Peršokti prie turinio


Nuotrauka

filmai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 755

#661 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 birželio 27 - 23:46

LAPLAND ODYSSEY arba NPAPIIRIN SANKARIT. 2010m. Suomija, Švedija, Norvegija, Airija. Komedija tiems kas supranta skandinavišką humorą. Kadangi, man nelabai tie filmai, kuriuose rodo "idiotus", tai ir nelabai juokinga buvo. Bet jeigu posakis "gariačije estonskije parni" kelia juoką, tai verta pažiūrėt.
  • 0

#662 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 liepos 12 - 11:29

LIMITLESS. Nepaisant, to kad vienu pagrindinių vaidmenų atlikėju pristatomas R. Deniro, jis vaidina tik pusėje filmo. Lengvas cheminės fantastikos žiūralas. N-12 dėl keleto erotinių scenų, bet jos nėra "aštrios". Apie tai, kad chemikalus reikia mokėt naudoti teisingai, apie tai kad, perdozavimas bet kurioje srityje nėra gerai ir visur reikia ieškoti balanso. Kitaip sakant sena tema, naujame nailoniniame kostiumėlyje.
  • 0

#663 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2011 liepos 12 - 21:17

Labai gerą įpūdį paliko HORRIBLE BOSSES. Kevinas Speisis ir Kolinas Farelas atidirbo nuostabiai, nuotaika superinė, juokeliai vietoje, žandai skauda. Cheers.
  • 0

#664 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 liepos 13 - 01:51

De vrais mensonges. 2010m. Francija. Su Odre Totū jau po truputį tampančia nauja Denev. Lengva komedijėlė apie meilę, kur ši mergina laiko veltui neleidžia. Tinka su antra puse, su uošve ir pan. Apie ką - nepasakosiu. Kam Odrė patink, lai pasiveizėj. p.s. fajnuli iš kur tą ėmei?
  • 0

#665 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2011 rugpjūčio 02 - 18:48

NUMBER 23. Neseniai rodytas per LNK. Nieko ypatingo nesitikėjau - tiesiog svarsčiau, kaip atrodys J. Carrey ne idioto vaidmenyje. Filmas vidutinis - yra ir intriga, ir tam tikra dozė nenuspėjamumo, tačiau filmui kažko trūksta, jis neįtaigus, o pabaiga - paleista pernelyg prabėgomis. Iš karto kyla asociacija su kitu filmu, turinčiu panašų siužetą - SECRET WINDOW (su J. Deppu) - mano nuomone, pastarasis kur kas labiau išbaigtas. Abu filmai ne šedevrai, tačiau vakarui prastumti tinkami. N-14.
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#666 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2011 rugpjūčio 05 - 23:48

12 (kino pavadinimas, 2007m.). Nikita Michalkovas. 10 ++++ balu. Tik ka baigiau ziuret. Vienas mano rimciausiu matytu darbu kino istorijoje. Gal tik man taip atrodo, bet........... Galima aisku prilyginti teatrui, bet yra kaip yra. Stoja i panasiu kinu kaip "Skrydis virs gegutes lizdo", "7 samurajai" ir pan. legendiniu rezisieriu pastaciusiu siuos kinus gretas - mano akimis. Nemoku tu kino kritiku terminu, bet: aktoriai 10 balu, scenarijus - Nikita nepavede - 10 su +, kamera - neturiu supratimo, bet man patiko ;). Visa kita nesvarbu buvo ziurint.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2011 rugpjūčio 05 - 23:50

  • 0
chūinja

#667 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 rugpjūčio 06 - 15:15

Bjutiful. Su Chavjieru Bardemu. Kol kas tai geriausias jo pasirodymas kine. Filmas vizualiai nėra sunkus. Jis, greičiau, pasakoja sunkią istoriją. Apie mėginimus susitaikyti su tuo, su kuo iš, pirmo žvilgsnio, susitaikyti neįmanoma. Žiūrėti reikia tada, kai tavo niekingas gyvenimas atrodys toks sušiktas, kad blogiau būti nebegali arba tada, kai esi Bardemo gerbėja/-as. Nors tai solinis Bardemo filmas, kiti antro ir trečio plano aktoriai taip pat - puikūs. Labai gerai įvertinčiau ir operatoriaus darbą. Nors pabaiga nujaučiama jai dar nepriartėjus, tai nesugadina filmo ėjimo jos link. N-14 dėl daugelio aštrokų aspektų. Gal netgi N-16.
  • 0

#668 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2011 rugpjūčio 09 - 06:59

LIMITS OF CONTROL (rež. J. Jarmusch). visų pirma - tai pakankamai neformatinis kino filmas, tad patiks ne kiekvienam. Filmas lėtas, ramus, pamažu įtraukiantis į fantazijos, besipinančios su realybe, paslaptingų ženklų, puikaus garso takelio pasaulį (man kažkuo primena kitą šio režisieriaus filmą - Deadman). Filmą geriausia žiūrėti vienam, arba su supratinga antrąja puse. Kompanijai - netinka. N-14 dėl erotinių scenų.
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#669 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 19:09

Tinka tik tiems, kas jau žino kas yra Jarmushas. :wh:
  • 0

#670 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 07:04

BULLITT (1968). Klasikinis detektyvas su paprasta, bet įtraukiančia veiksmo seka ir supainiota pabaiga. Gražios Dodge Charger ir Ford Mustang gaudynės, daugiau - nieko išsiskiriančio ar gulančio atmintin. Retro filmų gerbėjams susipažinti neprošal, kiti - nieko neprarastų ir nematę.
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#671 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 14:09

12 (kino pavadinimas, 2007m.). Nikita Michalkovas. 10 ++++ balu. Tik ka baigiau ziuret.
Vienas mano rimciausiu matytu darbu kino istorijoje. Gal tik man taip atrodo, bet........... Galima aisku prilyginti teatrui, bet yra kaip yra.
Stoja i panasiu kinu kaip "Skrydis virs gegutes lizdo", "7 samurajai" ir pan. legendiniu rezisieriu pastaciusiu siuos kinus gretas - mano akimis.
Nemoku tu kino kritiku terminu, bet: aktoriai 10 balu, scenarijus - Nikita nepavede - 10 su +, kamera - neturiu supratimo, bet man patiko ;). Visa kita nesvarbu buvo ziurint.

Na jei prilygint teatrui, tai koks Jonynas tikrai geriau pastatytu. :)
Mano akim filmas toli grazu ne stebuklas. Ir Michalkovas kuo toliau tuo labiau nuvylia.
Aktoriai tikrai geri. Scenarijus shudo gabalas. Rezisura ne stebuklas.
Aishku ash irgi ne kritikas, bet paskaites tavo komenta tikejausi kazko zhymiai daugiau ir stipriau.
Nuvyle.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#672 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 15:19

Reiktu paziureti "12 angry man" 1957m. Yra net linkomanijoje. Gaves kruva oskaru tam tarpe ir uz scenariju. Originalas gal geriau ziuresis, nei pritemtas prie rusijos "realiju".
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#673 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 15:44

Mano akim filmas toli grazu ne stebuklas. Ir Michalkovas kuo toliau tuo labiau nuvylia.

Tai cia kaip kam. Man asmeniskai sis Michalkovo darbas labiausiai patiko.
  • 0
chūinja

#674 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 15:48

Tai cia kaip kam. Man asmeniskai sis Michalkovo darbas labiausiai patiko.

Na vistik paziurek ta "12 angry man". Gal tada kitaip tas Michalkovo darbas atrodis.

"Pirmasis ir neabejotinai žinomiausias režisieriaus Sidney Lumet filmas, pagal rašytojo bei dramaturgo Reginald Rose pjesę ir scenarijų. Po 50 metų (2007) kažką panašaus bandė sukurti Nikita Michalkovas savo filme "12". Vyrauja nuomonė, jog tai - grynas Lumet'o ir Rose'o plagiatas."
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#675 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 07:05

Na vistik paziurek ta "12 angry man". Gal tada kitaip tas Michalkovo darbas atrodis.

"Pirmasis ir neabejotinai žinomiausias režisieriaus Sidney Lumet filmas, pagal rašytojo bei dramaturgo Reginald Rose pjesę ir scenarijų. Po 50 metų (2007) kažką panašaus bandė sukurti Nikita Michalkovas savo filme "12". Vyrauja nuomonė, jog tai - grynas Lumet'o ir Rose'o plagiatas."

Na su linkomanija as nedraugauju :), o pas rusus ir Torrent.lt neberadau :(
  • 0
chūinja

#676 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2011 rugpjūčio 13 - 08:09

IGLA remix (2010). Tuo metu, kai pasirodė IGLA (1988), žaisdavau su mašinėlėmis, svajojau apie kramtomąją gumą ir filmo tikrai nebūčiau supratęs ar pajutęs. Ir V.Cojaus kuryba ėmiau domėtis, tik filmo "Cargo 200" pabaigoje išgirdęs "užkabinusią" dainą. Ka gi, filmas patiko - patiko garso takelis, labai savotiškai su dvidešimties metų senumo filmuota medžiaga derėjo komikso stilistikos intarpai, įtraukiantis veiksmas ir savita pasakojimo stilistika. Nemačiusiems rekomenduoju. POSTMAN. jau pagyvenęs amerikietiškas a la "postapokaliptinis filmas". Jei po teisybei, tai senas ir ne visai geras vesternas, tik ginklai naujesni. Filmo pompastika ir patriotizmas (vietomis atrodantis naivokai) tikrai nemaži. Tinka kaip paprastas nuotykių filmas, vakaras praeina greit (filmas trunka apie tris valandas). Dar galite pamatyti Tom Petty miestelio mero vaidmenyje (čia jau kaip kam).
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#677 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 rugpjūčio 15 - 16:17

Dvigubas Veronikos gyvenimas. K. KIESLOWSKIS. Tuo viskas pasakyta. Po daugybės metų paveizėjau ir vėl... Nu blemba, ne be reikalo tas diedukas buvo liaupsinamas ir giriamas. O ir Irene Jacob - neatremiama. Tai klasika, jeigu kas susiruošite žiūrėt... N-14 dėl vienos kitos atvirokos sekso scenos ir nelengvų psichologinių netikėtumų. p.s. ainu ta proga "Tris spalvas.." susirasiu....

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2011 rugpjūčio 15 - 16:17

  • 0

#678 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 rugpjūčio 16 - 11:01

Trys spalvos. (Visos) Tas pats "Kristupas Kiesliauskas". Senais laikais tai atrodė neįtikėtina, o dabar supranti, kad tai buvo pamokos šiandieniniam kino popsui. Neesu didelis klasikos mėgėjas, bet šiuos kūrinius po ilgos pertraukos pasižiūrėt buvo verta ir negaila nei laiko nei miego. Kaip sakoma - išpuoselėtam skoniui. Niam.

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2011 rugpjūčio 16 - 11:02

  • 0

#679 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2011 rugpjūčio 21 - 22:03

Ką tik paveizėjau prancūzų filmą "Kidnapped". Nei režisierius, nei aktoriai nėra pasaulinio lygio, tačiau filmas atvirai kalbant EINA NAAAA.... Žiūrėjau neatsiplėšdamas, net alaus nesugebėjau nueit iki šaldytuvo. Itraukė nuo pat pradžių, nuspėt pabaigos neįmanoma, visas filmas ant įtampos. Tai siaubo psichologinis trileris, atitinkamai bus ir ne itin malonių scenų, todėl žiūrėkit be vaikų. Rekomenduoju!
  • 0

#680 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2011 rugpjūčio 22 - 08:13

Na vistik paziurek ta "12 angry man". Gal tada kitaip tas Michalkovo darbas atrodis.

"Pirmasis ir neabejotinai žinomiausias režisieriaus Sidney Lumet filmas, pagal rašytojo bei dramaturgo Reginald Rose pjesę ir scenarijų. Po 50 metų (2007) kažką panašaus bandė sukurti Nikita Michalkovas savo filme "12". Vyrauja nuomonė, jog tai - grynas Lumet'o ir Rose'o plagiatas."

Na kad beveik plagiatas, tai faktas.
Bet kaip nekeista, Michalkovo variantas bent man labiau patiko.
Dekui uz pakvietima i Linkomanija :beer:

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2011 rugpjūčio 22 - 08:13

  • 0
chūinja




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0