Peršokti prie turinio


Nuotrauka

filmai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 755

#701 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2011 lapkričio 11 - 17:26

Arba vienas tų įdomių atvejų kai pavardė ir pasiekimai trukdo pasakyti kad tai visiškas niekas. :hmm:

Na, nežinau, man patiko.
O apie brolius Coen'us taip tikrai pasakyčiau. <_<
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#702 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 lapkričio 11 - 21:29

O man po Lost in Translation atrodė, kad turėtų būti žengtas kitoks žingsnis pirmyn. Šis tuo tarpu pasirodė kaip tik labai koeniškas.
  • 0

#703 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2011 lapkričio 13 - 18:29

Berniukas dryzuota pizama. Berods taip vadinasi. Vienas is kokiu 20 paskutiniu metu perziuretu kinu, kuris paliko sioki toki ispudi. Aplamai nesuprantu kas su Holivudu atsitiko (prancuzai irgi apmire). Perziurejau siu metu (2011) kokia 20 filmu ir visi neverti nieko, net cia nera apie ka mineti, nes beliktu parasyti tik""neziurek to ar ano".
  • 0
chūinja

#704 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2011 lapkričio 14 - 10:10

Midnight in Paris. Woody Alleno kūryba. Tai romantinė komedija, kaip vienas jaunas amerikiečių rašytojas patenka į kitą laikmetį Paryžiuje vidurnakčiais ir sutinka iškilias asmenybes, įsimyli ir t.t. Filmas nesukėlė visiškai jokių emocijų, tikriausiai vakaro žinios daugiau įspūdžio palieka. Filmas be pabaigos ar kažko panašaus. Na gal dar įtaką padarė tai, kad Owenas Wilsonas man niekada nepatiko ir visada išliks toks vėptelėjęs. Šį kart tas jo vėpliškumas irgi buvi parodytas.
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#705 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 lapkričio 14 - 13:04

beliktu parasyti tik""neziurek to ar ano".

Taigi tam tema ir pakurta... O kalbant apie tai, tai.... Pvz "P.S. I love you" yra intelektualaus romantizmo viršūnė palyginti su vakar priverstinai peržiūrėtu LARRY CROWNE. Dvi mega gviazdos viename filme ir toks pasibaisėtinas šūdas, kad jo negalima rodyti ne tik kine, bet ir per BTV.

Taip - aš nemėgau T. Hankso, bet dabar jį įrašau į ignoruojamų žmogystų sąrašą forever. Ryte po filmo viskas dėliojasi maždaug taip - Hanksas arba paėmė JAV valdžios kyšį ir susuko visišką mėšlą apie krizę ištikusius eilinius kvailus žmones arba (kaip aš visuomet sakiau) jis pats yra daug didesnis "molis" negu iki šiol daug kam atrodė (tai mažiausia tikėtina) arba jis galvoja, kad į kiną vaikšto tik tie, kieno gyvenimo pasiekimų viršūnė.. ė.. vairuotojo pažymėjimo gavimas, o gal ir dar blogiau... Kad Henksas yra toks silpnaprotis kokį vaidina, mažai tikėtina, nes būnant niekiniu aktoriumi, sugebėti taip brangiai ir dažnai save parduoti vis tik reikia šiokių tokių intelektinių pastangų ar gudraus apsukrumo. Taigi, greičiausiai tai bus vienas prasčiausių holivudinių korupcinių (už kyšius pastatytų) filmų per pastaruosius keletą metų... Tetrūksta jam tik oskarą duoti...
Filme yra viena pusėtina mikroscena pakartojama berods du kartus (ir taip daroma greičiausiai, dėl to, kad tame filme daugiau nėra ABSOLIUČIAI nieko verto dėmesio) tai moters batelių apsiavimas automobilių stovėjimo aikštelėje.
  • 0

#706 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2011 lapkričio 14 - 22:08

"The Skin I Live In" ispanu filmas ,pagrindiniame vaidmenyje Antonio Banderas.Man kaip konservatyviam lietuviui,filmas buvo sokiruojantis .Kaip sakoma nuo genialumo iki beprotystes vienas zingsnis.
  • 0

#707 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2011 lapkričio 16 - 21:59

Midnight in Paris. Woody Alleno kūryba. Tai romantinė komedija, kaip vienas jaunas amerikiečių rašytojas patenka į kitą laikmetį Paryžiuje vidurnakčiais ir sutinka iškilias asmenybes, įsimyli ir t.t. Filmas nesukėlė visiškai jokių emocijų, tikriausiai vakaro žinios daugiau įspūdžio palieka. Filmas be pabaigos ar kažko panašaus.

Matai o man priesingai, sukele nemazai emociju ir romantiskai nuteike :), bet gal todel kad tikrai myliu Paryziu ir dar ne taip senokai vaiksciojau jo gatvemis. Zodziu gyvi atsiminimai.
Paskutiniu metu aplamai ziurejau ne viena biografini kina apie Modigliani, Picasso, Dali. Nemazai skaiciau apie Loutre'a. Zodziu Alenas su situ savo kinu tikrai nenuvyle ir tik papilde.
Manau kinas ne kiekvienam, bet ir kita vertus nera jau kazkoks sudetingas. Tiesiog reikalingas atitinkamas ziurovas, o gal ir gyv. patirtis.
O pabaiga, tai bent man labai aiski :beer:
Kas del pagrindinio vaidmens atlikejo, tai man irgi kazkaip jis keistokai cia isipaiso :)
  • 0
chūinja

#708 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 11:39

THE FOUNTAIN. VERSMĖ. DARREN ARONOFSKY. Penki žodžiai iš kurių kiekvienam galvoje turi užsidegti lemputė. Masterpiece. Neribota fantazija; įtin žmogiška ir žemiška; istorija apie meilę, mirtį, dvasiškumą ir egzistencijos trapumą. Originalus. Žadą atimantis. Mintis sprogdinantis. Tegu filmas kalba pats už save.
  • 0

#709 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 20:36

The Shawshank Redemption. Pabėgimas iš Šoušenko. Gana senas filmas, bet man paliko neišdildomą, gerą įspūdį. Tai filmas apie bankininką, kuris nuteisiamas kalėti iki gyvos galvos Šoušenko kalėjime už žmonos ir jos meilužio nužudymą. Kalėjimo gyvenimas parodytas be jokių iliuzijų, bet svarbiausia apie tikslus ir svajones, kurios neturi kalėjimo sienos. Atkaklumą ir pasiryžimą ir viskas pasiekiama. Gana ilgas, bet visas 2,5 val. išlaikomas dėmesys. Morgano Freemano vaidyba patiko. Man tai paskutiniu metu vienas geriausių matytų filmų. Dar patiko, kad baigiasi viskas gerai :) Kas dar nematė tikrai rekomenduoju.
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#710 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2011 lapkričio 19 - 10:06

Man tai paskutiniu metu vienas geriausių matytų filmų.

Cia prisidesiu ir as :)
  • 0
chūinja

#711 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2011 lapkričio 21 - 19:36

Goya's ghosts (Lietuvoje filmas rodytas "Goja" pavadinimu). Biografinė drama apie garsaus ispanų dailininko gyvenimą. Filmas šiek tiek "pamuilintas" ir "pasaldintas", sentimentalumo bei istorijos vingių tikrai netrūksta, pati filmo aplinka ir nuotaika - niūroka, purvina (tarsi inkvizicijos kalėjimas), iš kitos pusės - spindinti (tarsi karalių rūmų menės bei kostiumai). Stipri filmo pusė - aktorių vaidyba. Reikalingos minimalios Europos istorijos žinios. Rekomenduoju rimtam vakarui.
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#712 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 lapkričio 21 - 23:24

Mielas Kulinarai, tarėmės, kad tiems, kam IMDB rate'as daro įtaką renkantis filmą, susikuria kitą filmų temą. Čia mes juk, o ir pats tame tarpe gausiai, dalijamės įspūdžiais. :ax:
  • 0

#713 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2011 lapkričio 21 - 23:41

Mielas Kulinarai, tarėmės, kad tiems, kam IMDB rate'as daro įtaką renkantis filmą, susikuria kitą filmų temą. Čia mes juk, o ir pats tame tarpe gausiai, dalijamės įspūdžiais. :ax:

Tai gal butu galima isgirsti pagal ka rinktis filma?(tv programa netinka)....Dvi valandas renkiesi filmus,Po to koki lievaka pasiziurai.Ir gaunasi 4 valandos praleistos veltui :wacko:
  • 0

#714 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2011 lapkričio 21 - 23:51

Mielas Kulinarai, tarėmės, kad tiems, kam IMDB rate'as daro įtaką renkantis filmą, susikuria kitą filmų temą. Čia mes juk, o ir pats tame tarpe gausiai, dalijamės įspūdžiais.  :ax:

Sorry. Pasitaisau, jei buvo tokia kalba. Matyt busiu praleides :)
Bet jei atvirai i IMDB nespjaunu besirinkdamas, nes retas filmas turintis reitiga virs 7.5 buna visiskas sh.. :). Manau ir cia nera taip jau blogai issakyti savo nuomone, o tuo paciu prikabinti ir IMDB ;)


The Black Balloon.2008, Australija. Kinas apie seima auginancia paaugli autista (sunkesnes formos). Kinas pakankamai paprastas, bet ir tuo paciu sudetingas. Priverciantis susimastyti. Nors manau tai priklauso nuo ziurovo. Netinka nei prie alaus, nei draugu kompanijoje.

Soul Surfer. 2011, USA. Tikrais faktais paremtas kinas apie banglentininke mergina kuriai ryklys nukanda ranka. Na o va tada jau ir prasideda kinas ........(jei neskaityti iki tol rodytu graziu Havaju vaizdu). Siaip bent man nelabai sakyciau kad patiko. Jauciasi biski perdetas amerikietiskas idealizavimas ir didvyriskumo (ar kaip cia paskius) iskelimas, nors as asmeniskai kazko tokio nelabai ten aptikau. Bet anaiptol, pakankamai nuosirdus, lengvas, neperkrautas ir pan. kinas. Tinka ramiam vakarui su seima (na nebent yra tokiu kurie sunkiai gali ziureti i amputuotas galunes) .

Earth: Making of a Planet. National Geographic. 2011. DOKUMENTIKA apie zemes evoliucija nuo dulkiu kamuolio, dujines planetos ir t.t. iki musu laiku. Labai nebloga grafika, nesudetingas pasakojimas, daug isamios informacijos suprantamos paprastiems mirtingiesiems. Man viena is labiausiai patikusiu tokio tipo dokumentiniu juostu.

Pasipildau: Tik ka baigiau ziureti: True Grit. Broliai Coen'äi. 2010. Vesternas. Na siaip vidutiniskas kinas, bent man pasirode. Ir nors vaidina du grandai Jeff Bridges bei Matt Damon rezisura tokia, kad nelabai buvo kur jiems atsiskleisti. Ir visai priesingai tai yra puiki Hailee Steinfeld (13 metu) vaidyba, bei debiutas holivude.
Na o apibendrinant, tai: vakaro toks kinas tikrai nesugadins, bet ir dvasingumo nepasisemsite :). Eilinis holivudiskas vesternas, kuri kaip ir kitus pan. manau pamirsiu jau po metu.
Tinka ziureti kaip kam patinka, bet gal be mazameciu vaiku, nes daug saudo ir karia :)

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2011 lapkričio 22 - 00:17

  • 0
chūinja

#715 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2011 lapkričio 22 - 10:10

THE FOUNTAIN. VERSMĖ. DARREN ARONOFSKY. Penki žodžiai iš kurių kiekvienam galvoje turi užsidegti lemputė. Masterpiece. Neribota fantazija; įtin žmogiška ir žemiška; istorija apie meilę, mirtį, dvasiškumą ir egzistencijos trapumą. Originalus. Žadą atimantis. Mintis sprogdinantis.
Tegu filmas kalba pats už save.

Čia tikrai geriau nepakomentuoti to filmo kaip pasakyti "pažiūrėk pats" :) Man patiko, ačiū fainaij :)
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#716 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2011 lapkričio 22 - 10:28

THE FOUNTAIN. VERSMĖ. DARREN ARONOFSKY. Penki žodžiai iš kurių kiekvienam galvoje turi užsidegti lemputė. Masterpiece. Neribota fantazija; įtin žmogiška ir žemiška; istorija apie meilę, mirtį, dvasiškumą ir egzistencijos trapumą. Originalus. Žadą atimantis. Mintis sprogdinantis.
Tegu filmas kalba pats už save.

Čia tikrai geriau nepakomentuoti to filmo kaip pasakyti "pažiūrėk pats" :) Man patiko, ačiū fainaij :)

Į sveikata :)
  • 0

#717 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2011 lapkričio 22 - 10:45

Savaitgalį žiūrėjau "Honey baby". Tai fimas apie muzikantą, kuris išvyksta į turą po Baltijos šalis: Kaliningradas, Ryga, Vilnius tik minimas kelis kartus. Kalinigrade jis sutinka kvanktelėjusią rusaitę, nu ir labai gerai atvaizduoti visokie diskanai, bazarai po nepriklausomybės kaip būdavo...Tiem kam per 30-im tikrai tuos vaizdus dar išlaikę atminty. Tai emocionalus ir juokingas, linksmas ir keistas, šviesus ir liūdnas filmas vienu metu, bet žiūrėti jį lengva. :)
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#718 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 lapkričio 22 - 14:39

Tai gal butu galima isgirsti pagal ka rinktis filma?(tv programa netinka)....Dvi valandas renkiesi filmus,Po to koki lievaka pasiziurai.Ir gaunasi 4 valandos praleistos veltui :wacko:

Nežinau. Aš renkuosi pagal recenzijas. IMDB rate'as su jomis neturi nieko bendro.
  • 0

#719 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2011 lapkričio 22 - 15:18

Nežinau. Aš renkuosi pagal recenzijas. IMDB rate'as su jomis neturi nieko bendro.

Taip, vienas iš kriterijų - recenzijos.
Prie to pačio pridėčiau - režisierių.
  • 0

#720 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2011 gruodžio 03 - 00:27

Issikolelio dano Lars von trier parasytas ir pastatytas filmas "Melancholia".Tai letas slegiantis ir nuobodus filmas kaip ir pati depresija.Monotoniskai besikartojanti Wagnerio muzika ta labiau sustiprina.Panasu,kad filmas tikrai ne prie kompanijos.Manyciau sio filmas kabliukas -estetinis vaizdas,gera aktoriu vadyba.Akis rasime kur paganyti.Veiksmas kazkoks truputi didesnis issirutulioja antrojoje filmo puseje,o planetu susidurimas gaunasi tik "tarp kitko" uzbaigti filma.Nes ne jis cia svarbiausias. Rezumuojant:nekenciu Lars Von Trier,depresijos ir melancholijos.Filma vertinu septyniems-zoskai nuobodus.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0