Peršokti prie turinio


koks automobilio spalvos kodas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 73

#1 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 08 - 21:34

Rytoj dazau masina, reix pirk dazus. Kur rast ju koda? Kazkur po kapotu iskaltas, a ne?
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 liepos 09 - 07:38

Taip, po kapotu, bet ne iškaltas. Žiūrėk vairuotojo pusėj ant ant amortizatoriaus stakano, ten keturių simbolių derinys užrašytas pakankamai didelėm raidėm. Beje, jeigu tu tvarkysi saulėteky kur aš tau siūliau, tai jis pats žino kur tie kodai ir pats dažus nusiperka kokius reikia
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 09 - 09:17

Ne sauleteki, jis pas ji ten eiles, o man durys krenta nesulauksiu eiles. Tvarkysiu Utenoj pas tevo pazystama, kuris atkalineja hansu dauztas masinas ir is to gyvena, siaip sake jis turetu zinoti, bet del visa ko paklausiau.
  • 0

#4 Svečias_gYvaTuKe_*

Svečias_gYvaTuKe_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 21 - 14:32

Blemba ziurinejau visur masinoj, nieqr neparasytas spalvos kodas.. kazin kaip tada dazus parinkt? ir is vis reik kazkaip pries tai ta priekini bamperi suklijuoti :V pasidalinkit patirtim? na blogiausiu atveju gal zinot kas gerai ir nebrangiai padarytu?
  • 0

#5 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 liepos 21 - 14:40

Nusiimi dangtelį kur dengia benzobako angą ir bet kurioj rimtesnėj auto dažų parduotuvėj tau spalvą parinks... Dėl dažų nieko negaliu patart... :ph34r:
  • 0

#6 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 liepos 21 - 15:15

Nusiimi dangteli˛ kur dengia benzobako anga˛ ir bet kurioj rimtesne˙j auto dazˇu˛ parduotuve˙j tau spalva˛ parinks...

Va butent, o kodas mazi ka pades, nes pardovkeje dazai parinkinejami ir pagal ju dangos susidevejima (atsizvelgiamaa i atspalvio kitima, kuris neisvengiamas laikui begant) <_< Taip parinkti dazai beveik nesiskirs nuo esamu :)
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#7 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 21 - 15:20

Nusiimi dangteli˛ kur dengia benzobako anga˛ ir bet kurioj rimtesne˙j auto dazˇu˛ parduotuve˙j tau spalva˛ parinks...

Va butent, o kodas mazi ka pades, nes pardovkeje dazai parinkinejami ir pagal ju dangos susidevejima (atsizvelgiamaa i atspalvio kitima, kuris neisvengiamas laikui begant) <_< Taip parinkti dazai beveik nesiskirs nuo esamu :)

hmmm....
Man parinkinėjo pagal bako dangtelį. Atspalviai skiriasi ir tai matoma plika akimi. Turint spalvos kodą turėtų būti paprasčiau parinkinėti, nes yra nuo ko pradėti ir toliau reikia tik 'sendinti' ir 'blukinti'.
  • 0

#8 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 liepos 21 - 15:37

Nusiimi dangteli˛ kur dengia benzobako anga˛ ir bet kurioj rimtesne˙j auto dazˇu˛ parduotuve˙j tau spalva˛ parinks...

Va butent, o kodas mazi ka pades, nes pardovkeje dazai parinkinejami ir pagal ju dangos susidevejima (atsizvelgiamaa i atspalvio kitima, kuris neisvengiamas laikui begant) <_< Taip parinkti dazai beveik nesiskirs nuo esamu :)

hmmm....
Man parinkinėjo pagal bako dangtelį. Atspalviai skiriasi ir tai matoma plika akimi. Turint spalvos kodą turėtų būti paprasčiau parinkinėti, nes yra nuo ko pradėti ir toliau reikia tik 'sendinti' ir 'blukinti'.

Viskas oki su tais parinkimais bent man buvo... :unsure: Kartais pamirštu net kurios pusės duris dažė... ^_^
  • 0

#9 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 liepos 21 - 15:41

Nusiimi dangteli˛ kur dengia benzobako anga˛ ir bet kurioj rimtesne˙j auto dazˇu˛ parduotuve˙j tau spalva˛ parinks...

Va butent, o kodas mazi ka pades, nes pardovkeje dazai parinkinejami ir pagal ju dangos susidevejima (atsizvelgiamaa i atspalvio kitima, kuris neisvengiamas laikui begant) <_< Taip parinkti dazai beveik nesiskirs nuo esamu :)

hmmm....
Man parinkine˙jo pagal bako dangteli˛. Atspalviai skiriasi ir tai matoma plika akimi. Turint spalvos koda˛ ture˙tu˛ bu?ti paprascˇiau parinkine˙ti, nes yra nuo ko prade˙ti ir toliau reikia tik 'sendinti' ir 'blukinti'.

Viskas oki su tais parinkimais bent man buvo... :unsure: Kartais pamirsˇtu net kurios puse˙s duris dazˇe˙... ^_^

Siaip tai yr dar vienas svarbus faktorius, kuris ytakoja ir atspalvius ;) - kas dazo ir kaip dazo :ph34r:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#10 Svečias_gYvaTuKe_*

Svečias_gYvaTuKe_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 23 - 11:17

o kaip reikia dazyt, kad gerai gautusi?
  • 0

#11 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 liepos 23 - 11:30

o kaip reikia dazyt, kad gerai gautusi?

O tu gal pati dažysi? :o Na tada nusipirk gerą volelį, dažų "Sadolin" ir pirmyn į darbą... :lol:

Svarbu išsirinkt gerus dažytojus - jie geriau žinos ir kur dažai geri ir kaip dažyt... :rolleyes:

Kaune parekomenduočiau... Vilniui nzn... B)
  • 0

#12 Svečias_ExDi_*

Svečias_ExDi_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 23 - 11:44

Viniuje tai pasiulychiau nuvazhiuoti pas Citriu arba kitaip Dariu Jonaiti. Jis yra "Citrinos" klubo narys, gal pavyks pakalbeti ir del nuolaidu :) Jis randasi Vilniuje Paneriu gatveje tenais kur yra Shvaros Broliu dazhykla. Tiesiog jei taip zhiureti imi ir uzhvazhiuoji i kalniuka prie plovyklos :)
  • 0

#13 Svečias_Shepaz_*

Svečias_Shepaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 14:06

taj va gal zinot kas nors , kur ant peugeot yra dazu kodas pagal kury ten gali atmaishyti :) ir ar ish vis ant pyzo yra ? man nedaug rejkia tai papuliravus galima ir senesniu dazu vajzda ishgaut taj wa jaj ka ka zinot :unsure:
  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 11 - 14:33

Po kapotu ant priekinio amortizatoriaus stoikės tokie keturi stambūs simboliai
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 14:52

Po kapotu ant priekinio amortizatoriaus stoikės tokie keturi stambūs simboliai

Bet jeigu masina sena (10m) geriau teku is naujo parenka, nes per laika dazai jau pasikeite (pabluke ar patamseje)
Siaip man atrodo bet kurioj rimtesnej parduotuvej yra zmogus galintis parinkt dazus. Nusivesk koki bako dangteli ir tau parinks.
  • 0

#16 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2004 gegužės 11 - 16:17

Bet jeigu masina sena (10m) geriau teku is naujo parenka, nes per laika dazai jau pasikeite (pabluke ar patamseje)
Siaip man atrodo bet kurioj rimtesnej parduotuvej yra zmogus galintis parinkt dazus. Nusivesk koki bako dangteli ir tau parinks.

trū :)
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#17 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 gegužės 11 - 16:20

Va aktuali tema. Reiks sparna dazyt netolimoj ateity. Kur pigiau nusipirkt dazu?
  • 0
406 2.1 TD

#18 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 16:21

Bet jeigu masina sena (10m) geriau teku is naujo parenka, nes per laika dazai jau pasikeite (pabluke ar patamseje)
Siaip man atrodo bet kurioj rimtesnej parduotuvej yra zmogus galintis parinkt dazus. Nusivesk koki bako dangteli ir tau parinks.

TAIP. Man neseniai dazhe buferi, tai spalva per kelis numerius buvo jau nublukusi. Jei pac pirksi dazus pas koki dieda pagal koda, tai tikrai nepataikysi. Tegu palete atsinesa ;)
  • 0

#19 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 11 - 16:36

Chebra, nors vienas dažėt savo senas geldas pagal dažų kodus? Ir ar teko tai daryt savom rankom? Ir ar pagaliau apskritai teko matyt, kaip tai daro geri meistrai? Jeigu nežinot kaip tai daroma, tai nekalbėkit nesamonių. Jūs galit kad ir visą sparną nusinešt į parduotuvę, daltonikas pardavėjas jums taip sumaišys spalvas, kad daugiau nebenorėsit iš viso dažyt. Jeigu yra kodas, tai dažus reikia maišyt tik griežtai pagal jį ir nesvarbu kiek mašinai metų. Visa kita padarys meistras. Va čia ir prasideda gero meistro paieška. Ir šiuo klausimu negali būti jokių diskusijų. Šviežiai nudažytos mašinos dažus galima pasendint ir privest iki reikiamo išblukimo, bet jeigu jūs sumaišysit dažus iš akies, šio proceso neįmanoma padaryt ir gausis dar blogiau, nes paletė skirsis 100%. Ir jeigu tas neišryškės dabar, tai išryškės po metų ar net pusmečio.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#20 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 16:54

alia darka nenoriu gincytis, bet as teigiu fakta kaip man buvo.. nu gal buferis ne kapotas ar sparnas, bet nepasakyciau, kad jis dabar skiriasi. O dare tai ne pagal koda.. Ai nu pas mumi tauragej meistrai geriausi.. Jei reikia pigiau originaliu detaliu pugam - vaziuokit y taurage, jei matara reikia tvarkyt - vaziuokit y taurage, jei kebula tampyt - vaziuokit y taurage, jei reikia ruost dazymui, dazyt - vaziuokit y taurage! Nors taurage ir banditu :ph34r: miesc, bet mashinas pas mus tvarko bene geriausiai! :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0