Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 405


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#1 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2003 spalio 05 - 10:15

Sveiki, naujokas pas jume. Nusižiūrėjau naują auto. P405 `93 1,8i Iš mašinos noriu, kad ji būtų pakankamai graži, nenuvalkiota ir pigiai važiuotų. Patikimumas taip pat svarbu. Ar 405 atitinka mano norus? Pirmadienį jau ketinu pinigus sumokėti, turiu para apsigalvoti. Kolkas nesulaukiau argumentų prieš. Ką gi žiūrėti per paskutinį patepimą, kad paskui nenusiraučiau galvos (straipsnį aie guolius skaičiau)?
  • 0

#2 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 spalio 05 - 15:20

Tikrai nebloga masina. Turetu patikt.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#3 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 05 - 15:22

Sveiki,
naujokas pas jume.
Nusižiūrėjau naują auto. P405 `93 1,8i
Iš mašinos noriu, kad ji būtų pakankamai graži, nenuvalkiota ir pigiai važiuotų. Patikimumas taip pat svarbu. Ar 405 atitinka mano norus?
Pirmadienį jau ketinu pinigus sumokėti, turiu para apsigalvoti. Kolkas nesulaukiau argumentų prieš. Ką gi žiūrėti per paskutinį patepimą, kad paskui nenusiraučiau galvos (straipsnį aie guolius skaičiau)?

Maladec, kad nusprendei pirkti :beer:
  • 0

#4 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2003 spalio 05 - 18:20

Labai dėkoju už paskatinimus, tačiau domintų vietos į kurias ypač reiktų atkreipti dėmesį. Nerimas vis didėja dėl nelemtos galinės pakabos. Ar tai tikrai didelė problema? Ar dažnuose modeliuose pasitaiko? O kaip dėl rūdžių? Apžiūrėjau 4 analogus, ale nei pas vieną slenksčiai neparūdiję. Cinkuota ar gerai paslėpti? Apkritai ar buvo kadanors cinkuoti peugeot?
  • 0

#5 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 spalio 05 - 20:06

Del rudziu nesuk sau galvos, o del 1.8 motoro, kazko keliems klubieciams nenuskilo su tokias motorais, gal tik atsitiktinumas, aisq geriau butu 2.0 ;] O info netingek paieskoti siame saite,apskritai pirk sita peziu ir negalvok, kiti gal greiciau uz tave sugalvos ji nupirkti :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#6 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 spalio 05 - 21:10

Pas mane lygiai toks pats koki nori pirkti. Turiu puse metu. Viskas ciki - bet vienas minusas - 1.8 variklis. Traukos uztenka, bet pradzioj rijo tepalus nerealiai, o labiausiai uzknisa salto variklio garsas - dirba kaip dyzelis. Negaliu pakesti. Girdejau is vienu, kurie dirba su pezais, jog tai labiausiai nevykes variklis, kuri veliau kiso ir i 406 (tipo kazka patobuline). Beje kiek uz ji nori? Taip pat - jei jis tamsus ir nera jame liuko arba kondiseno - antra priezastis del ko jo nepirkciau. Del kitu dalyku priekaistu jam neturiu. Taip kad spresk pats. Gal viskas bus gerai! Sekmes! :beer:
  • 0
Roots to roots

#7 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2003 spalio 05 - 21:58

Auto katik iš Vokiečių, dar ant tralo, prašo 1850EU sakė 100 nuleis. Spalva - lyg ir vyšninė, lyg ir pereinanti į raudona. Dokuose raudona. Yra paminėti minusai - nėra liuko ir kondicionieriaus, bet kažkaip dėl jų nesuku per daug galvos (per liuką kelis kartus gavau po 20Lt už iškištą galvą, ir man pečiuko per akis[niekad kondicionieriaus nejuzinęs]) 2 Francis - ką reiškia "Del rudziu nesuk sau galvos" t.y. nerūdyja? Rūdija mažai? Slenksčiai? Einu miegot, ilsėtis, visą savaitgalį galva ant struškų dėl to pugo. Reikia poilsio ryt bus matyt. Nusivešiu kokį pažįstamą meistriuką, žiūrėsim ką jis pasakys.
  • 0

#8 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 spalio 05 - 23:23

Del kainos - as vasari uz toki mokejau 1850 Eu (prase 2000), tai ivertinus jeigu masina geros bukles gali ir moketi 1750 Eu. Beje, siuo metu rinkos kaina - 7600 Lt. Bent tiek man ja ivertino draudimas (visgi ruosiuosi pries ziema draustis CASCO). Beje, buna skelbimuose ir uz 1400, bet vien is kainos sunku spresti - reikia paciam ziureti. Spalva manau pats tas - pats tokios norejau, bet kaip isejo taip. Liukas nepamaisytu vasara, ypac jeigu vedes ir turi vaiku. Jeigu nesi niekam isipareigojes - darai langa iki galo, leidi garsiai muzona ir riedi sau patenkintas (bent taip buna kai as be savo chebros vaziuodavau vasara) B) . Vienu zodziu - pasiimi rytoj rimta meistra, nulekiat kartu ir dar karta nuodugniai ji apziureje nusprendziat. Beje, kiek jis prabeges km? O rudziu galit neieskoti - vis vien nerasit ;) Beje, idomu kaip dirba variklis - ta prasme garsas. Ir pralek butinai per duobes - turi niekas nebarsketi! Pas mane vienam rate kazkas barska nuo pirkimo - VICI neranda, A1 neranda, o garsas juodai nervina. Taigi - tikiuosi rytoj vakare bus galima pasveikinti su pirkiniu! Beje - paklausk ar abu veidrodeliai sildomi - nes pas mane sildo tik keleivio puses ir as nzn ar taip turi buti ar kitas uzsilenkes! Sekmes dar karta! :beer:
  • 0
Roots to roots

#9 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 06 - 08:15

Na kaip ir kiekvienam, žiūrinčiam į 405'tą siūlau paskaityt:

http://peugeot.kluba...ionas/index.htm

;)
  • 0

#10 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 spalio 06 - 08:37

2 Mamutas - rashe zmogus, kad skaite apie torsionus. 2 AllFOLK Jei masina noresi laikyt perfect bukleje, galini tilta turesi aptarnaut. t.y. kas 50000 - 70000 km reiks keist adatinius svirciu guolius. Nu pats skaitei. Galima vazinet ir "prasisketusiam" - cia nuo zmogaus priklauso. Bet veliau ar anksciau tas buna VISIEM 405, nebet kas nors perdirbta tuose guoliuose. Del rudziu - pezhai cinkuoti is abieju pusiu, isskyrus stoga, kuris is vienos. jei rudyja - reiskia dauztas arba isketas is juros dugno. Dar atidziai pracheckink 1.8 varikli kur nors su meistrais, bo man ir 1.6 uzteko susimaut.
  • 0

206


#11 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 06 - 08:45

Na kaip ir kiekvienam, žiūrinčiam į 405'tą siūlau paskaityt:

http://peugeot.kluba...ionas/index.htm

;)

Labai dekingas uz issamia informacija Klubieti .Bo jau seniai ieskau kaip visas tas reikalas su mano tiltu vizualiai atrodys.
  • 0

#12 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 spalio 06 - 08:47

2 Francis - ką reiškia "Del rudziu nesuk sau galvos" t.y. nerūdyja? Rūdija mažai? Slenksčiai?

Manau del rudziu tau kolegos viska tixliai pasake.Pas mane prie galiniu sparnu, del zinomu priezasciu :mad: , atsilupe dazai, jau kai pirkau buvo, o jau pats dvi ziemas per druskas atvariau, tai rudys ne velnio nekyla :)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#13 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 06 - 08:51

Na ne vienam, tai kitam klubiečiui padėjau... :D :beer:
  • 0

#14 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 spalio 06 - 09:04

4 ziemos pravazineta ir atskilo kokiu 20cm ilgio juostele ant galiniu duru, nesuprantu del ko. Ir ant galinio sparno iskaires gali buti rudziu uzdegimas, dabar vos matosi, tai sakyciau pakankamai gerai apsauguotas nuo rudziu. Nezinau kaip ten 1.8, bet Mi16 gerai, o galini tilta vistiek reikes remontuoti. Tada ir pajusi tikra malonuma. Siaip, jei ne tiltas, tai galvoju min 30% visu varuotoju pasirinktu 405, na visdelto geriausias auto 88m. Europoje! (Tik tada apie tilta nedaug zinojo ^_^ ) Sekmes!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#15 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 06 - 09:07

Idomus pas mane dalykas pamastymui. Pagal Mamuto nuoroda paskaiciau informacija ir kazkaip galbut netgi nudziugau o gal net suabejojau. Straipsnyje buvo rasoma pozymiai kai tiltas gatavas: Isvirte ratai,nesa padangas,braska ,nestabilus... PAs mane kazkaip mistiskai(o gal as tik nepastebiu) ratai absoliuciai neisvirte ,padangu nenesa, stbilumas gal kiek sumazejes bet tikrai nesiskundziu tik vot braska bet irgi tik kai uzeina nors pasikrovus daug kartais net sikna uzsikerta ta prasme kad iskrovus i masinos iska sikna lieka nusedus sovet poto su domkratu tik pakeliu vel i normalia padeti.Idomi butu koleu nuomone kaip manot ar pas mane jau asys bus suestos? (man gan aktualu nes kaip tik turbut atsiras galimybe pasiziret pora tiltu). Beje del guoliu klausimelis gal kas zinot ar kurios nors vokieciu guoliu firmos FAG arba SKF guoliukus tiltams gamino(gamina)?
  • 0

#16 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 spalio 06 - 09:23

Idomus pas mane dalykas pamastymui.
Pagal Mamuto nuoroda paskaiciau informacija ir kazkaip galbut netgi nudziugau o gal net suabejojau.
Straipsnyje buvo rasoma pozymiai kai tiltas gatavas: Isvirte ratai,nesa padangas,braska ,nestabilus...
PAs mane kazkaip mistiskai(o gal as tik nepastebiu) ratai absoliuciai neisvirte ,padangu nenesa, stbilumas gal kiek sumazejes bet tikrai nesiskundziu tik vot braska bet irgi tik kai uzeina nors pasikrovus daug kartais net sikna uzsikerta ta prasme kad iskrovus i masinos iska sikna lieka nusedus sovet poto su domkratu tik pakeliu vel i normalia padeti.Idomi butu koleu nuomone kaip manot ar pas mane jau asys bus suestos? (man gan aktualu nes kaip tik turbut atsiras galimybe pasiziret pora tiltu).
Beje del guoliu klausimelis gal kas zinot ar kurios nors vokieciu guoliu firmos FAG arba SKF guoliukus tiltams gamino(gamina)?

Pas tave tiltas tai gatovas visiskai, pas mane irgi kai buvo sueje gatavai guoliai, asys, ziuredavau i galinius ratus ir guosdavausi, na nera nei velnio cia isvirte tie ratai ir braskedavo pas mane kartais, ne pastoviai, o ir stabilumu nesiskundziau, bet kai padare kapitalini remonta tai vot tada tikrai ratai tiesiai stovejo ir stabiluma pajutau.Manau kol kolega nepadarysi remonto galiniam tiltui, tol nesuprasi kas yra stabilumas ir malonumas vaziuojant :beer:
O guolius jei neklystu pats pezas gamina :huh:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#17 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 06 - 09:26

Na bent aš pirkau pugą prieš metus su kapeikom, prasukau virš 30k km., lygtais tiltas dar neišsiskėtęs(tfu tfu tfu :ph34r: ) - kiek prancūzas važinėjo, ar kada tiltą tvarkė - kas tę žino... :mellow:
  • 0

#18 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 06 - 09:33

Tadu bandysiu nauja tilta ieskotis tiek prisiskaiciau is Jusu informacijos bandysiu "kate maise" pirkt man ant tokiu dalyku sekasi :) ...skau gal ir su tiltu paiseks.
  • 0

#19 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 06 - 10:11

Labai dėkoju už paskatinimus, tačiau domintų vietos į kurias ypač reiktų atkreipti dėmesį.
Nerimas vis didėja dėl nelemtos galinės pakabos. Ar tai tikrai didelė problema? Ar dažnuose modeliuose pasitaiko?

O kaip dėl rūdžių? Apžiūrėjau 4 analogus, ale nei pas vieną slenksčiai neparūdiję. Cinkuota ar gerai paslėpti? Apkritai ar buvo kadanors cinkuoti peugeot?

Jau geriau pirkti 405 nei vektra ar primera. Visi jie tos pacios klases.
Mano 91m, o parudijes labai minimaliai. Tik keleivio dureliu vidine dalis.
Matyt kazkokia makle padaryta. Zodziu 405 beveik nerudija.
Tiltas - cia jau nieko nepakeisi. Pirma nuvaryk i drabylka ir jie pasakys koks jo stovis.
Arba iskrto keisk guolius ir 50.000km bus ramu. Kainuos minimaliai.
Patarimas, venk blogu keliu ir duobiu. Nes jos damusa tuos vargsus guolius.
Arba imk 605. Ten nera torsionu.
  • 0

#20 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 06 - 10:40

Vis delto del rudijimo reik paziuret atidziau: masinai n metu, 90 proc atvaromu buna daugiau maziau dauztos. Velnias zino kaip ten koks turkas atkale... Is karcios patirties: pas mane prapuvo gale vairuotojo puses slenkscio apacia :( :angry: . Nors ten kazkokia guma aplieta. Ant arku nera ne rudeles. Siaip dar dugnas rudyja prie dulintuvo
  • 0
406 2.1 TD




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0