Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Xenon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 871

#101 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 31 - 10:19

Kinematografas-ekranizatorius.. ... ir racionalizatorius.. ^_^

Mano nuomone, visi siti zen-, xen-, xren- ir kitokie en- tchiulpia.. Kai gamykliskai imontuoti - dar galima kentet, bet jau visi siti 'pasigerine, tai aina jie.. Susideda visoki lopiniai i savo trantus - prasilenkt neimanoma. Supranti, mato jie kelia geriau. O kad tu tik nieko daugiau aplinkui isskyrus tuos ju 6000 nematai, tai px.. -_-

:beer:

Tuoj sulauksi netremiama zenoninku argumenta - tu tiesiog pavydi, nes negali sau leisti ju isideteti. :lol:

Nu gal dar kas pasakys - faros sureguliuotos, reflektorius gamintojai projektavo jau galvodami apie zenonus, lempu stiklai visada shvarus, bulviu nevezhioja ir t.t.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#102 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 spalio 31 - 11:13

<...> bulviu nevezhioja ir t.t.

RIMTAI!!! :o Gi kai bulbes vežioja, galas nusėda, o priekis pakyla, dėl to ir atrodo, kad aukštai šviečia!!! Geras gerulis :lol: :lol: :lol:
  • 0

#103 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 spalio 31 - 13:26

veziau tevus is baliaus kazkada ....
... tai tete visgi pastebejo ...

Tikiu.
Būna aš po baliaus auras ir kitokius spalvotus bei juodai-baltus vaizdinius pradedu matyti... :rolleyes:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#104 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 spalio 31 - 13:31

veziau tevus is baliaus kazkada ....
... tai tete visgi pastebejo ...

Tikiu.
Būna aš po baliaus auras ir kitokius spalvotus bei juodai-baltus vaizdinius pradedu matyti... :rolleyes:

O kartais net nereikia laukti "po baliaus"... :rolleyes:
  • 0

#105 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2007 spalio 31 - 14:18

gal pries kokius 4 menesiukus susidejau kseonus - 5000 (baltus) 450lt irbaltas lemputes 10lt tai tabar jai reik vaziuoti nakty su kita masina kur geltonos lemputes tai kazkaiptai baisu smarkiai spausti.O seip per didele liuty nakty trasoj teko lekti ~140 kai kiti nevirsijo 100km\h......... efektas stulbinantis. Ps.klaipedoj galiu prirodyti halogenus + idejimas 350 berods 1m. garantija mano mob. 867667375
  • 0

#106 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 spalio 31 - 14:29

O seip per didele liuty nakty trasoj teko lekti ~140 kai kiti nevirsijo 100km\h......... efektas stulbinantis.

O gal jie tokiu greiciu vazhiavo, nes tas greitis paprasciausiai buvo saugus? :huh: Ir nebutinai cia "prastos" shviesos kaltos... Na bet ne... greiciausiai vistik anie luzeriai buvo... :mellow:
  • 0

#107 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 spalio 31 - 14:54

O gal jie tokiu greiciu vazhiavo, nes tas greitis paprasciausiai buvo saugus? :huh: Ir nebutinai cia "prastos" shviesos kaltos... Na bet ne... greiciausiai vistik anie luzeriai buvo... :mellow:

T visiskai teisus. ;)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#108 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 spalio 31 - 17:31

Va tokios frazes mane labiausiai uzknisa, ple as irgi varinesiu su ilgom visa laika ir nereiks jokiu xenonu :mad:

o nejauti kad jei mieste pagrinde vazineji nereik ilgu nes paprasciausiai mieste ju naudot negalima...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#109 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 31 - 17:52

Kinematografas-ekranizatorius.. ... ir racionalizatorius.. ^_^

Mano nuomone, visi siti zen-, xen-, xren- ir kitokie en- tchiulpia.. Kai gamykliskai imontuoti - dar galima kentet, bet jau visi siti 'pasigerine, tai aina jie.. Susideda visoki lopiniai i savo trantus - prasilenkt neimanoma. Supranti, mato jie kelia geriau. O kad tu tik nieko daugiau aplinkui isskyrus tuos ju 6000 nematai, tai px.. -_-

Kacins ištikimas sau - nepraleis progos pautuosna inspirt... :wacko:
Taip, pripažinti tenka, kad zenonai blizgina ryškiau. Tačiau jei faros sureguliuotos, man su tokiais apsilenkti tikrai nesukeldavo problemų. Va, kas kita, kai bagažinėj pustuzinis maišų bulvių ir dar uošvienė gale drybso (subinė it garažo vartai), tai labai puikiai ir elementarūs halogenai akina. Čia jau nekalbant apie tuos, katrie po autoįvykio bilekaip faras įsimetę ir reguliuot neranda laiko ir vis pečiais gūžčioja, tipo, ko čia man visi mirksi... <_<
P.S. jei atidžiau perskaitytum temą, mažu nebūtum taip piktai nusiteikęs mano adresu...
  • 0
... labai piktas diedas...

#110 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 spalio 31 - 19:52

Visai norėčiau xenonų į priešrūkinių skyles. Įmanomas variantas? Kiek brangus?
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#111 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 31 - 20:14

Visai norėčiau xenonų į priešrūkinių skyles. Įmanomas variantas? Kiek brangus?

Aš gi jų nepardavinėju. Pirma pažiūrėk, kokios lemputės (H?). Jei ne tos, kur minėjau, kad bendradarbis parduoda, tai galiu per PM duot pardavėjo tel. nr....
  • 0
... labai piktas diedas...

#112 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 15:17

Nu ką darysi, pasidaviau darbo kolektyvo įtakai ir įsimečiau ... Dar nežinau, kas gero gavosi, nes grįžau nesutemus, tad efekto nepajaučiau (kol kas).
Dauguma mūsiškių susidėjo 6000K. Nu nežinau... Man ta gaidiškai žydra šviesa... Nieko negaliu sau padaryt, nepatinka. Specialiai man atbogino 4300K. Pagal piešinuką ant pakuotės turėjo būt balta su lašu gelsvo. O man daltonikui ko tai į baltai žalią muša...
Teigiama pusė - nelabai pjaunasi spalvos įjungus ilgąsias arba priešrūkines (nėr ką lygint prie mėlynų)...
Karoče, per Vėlines bastysiuos po visą Lietuvą, paaiškės investicijos tikslingumas.

Dabar galit lazdavotis... -_-

Kiek pamenu kolega buvote kategoriskai pries xenonus ir kas pakeiti poziuri i juos?
Pamenu pries koki 12 meteliu kia mobilieji telefonai Lietuvoje atsirado, tai silpniau mastantys zmones taipogi sakydavo ne mobilus, o debilus telefonas tipo, kad skirti jie tik debilam, bet dabar paprastas kaimietis karve melzdamas kalbasi telefonu.
Moralas labai paprastas, kad ne kaikurie atsilike kokiais 5 meteliais ir kol jiem sauna i galva, kad tas daiktas reikalingas netgi praktiskai :D
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#113 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 18:40

Kiek pamenu kolega buvote kategoriskai pries xenonus ir kas pakeiti poziuri i juos?

Gal galėtumėte pacituoti kokį nors mano postą, kuriame aš kategoriškas?

Tai va, kolegos, nepasakyčiau, kad įšokau į kažkokią super euforiją ir griūsiu liet liaupses zenonams. Gal tikėjausi KAŽKO TOOOKIO, bet kaži koks stebuklas mano akimis žiūrint, neįvyko. Taip, kažkiek ryškiau. Bet per lietų patamsy... nu...gal... Jei būtų lešinės faros, tikiu, kad turėtų atrodyt rimčiau.
Mano verdiktas:
Į seno modelio faras kišti zenonus - neapsimokanti investicija. Pigiau įsidėti 90-100W "vaivorykštinius" halogenus ir efektas bus labai panašus. Vienas pliusas - mažiau apkraunamas akumas (visgi tik 35W x 2).
P.S. įsidėjau, tai jau neištraukinėsiu, nebent kokį įstatymą išleis dėl zenonų ir tam nepritaikytų farų nesuderinamumo, ar perdegs...
  • 0
... labai piktas diedas...

#114 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 19:19


Kiek pamenu kolega buvote kategoriskai pries xenonus ir kas pakeiti poziuri i juos?

Gal galėtumėte pacituoti kokį nors mano postą, kuriame aš kategoriškas?

Tai va, kolegos, nepasakyčiau, kad įšokau į kažkokią super euforiją ir griūsiu liet liaupses zenonams. Gal tikėjausi KAŽKO TOOOKIO, bet kaži koks stebuklas mano akimis žiūrint, neįvyko. Taip, kažkiek ryškiau. Bet per lietų patamsy... nu...gal... Jei būtų lešinės faros, tikiu, kad turėtų atrodyt rimčiau.
Mano verdiktas:
Į seno modelio faras kišti zenonus - neapsimokanti investicija. Pigiau įsidėti 90-100W "vaivorykštinius" halogenus ir efektas bus labai panašus. Vienas pliusas - mažiau apkraunamas akumas (visgi tik 35W x 2).
P.S. įsidėjau, tai jau neištraukinėsiu, nebent kokį įstatymą išleis dėl zenonų ir tam nepritaikytų farų nesuderinamumo, ar perdegs...

labai keista... :blink: , jau kas kas bet 100W halogenai tikrai nei is tolo neprilygs 4300K ant slapio kelio, bent jau pas drauga golpe :blush: 4300K sviecia super, gelsva-balta spalva blogiau tuom, kad kaip ir halogenas atspindi lietaus lasus ir snaiges, va teko vaziuot su 8000K sniegui sningant - snaigiu nesimate ir nemaise vaizdui, siaip pas mane 6000K- sakyciau vidurkis nu gal 5000K, bet nedeciau 4300K (cia skonio reikalas). Pries pora dienu susidejau xenon i ilgas (atsirado papildomas kompl.) galvojau paeksperimentuosiu, ir ka jus manot? ogi ta, kad pasirodo ilgu sviesu as neturejau kai buvo halogenai ir tikrai nebeisiminesiu.... :beer:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#115 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 19:53

P.S. jei atidžiau perskaitytum temą, mažu nebūtum taip piktai nusiteikęs mano adresu...

Pats liepia lazdavot, o po to skundžiasi dėl įspirtų.. (nu nevažno).. ^_^

pilotas>> Nu kur mum čia su tokiais "pradvinutais" kaip Tamsta lygintis. Dėkui, kad nušviečiat mūsų tamsų kraštą savo mobilękų ir Zenonų spinduliais!..
Nuoširdžiai žaviuosiu žmonėmis turinčiais po tris poras skambintuvų ir nesibodinčiais atsiliepti kad ir bažnyčioj. Ech, toli man dar..

twarius>> Tamstos minčių srautas, manyčiau, reikalingas šiokio tokio 'pareguliavimo.. Nelabai suprast eina. ;) O kad skirtingų spalvų šviesų pagalba įmanoma išjunginėt/įjunginėt kelyje pasitaikančius objektus, seniai įrodyta moksliniais tyrimais. :beer:
  • 0
Variantas B

#116 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 20:02

Pats liepia lazdavot, o po to skundžiasi dėl įspirtų.. (nu nevažno).. ^_^

Nu jo, čia tamstytė visiškai teisus. Suputojau be reikalo. Ginčuose gimsta tiesa. Galit tęsti lazdavojimą. Tik pasilieku sau teisę karts nuo karto atsispardyt, kad mirtinai neužlazdavotumėt... :blush:
  • 0
... labai piktas diedas...

#117 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 20:35

seip 406 ikirestailinginio lempos yra vieno reflektoriaus.. tai 6000k xenonai tikrai vaikiskai atrodo.. ir bais akina.. todel pasirinkimas 4300k buvo protingas;) as naudoju 6000 ir labai patenkintas jau metai su virsum... vertexo komplektas pasmane;) super.
  • 0

#118 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 20:36

twarius>> Tamstos minčių srautas, manyčiau, reikalingas šiokio tokio 'pareguliavimo.. Nelabai suprast eina. ;) O kad skirtingų spalvų šviesų pagalba įmanoma išjunginėt/įjunginėt kelyje pasitaikančius objektus, seniai įrodyta moksliniais tyrimais. :beer:

cia neisgeres nesuprasi... :beer:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#119 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 21:14

seip 406 ikirestailinginio lempos yra vieno reflektoriaus..

Nesupratau. Kodėl vieno? Atskiras langelis artimų, atskiras - ilgų. Tas pats ir porestailo, tik ten skaidrios...
  • 0
... labai piktas diedas...

#120 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 03 - 11:50

va teko vaziuot su 8000K sniegui sningant - snaigiu nesimate ir nemaise vaizdui, siaip pas mane 6000K- sakyciau vidurkis nu gal 5000K, bet nedeciau 4300K (cia skonio reikalas).

Mano turimomis ziniomis, nuo ~8000 k i virsu niekuo nepranoksta halogeno. Geriausios xarakteristikos - 3-5000 k

p.s. o del akinimo, man daug didesne blogybe atrodo priesrukiniai, kurie diena- nakti labai reikalingi tuxtanciams vairuotoju. Uzvakar variau per puse LT nakti ir lyjant. Slyxtu, nes i mirxejima ilgomis yra nepajegus suprasti, kas ne taip.

Šį pranešimą redagavo Kursis: 2007 lapkričio 03 - 11:52

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0