Peršokti prie turinio


koks automobilio spalvos kodas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 73

#21 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2004 gegužės 11 - 17:04

Man jau nekartą teko dažyti, po pirmos avarijos, kadangi remontavo kaltininkas, tai ko gero dažai buvo rinkti ne pagal kodą, nes vežė sulamdytą sparną ir pagal jį parinko. Antrą kartą aš pats pirkau jau pagal kodą (pas mane P3XY). Skirtumo abiem atvejais nepastebėjau. Tie kas dažais prekiauja turi talmudus - galima atsekti spalvos kodą netgi jei jis nežinomas (uždažytas tas numeris ant kėbulo, etc.) - galima ir iš akies atskirti kuria iš standartinių gamyklinių spalvų Pežas nudažytas.
  • 0

#22 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 23:04

Taigi px jei ir bishki skirias, padaro perejimus B)
  • 0

#23 Svečias_Avgustas_*

Svečias_Avgustas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 11 - 23:31

Taigi px jei ir bishki skirias, padaro perejimus  B)

Jo... dabar madoje toks "tiuningas" :D
  • 0

#24 Svečias_Shepaz_*

Svečias_Shepaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 02:14

Po kapotu ant priekinio amortizatoriaus stoikės tokie keturi stambūs simboliai

:beer: tinka mano ne tokia ir sena :beer:
  • 0

#25 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 12 - 10:49

Su tais parinkimais nereikia lelekat. Teko parinkinėt Honda Accordui spalvą, sunku net apibūdint, panašiausias variantas būtų maždaug juodas perlas, žiūrint į mašiną susidarydavo toks įspūdis, kad lako sluoksnis kokių 10 cm, na žodžiu spalva taip į gylį nueinanti, fantastinė spalvytė aš daugiau kažko panašaus gatvėse nemačiau. Iš pradžių ant mašinos neradom kodo, bandėm su dangteliu lakstyt, bandė maišyt spalvas, žodžiu fignia. Galų gale suradom kodą, nuvažiavom, sumaišė dažus. Pamatę tuos dažus mes maišytoją vos neprimušėm, vaizdas toks, pusę bankės lako ir ant dugno trys kruopelės kažkokių suodžių. Mes jam aiškinam kaip tai natūroj turi atrodyt, anas kaišioja mums katalogą po nosim ir baksnoja pirštu, kad čia taip kaip turi būti, o kaip jūs nudažysit čia jau jūsų bėdos. Nu ir ką. Grįžom, supylėm į pūtiklį ir pabandėm padažyt. Ir gavosi tai ko reikėjo. Aš ir po šiai dienai taip ir nesuprantu iš kur ta juoda spalva gavosi :wacko:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#26 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 13:25

As sendiena 18val. atsiimu savo pugiuka is dazyklos ir remontyklos meistras pazadejo jog neatspesiu kur perejimai daryti.. ir kad lyginta nesimatys :D
  • 0

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 13:47

Tuos pačius daiktus/spalvas/garsus žmonės mato, girdi, jaučia SKIRTINGAI! Tam yra dažų kodai. Joks žvairys neparinks 100 proc. teisingo atspalvio be kodo. Kartą teko ieškot dažų capri'ui, po keliolikos bandymų buvo perdažytas visas kėbulas, nes deep blue night sky kodas tada - 1995m - dar nebuvo nuskaitomas apskritai.
  • 0

#28 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 15:05

Tuos pačius daiktus/spalvas/garsus žmonės mato, girdi, jaučia SKIRTINGAI! Tam yra dažų kodai. Joks žvairys neparinks 100 proc. teisingo atspalvio be kodo. Kartą teko ieškot dažų capri'ui, po keliolikos bandymų buvo perdažytas visas kėbulas, nes deep blue night sky kodas tada - 1995m - dar nebuvo nuskaitomas apskritai.

Zvairys tai ne parinks, bet siaip rimtos pardos turi apmokyta personala, kai sau rinkausi Utenoj dazu tai tas bitsas (tevo draugas ji rekomendavo) kruva lietuvisku ir vokisku atestatu turejo kad gali parinkinet tokiu ir tokiu firmu dazus. Siaip tiek parinkti dazai tiek nudazyta buvo gerai, kur perechodai daryti nesimato.
Apskritai po to vazinejimosi ieskot dazu visokiu ziurejimu gerai ar blogai dazyta ir as biski aki atkaliau, jei masina dazyta (garaze) is kart pastebiu :D
  • 0

#29 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 16:17

tas bitsas (tevo draugas ji rekomendavo) kruva lietuvisku ir vokisku atestatu turejo kad gali parinkinet tokiu ir tokiu firmu dazus.

Įdomu kokia aparatūra atestatų davėjai nustatė kiek tas bičas yra imlus spalvų niuansams?.. Įtariu, kad tokie popieriukai dalinami už išmokimą naudotis programomis parenkančiomis tam tikro gamintojo dažus, just it.
  • 0

#30 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 12 - 16:23

Įdomu kokia aparatūra atestatų davėjai nustatė kiek tas bičas yra imlus spalvų niuansams?.. Įtariu, kad tokie popieriukai dalinami už išmokimą naudotis programomis parenkančiomis tam tikro gamintojo dažus, just it.

Ir ishvis kodel bitchAS, o ne bitchE? Man atrodo toki darba turetu dirbti tik moteris. Juk jos skyria n kartu daugiau atspalviu, nei vyra?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#31 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 16:31

mes kazkada diskutavom ta tema, kas geriau mato ir kaip nustatyt ar spalvos skiriasi ar ne. Tai va mano draugelio zmona dirba Utenos trikotaze, jie ten turi paletes spalvoms nustatyti (kaip ir firmos prekiaujancios dazais), bet galutinis patikrinimas ar teisinga spalva dazytas audinys atliekamas speciale apatatura, lyg ir kazkokiu spektrofotometru. Kaip suprantu tox parinkimas butu pats geriausias, bet kad jo niex nenaudoja. Bent jau Auto versle
  • 0

#32 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 12 - 16:40

Ai net nežinau, man visa šita diskusija priminė sena gal 95 metų istoriją, kai vienas "super duper" meistrelis tvarkė žmogui Ascona varikliuką, kad geriau trauktų, maždaug "permetėm paskirstytojo diržą per vieną dantuką ir dabar trauks geriau" :wacko: Nu aš pagūžčiojau pečiais ir nuėjau sau, nes nelabai radau ką ir pasakyt, tik mintyse sukosi viena mintis, kokie debilai sėdi skaičiavimo centruose, jiems moka už variklių kūrimą pasakiškus pinigus, o mūsų auksarankiai suranda kaip visa tai apeit. :D Čia lygiai tas pats. Yra spalvos kodas, kurį pasižiūrėt nieko nekainuoja, pagal tą kodą sumaišyti dažnai kainuos lygiai tiek pat kiek maišyti "iš akies", tai kokio b..io varinėt tokius idiotiškus fleimus. Nu blyn sunervija toks žmonių požiūris juodai. Ir apskritai kam jums tada elektroninis paštas, internetas ir kitos bendravimo priemonės? Susiraskit kokį kaimietį įduokit voką į dantis ir tegul su savo kumele neša jį į kitą lietuvos galą ar dar toliau. Laikas pradėt gyvent 21 amžiuje :angry:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#33 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 16:46

Ai net nežinau, man visa šita diskusija priminė sena gal 95 metų istoriją, kai vienas "super duper" meistrelis tvarkė žmogui Ascona varikliuką, kad geriau trauktų, maždaug "permetėm paskirstytojo diržą per vieną dantuką ir dabar trauks geriau" :wacko: Nu aš pagūžčiojau pečiais ir nuėjau sau, nes nelabai radau ką ir pasakyt, tik mintyse sukosi viena mintis, kokie debilai sėdi skaičiavimo centruose, jiems moka už variklių kūrimą pasakiškus pinigus, o mūsų auksarankiai suranda kaip visa tai apeit. :D
Čia lygiai tas pats. Yra spalvos kodas, kurį pasižiūrėt nieko nekainuoja, pagal tą kodą sumaišyti dažnai kainuos lygiai tiek pat kiek maišyti "iš akies", tai kokio b..io varinėt tokius idiotiškus fleimus. Nu blyn sunervija toks žmonių požiūris juodai. Ir apskritai kam jums tada elektroninis paštas, internetas ir kitos bendravimo priemonės? Susiraskit kokį kaimietį įduokit voką į dantis ir tegul su savo kumele neša jį į kitą lietuvos galą ar dar toliau. Laikas pradėt gyvent 21 amžiuje :angry:

Nu tu cia uzvarei. O ka pavizdziui daryt kai mano dazu kodas - tai baltas lapelis, dregme ir laikas leme, kad ant jo nieko nesimato...
  • 0

#34 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 12 - 16:49

Ai net nežinau, man visa šita diskusija priminė sena gal 95 metų istoriją, kai vienas "super duper" meistrelis tvarkė žmogui Ascona varikliuką, kad geriau trauktų, maždaug "permetėm paskirstytojo diržą per vieną dantuką ir dabar trauks geriau"  :wacko: Nu aš pagūžčiojau pečiais ir nuėjau sau, nes nelabai radau ką ir pasakyt, tik mintyse sukosi viena mintis, kokie debilai sėdi skaičiavimo centruose, jiems moka už variklių kūrimą pasakiškus pinigus, o mūsų auksarankiai suranda kaip visa tai apeit.  :D
Čia lygiai tas pats. Yra spalvos kodas, kurį pasižiūrėt nieko nekainuoja, pagal tą kodą sumaišyti dažnai kainuos lygiai tiek pat kiek maišyti "iš akies", tai kokio b..io varinėt tokius idiotiškus fleimus. Nu blyn sunervija toks žmonių požiūris juodai. Ir apskritai kam jums tada elektroninis paštas, internetas ir kitos bendravimo priemonės? Susiraskit kokį kaimietį įduokit voką į dantis ir tegul su savo kumele neša jį į kitą lietuvos galą ar dar toliau. Laikas pradėt gyvent 21 amžiuje  :angry:

Nu tu cia uzvarei. O ka pavizdziui daryt kai mano dazu kodas - tai baltas lapelis, dregme ir laikas leme, kad ant jo nieko nesimato...

Pas tave dažų kodas neužrašytas ant lapelio, jis gal 3 cm dydžio simboliais uždažytas tiesiai ant priekinio amortiko stakano vairuotojo pusėj :P
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#35 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 12 - 16:55

kur tu buvai pries metus kai begiojau dazu ieskot... :(
  • 0

#36 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 12 - 17:06

O ka man daryt, kai pugas perdazhytas ir jokio kodo nera? :blink: Reikejo bagazhine dazhyti, tai kazhkaip parinko. Dabar gresia sparno perdazhymas irgi teks ieshkoti, kas mazhdaug pataikytu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#37 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 12 - 17:08

kur tu buvai pries metus kai begiojau dazu ieskot... :(

Aš minčių neskaitau kažkodėl :unsure: :D
O vieši pamastymai, tai ne visada reiškia šizofrenijos protrūkį :D
Nepyk :beer: . Šiandien kažkokia sunkiai nusakoma nuotaika, panašu į raminamųjų stoką :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#38 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 12 - 17:10

O ka man daryt, kai pugas perdazhytas ir jokio kodo nera? :blink:
Reikejo bagazhine dazhyti, tai kazhkaip parinko. Dabar gresia sparno perdazhymas irgi teks ieshkoti, kas mazhdaug pataikytu.

O jam ką spalvą keitė? :blink:
Šiaip žinant kurioj vietoj yra galima pabandyt pavalyt sluoksnį ir atrast po juo kodą. Darbas reikalaujantis restauratoriaus įgudimo, bet krtais pasiseka <_<
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#39 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 gegužės 12 - 17:29

Aš savu laiku bandžiau tą kodą rodyt - atsakymas - pas mus kataloge tokio kodo nėr :blink:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#40 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 12 - 17:32

Aš savu laiku bandžiau tą kodą rodyt - atsakymas - pas mus kataloge tokio kodo nėr :blink:

Savo laiku, tai čia kada?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0