Peršokti prie turinio


Nuotrauka

tepalo ir kondensato emulsijos išspjovimas žiemą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 660

#601 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 kovo 17 - 08:25

Variklis po pilno kapitalinio.Mašina nevažiuoja trumpais atstumais, visada pilnai sušyla iki darbinės temperatūros, variklis šildomas prieš kiekvieną važiavimą ir po.Ir pravažiavus 2500km spėkit ką turim :

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Šį pranešimą redagavo roccas: 2010 kovo 17 - 08:29

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#602 isdeekelis

isdeekelis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206SW 2.0HDI '03

Parašyta 2010 kovo 17 - 08:31

as savajame oil catch can'e itaisiau kraniuka brudo nupylimui, labai patogu, tik va beda tas brudas griauzia pati can'a :( jis is plastmasinio vandens filtro, reikes keist i kazka is metalo...
  • 0

#603 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 kovo 17 - 08:36

as savajame oil catch can'e itaisiau kraniuka brudo nupylimui, labai patogu, tik va beda tas brudas griauzia pati can'a :( jis is plastmasinio vandens filtro, reikes keist i kazka is metalo...

Tai nuo karščio jis pas tave dar neišsilydė? :lol: Mane ir kiekvieną kartą užkniso atsukinėti varžtelį ir kartais užpilinėti tepalo konsdensato ant pavarų dėžės.Gerą idėją buvau gavęs iš Albos, kad reiktų statyti dujininkų vožtuvą elektrinį.Gal kas žino kur jų galima rasti, kad naturoje apžiūrėčiau ir įvertinčiau? :ax:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#604 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2010 kovo 17 - 09:54

Variklis po pilno kapitalinio.Mašina nevažiuoja trumpais atstumais, visada pilnai sušyla iki darbinės temperatūros, variklis šildomas prieš kiekvieną važiavimą ir po.Ir pravažiavus 2500km spėkit ką turim :

ir čia tikrai kondensatas, o ne pats tepalas? :blink:
jei taip, tai tada tas tavo catchcan'as meškos paslaugą daro - jei tokiais kiekiais kondensatas į tepalą normalioj sistemoj patekinėtų, tai keisdamas tepalus po 10kkm išpiltum pora litrų daugiau nei įpylei... :hmm:
  • 0

#605 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 kovo 17 - 13:54

ir čia tikrai kondensatas, o ne pats tepalas? :blink:
jei taip, tai tada tas tavo catchcan'as meškos paslaugą daro - jei tokiais kiekiais kondensatas į tepalą normalioj sistemoj patekinėtų, tai keisdamas tepalus po 10kkm išpiltum pora litrų daugiau nei įpylei... :hmm:

Tikrai kondensatas, mašina tepalų neryja.O normalioje sistemoje sitas brudas degimo kameroje sėkmingai sudeginamas.Pas mane degimo sistemoje tepalo ir kitokio sh priemaišų nėra.Tik benzinas ir oras.Beto pastebėjau, kad su oil catch canu įsiurbimo kolektorius praktiškai nekaista.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#606 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2010 gruodžio 03 - 12:46

sveiki, kadangi mano liutas apsipyle tepalais per matuokle, tai vis del to noreciau tiksliai suzinoti kur yra alsuoklis, savo variklio nufotkint negaliu, tai radau internete tokio pat variklio foto, taigi gal kas galit pasakyti kuri zarna tiksliai yra alsuoklio ir ant kurios det ta oil catch can?
http://public.fotki....a/variklis.html
  • 0

#607 Liutas605

Liutas605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0 96m

Parašyta 2010 gruodžio 06 - 15:39

domintu ir 2.0 16v peugeot 605 alsuoklio buvimo vieta.. nerandu as jo niekaip. tik zarneles matau, kaip ji valyti ?
  • 0

#608 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 gruodžio 08 - 15:21

per kiek laiko uzsiterse tuo majonezu? vazineju per diena ~16km, sildau iki ~40c.. ar jau verta ziuret - susidare jo ar ne.. ? sala Lietuvoj jau turbut kelinta savaite.
  • 0

#609 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2010 gruodžio 08 - 15:58

uzsitersia greitai, o kokiu kiekiu sunku pasakyt, savaitgali viska isploviau, pries vaziuodamas pasildziau auto, pravaziavau 30 km, o jau tepalo uzpylimo dangtelis beveik pilnas to marmalo, aisku ir sieneles alsuoklio jau bus aplipe vel, bet tikiuosi nedaug.
  • 0

#610 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2010 gruodžio 11 - 22:45

taigi praeita sav rimtai uzsiemiau ir susikonstravau ta oil catch cana, siandien vel atidaviau visa diena savo liutui, vel isardziau alsuokli (alsuoklio zarna) isploviau, kadangi majonezu vel buvo aplipe vidines sieneles, tuomet susidejau catch can, kad nereiketu gadinti (pjaustyti) originalios zarnos, ir nereiketu brangiai pirkti naujos zarnos sujungimui, nuvariau i srota ir tinkamo diametro pasiemiau audes alsuoklio zarna, ja supjausciau ir panaudojau sujungimams- visas sis reikaliukas man kainavo 5 lt du chamutai po 2lt ir sena alsuoklio zarna is sroto 1lt. canas nieko nekainavo nes pats dariausi. nuvaziavau apie 35 km ir pastebejau kad pro neuzversta kondensato nuleidimo varzta (oil catch cane) varva vanduo, taciau kondensato yra susirinke ir po tepalo uzpylimo kamsteliu, todel manau kad reiks dar viena darytis ir jungt ant kitos alsuoklio zarnos, kadangi mano alsuoklis issisakoja ir ji sudaro dvi zarnos. o kaip pas jus po to kai susimontavot ta tepalo garu gaudykle, nesirenka majonezo po tepalo uzpylimo kamsteliu?

Šį pranešimą redagavo modestas: 2010 gruodžio 11 - 22:47

  • 0

#611 Liutas605

Liutas605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0 96m

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 10:05

taigi praeita sav rimtai uzsiemiau ir susikonstravau ta oil catch cana, siandien vel atidaviau visa diena savo liutui, vel isardziau alsuokli (alsuoklio zarna) isploviau, kadangi majonezu vel buvo aplipe vidines sieneles, tuomet susidejau catch can, kad nereiketu gadinti (pjaustyti) originalios zarnos, ir nereiketu brangiai pirkti naujos zarnos sujungimui, nuvariau i srota ir tinkamo diametro pasiemiau audes alsuoklio zarna, ja supjausciau ir panaudojau sujungimams- visas sis reikaliukas man kainavo 5 lt du chamutai po 2lt ir sena alsuoklio zarna is sroto 1lt. canas nieko nekainavo nes pats dariausi. nuvaziavau apie 35 km ir pastebejau kad pro neuzversta kondensato nuleidimo varzta (oil catch cane) varva vanduo, taciau kondensato yra susirinke ir po tepalo uzpylimo kamsteliu, todel manau kad reiks dar viena darytis ir jungt ant kitos alsuoklio zarnos, kadangi mano alsuoklis issisakoja ir ji sudaro dvi zarnos. o kaip pas jus po to kai susimontavot ta tepalo garu gaudykle, nesirenka majonezo po tepalo uzpylimo kamsteliu?

Keista, maniau kad ir pas mane jau turetu buti to majonezo, bet tepalo uzpylimo kamstelis svarut svarutelis..
  • 0

#612 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 12:56

Pasmane irgi uzpylimo kamstis buna svarus.. bet nuemus slangute(alsuoklio) visas purvas pasimato.
  • 0

#613 Liutas605

Liutas605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0 96m

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 12:58

Pasmane irgi uzpylimo kamstis buna svarus.. bet nuemus slangute(alsuoklio) visas purvas pasimato.

o kur ja rast?
  • 0

#614 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 21:24

Tepalo užpylimo kamštis su majonezu nesusiję dalykai.Arba automobilis važiuoja trumpais atstumais arba yra problemų...
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#615 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 22:33

kuom jus plaunat tas slangas?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#616 Liutas605

Liutas605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0 96m

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 22:33

Tepalo užpylimo kamštis su majonezu nesusiję dalykai.Arba automobilis važiuoja trumpais atstumais arba yra problemų...

Na mano 605 tikrai dazniau vazineja trumpais atstumais, bet kolkas nieko nepastebejau. Kur ieskoti to alsuoklio?
  • 0

#617 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 22:45

Tepalo užpylimo kamštis su majonezu nesusiję dalykai.Arba automobilis važiuoja trumpais atstumais arba yra problemų...

ka turi omeni automobilis turi problemu, kokias ivardint gali? o as tai manau kad susije, kadangi tie karsti garai ateina iki uzpylimo dangtelio, o jis tai pat buna saltas kol variklis neisyla ir jie prie jo kimba ir tampa majonezu. o auto mano atveju dazniausiai rieda trumpais atstumais.
  • 0

#618 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 23:00

kuom jus plaunat tas slangas?

as benzinu
  • 0

#619 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 11:55

Tepalo užpylimo kamštis su majonezu nesusiję dalykai.Arba automobilis važiuoja trumpais atstumais arba yra problemų...

o be to mano variklio sistema veikia taip, is variklio bloko apacios iseina dvi zarnos, veliau jos susijungia i viena ir ateina iki tepalo uzpylimo angos, taigi tai yra alsuoklio zarna'os kuriomis eina visas garas- tepalai, dregme is variklio. tada nuo tepalo uzpylimo angos eina dvi zarnos i isiurbimo kolektoriu, kuriomis pirmaja zarna pakelti garai eina i kolektoriu. taciau per tepalo uzpylimo anga matosi velenelis, kuris yra tepamas tepalo taskymo budu, taigi tepalas aptasko ir dangteli is vidaus, o kai dar ateina is pirmosios zarnos dregme, ir ji yra suplakama su tepalu, kuris taskymo budu tepa veleneli, taciau aptasko ir kamsteli is vidaus susidaro puikiausias majonezas.tai va taip as manau.
  • 0

#620 Svečias_marrr_*

Svečias_marrr_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 17 - 20:32

O kur pas mane rasti alsuokli jokios garlavinos kaip pas jus nerandu pas mane 406 coupe 2.0 L motoras atrodo taip: http://www.goauto.co...jpg?OpenElement

Dekui uz komentara nes spjaudo irgi pro matuokle tepalas
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0