzia, policija gali bausti uz tai. manau kiekvieno cia reikalas. As irgi uzsitemdziau visus 4 soninius sviesiausia plevele, o galini tamsiau truputi, tiesiog norejau grozio ir tiek. matau ir as ir mane mato. Zinau, kad ir del tiek technikines nepraeisiu, policija dar kolkas nestabde del to. Uztat automobilis graziai atrodo.
  • 0

#100 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 rugpjūčio 13 - 09:10

Klausyk, kietuoli, čia tau kas, "myli-nemyli"? Man visai do lampočki, kad nepadovanosi man rožių.
Aš irgi tau jų nedovanosiu, nes tokie kaip tu, panašūs į prie laiptinės sėdinčias bobulkas, apkalbinėjančias ir pasakojančias viena kitai savo nebūtas istorijas.
Kada priėmė įstatymą apie senų auto mokestį? Nežinai? Kad jis dar tik stadijoj "bus-nebus" irgi nežinai? Dediesi Nostradamusu jau net ir įvardydamas 1k litovcų???? Tokie ir sukuria informacijos agentūrą VBS (viena boba sakė)... :mad:

Mastyk su galva, o ne su uzpakaliu. Valstybe nebegali susitvarkyti su karu keliuose, tai imasi radikaliu prevenciniu priemoniu tipo jei patys nemokate vazineti, mes jums duosime per skaudziausia vieta ty per finansus. Keliuose zmones zusta ne nuo tamsiu langu, bet nuo senu automobiliu kuriuos gali ipirkti visi.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0