Peršokti prie turinio


koks automobilio spalvos kodas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 73

#41 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:05

Savo laiku, tai čia kada?

maždaug prieš 5 metus ir ko gero prieš 2 :mellow: - veiksmas panvėžio proofai :ph34r:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#42 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 12 - 18:07

maždaug prieš 5 metus ir ko gero prieš 2 :mellow:

Ech, ta provincija... :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#43 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 gegužės 18 - 16:28

Gal zinot kut tas spalvos kodas randas pas Peugeot auto. Lenteliu aliuminiu ir libduku begale po kapotu, o spalvos kodo niekur neradom.
  • 0
chūinja

#44 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 18 - 16:42

Nu kaip jau ne kartą minėta, pežam dedamas štampas ant priekinio amo stakano. Toks keturių stambių simbolių kratinys
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#45 Svečias_Night_*

Svečias_Night_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 18 - 16:42

Po kapotu ant kaires puses amortizatorius "stakano" uzrasyta nemenkom raidem dazai be jokios lenteles, berods 2 raides 2 skaiciai.
  • 0

#46 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 gegužės 18 - 16:51

Dekui. Maciau ir as ta stampa ir dar kiti pilieciai mate taciau kad ten kodas niekam nedasilo :) Dekui :)
  • 0
chūinja

#47 Svečias_vaidas_*

Svečias_vaidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 19:09

Niekaip nerandu panasios temos forume. Prispyre reikalas perdazyti priekini bamperi. Gal zino kas nors geru (ir nebrangiu vietu) Vilniuj?
  • 0

#48 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 16:03

tai vat reikes dazyti dureles, kur ivairavo man, tik vat nzn kur ieskoti lipduko su kodu... :( ant dureliu stabiliai nera... Gal kas zino kur dar gali buti?

Šį pranešimą redagavo kinderiux: 2006 gruodžio 12 - 16:03

  • 0

#49 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 21:00

Nuvažiuok pas dažistus (maišykles), jie žino kur kokio modelio randasi. Nors, būna, kad lipdukas nuluptas. Bet kokiu atveju reik nuvežti pavyzdį. Vien kodu pasitikėti negalima. Gal auto jau dažyta ir yra šioks toks nukrypimas nuo kodo.
  • 0
... labai piktas diedas...

#50 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 08:11

tai kad ir bus ta auto nedazyta. bet jei raudona juoda ar balta spalva nuo saules bus pasikeitus.geriausia pagal pavyzdy. nunesk kokia detale ir viskas.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#51 Mindio

Mindio
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 71
  • Vieta:Vilnius-Panevėžys-Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD '96

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 19:52

tai vat reikes dazyti dureles, kur ivairavo man, tik vat nzn kur ieskoti lipduko su kodu... :(
ant dureliu stabiliai nera...
Gal kas zino kur dar gali buti?

Tiksliai nepamenu, bet man rodos kad yra po kapotu isspausta ar dazais uzrasyta. Smth like that! :D
  • 0
P 306 1.9 XRdt Ex: P 306 1.8 Ex: P 406 2.1 TD

#52 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 22:56

dazniausiai kiek esu sutikes: banko dangtelyje is vidines puses, priekinese (vairuotojo, keleivio) durelese kur surasytos atmosferos kiek pusti i ratus. Po kapotu is pat priekio prie radiatoriaus ant virustinio balkio.
  • 0
Subaru Legacy

#53 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 16:38

405 randasi po kapotu, ant rato kelmo. Uzrasyta raidemis. siauliuose teko ilgai pavargti, kol padare spalva, nes visi kratosi prancuzu. Pagamino dazus pagal koda ir idialiai atitiko vysniniai 11m masinai.
  • 0

#54 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 31 - 13:23

[quote name='Darka' date='May 12 2004, 04:49 PM'] [/QUOTE]
Pas tave dažų kodas neužrašytas ant lapelio, jis gal 3 cm dydžio simboliais uždažytas tiesiai ant priekinio amortiko stakano vairuotojo pusėj :P [/quote]
na o man dabar reikia dureles perpusti, bet kodas ant kelmo yra 6946 bet pagal toki koda jokiuose kataloguose niekas nieko neranda... ir ka daryti???
  • 0

#55 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 31 - 14:34

na o man dabar reikia dureles perpusti, bet kodas ant kelmo yra 6946 bet pagal toki koda jokiuose kataloguose niekas nieko neranda... ir ka daryti???

Dabar paklausyk seno dažytojo. Gali parodyt savo auto dažistams, kurie ir be kodo atrinks spalvą. Turi jie ten kalnus kortelių su spalvom. Problema būna tada, kai auto jau dažyta, o atspalvis jau "nugrybautas". Tuomet kodas rodo ne visai tą atspalvį. Mano praktikoje gan dažnas atvejis. Belieka rast rimtą maišytoją, kuris moka paburt iš akies, dapilant to ar kito komponento.
Iš kitos pusės, jei tai metalic arba perlas, labai daug reiškia pats dažymas. Tais pačiais dažais keli dažytojai gali skirtingai nupūsti. Pūs šlapiai- tamsiau, pūs sausai- šviesiau. Yra daug niuansų, kurių visų neįmanoma papasakoti.
Mes dažom apynaujes gan brangias mašinytes, tad apsidraudžiant darom perėjimus. Galiu nudažyt mašiną, kurios priekis bus žalias, o galas- raudonas ir užsiknisi ieškot, kur vienos spalvos pabaiga, o kitos pradžia.
  • 0
... labai piktas diedas...

#56 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 sausio 01 - 18:39

yra tox bajeris... yra tokia pasta poleravimo su ja patrynus atsiranda tokia spalva kokia tiri but ji atnaujina spalva pusei metu. su ja patepus toje vietoje reikia ziuret pagal palete spalva.nes jei juoda raudona ar balta auto saulej zymei pakeicia spalva. kur dazus daro tos pastos tures 50gramu gana visai masinai.o tekainuoja 5lt.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#57 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 01 - 19:24

yra tox bajeris... yra tokia pasta poleravimo su ja patrynus atsiranda tokia spalva kokia tiri but ji atnaujina spalva pusei metu. su ja patepus toje vietoje reikia ziuret pagal palete spalva.nes jei juoda raudona ar balta auto saulej zymei pakeicia spalva. kur dazus daro tos pastos tures 50gramu gana visai masinai.o tekainuoja 5lt.

Gerai, jei tau pripūtė arabų, tai nepūsk kitiems. Pas dažistus pasta 3M (besilikoninė). Legendą "pusei metų " ir t.t. gali papasakot savo vaikams.

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2007 sausio 01 - 19:49

  • 0
... labai piktas diedas...

#58 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 sausio 03 - 09:06

tikrai taip nebent ji stovi ant saules. raudona spalva prikelia ish numirusiu (cia apie paprasta akrila) ir siaip belekiek kartu geresnis veikimas nei su paprastu poleroliu su vasku. gal nemoki naudot kad ji poleruotu?
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#59 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 03 - 19:46

gal nemoki naudot kad ji poleruotu?

Pasikartosiu: nors jau man nepūsk arabų. Tau tik pasakojo, o aš su šitais dalykais dirbu virš 17 metų. Niekam net nesiūlau pirkti mėgėjiškų pastų iš maximos. Dirbu tik profesionaliais poliroliais (ne polEroliais), tokiais kaip 3M, 3G, Rapide ir t.t. Ir ne rankom, o su poliravimo mašinėle. Po tokios operacijos auto blizga lyg katino pautai, bet tik ne pusę metų. Nebent, laikysi uždarą garaže. Akrilas yra silpnesnis už laką.
  • 0
... labai piktas diedas...

#60 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 03 - 20:28

Pasikartosiu: nors jau man nepūsk arabų. Tau tik pasakojo, o aš su šitais dalykais dirbu virš 17 metų. Niekam net nesiūlau pirkti mėgėjiškų pastų iš maximos. Dirbu tik profesionaliais poliroliais (ne polEroliais), tokiais kaip 3M, 3G, Rapide ir t.t. Ir ne rankom, o su poliravimo mašinėle. Po tokios operacijos auto blizga lyg katino pautai, bet tik ne pusę metų. Nebent, laikysi uždarą garaže. Akrilas yra silpnesnis už laką.

Nesikisiu, nes dazyme esu diletantas... Tiesiog noriu parasyti, kad visada maniau, jog tikslingas gincas (diskusija) imanoma tik kai abi ouses turi bent jau pakankama ir, nemaziau svarbu, panasu "pradini pasiruosima"... Kolkas megini irodyti, tik ar yra kam suprasti ka rasai?! :unsure:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0