Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Xenon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 871

#61 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 13 - 12:49

Ale kaip greit trina. Ne pasikoliot neleidzia  :lol:

P.S. anyway, tikiuosi visi pamate "originalus"

AS irgi pastebejau kad nebera :D istryne gal todel kad per daug foto sveria, bet lyg ir nedideles buvo :( antra karta deti ir resaizinti jau tingiu :)

Forumo taisykles visiems vienodos :angry:

man atrodo tik tau vienam tos taisykles aktualu :) kitavertus kam cenzuruot? mazu vaiku tarp klubieciu nera? :) aroone zanuda:) (cia neturetu but kaip izeidimas, pats save taip ivardiji) sedi tyliai.. ir seki kekviena kad tik neprikakotu kur.. ;)

geriau sukurtum black lista su nepageidaujamais zodziais ir viskas, jei jau toks pedantiskas esi ;)
Jei rupiniesi silpnesniu nervu zmogais.. na tai pagirtinas reikalas...:)
  • 0

#62 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 sausio 13 - 14:04

geriau sukurtum black lista su nepageidaujamais zodziais ir viskas, jei jau toks pedantiskas esi ;)
Jei rupiniesi silpnesniu nervu zmogais.. na tai pagirtinas reikalas...:)

cenzura ne tik ant zodziu, bet ir ant izeidzianciu issireiskimu. pabandyk visam tam black lista sukurpt. :ph34r:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#63 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 13 - 14:11

Negerai gaunasi ka? Bent pasikoliojimai - ir tai kazhkas tinkamo paskaitymui (kaip kokia muilo opera), o chia... Nu nieko nepadarysi... Nemokam dar krazhiai keiktis kad galima butu nekarpyt... o galetumem...

o visos sitos istorijos smagumas tas, kad nebuvo pavartotas ne vienas keiksmazodis!!! Kodel tos zinutes buvo istrintos - nezinia.
Anyway, Laisvi, imesk linka su tom nuotraukom ir bus baigta!
  • 0

#64 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 13 - 17:52

Tegyvuoja laisvas žodis! Šalin moderatorius! Priedainis: Ne ne, laisvės nėra..... Dabar rimčiau apie xenon. Jei tektų nelaimė sukulti savo pežui snukį, pirkčiau porestailinginio kapotą, bamperį ir skaidrias faras. Vat tada į jas susidėčiau lindzes (kaip kažkas atsiuntė nuotraukas), ir tada būtų galima pamastyt apie xenonus. O kol kas tiek to, nenoriu niekam suteikt nepatogumų.
  • 0
... labai piktas diedas...

#65 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 13 - 18:04

Tegyvuoja laisvas žodis!
Šalin moderatorius!
Priedainis:
Ne ne, laisvės nėra.....
Dabar rimčiau apie xenon. Jei tektų nelaimė sukulti savo pežui snukį, pirkčiau porestailinginio kapotą, bamperį ir skaidrias faras. Vat tada į jas susidėčiau lindzes (kaip kažkas atsiuntė nuotraukas), ir tada būtų galima pamastyt apie xenonus. O kol kas tiek to, nenoriu niekam suteikt nepatogumų.

Zinok ir as audziu minti kaip sukisti lescius is porestailingio zibintus :)
  • 0
Subaru Legacy

#66 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 13 - 18:06

o visos sitos istorijos smagumas tas, kad nebuvo pavartotas ne vienas keiksmazodis!!! Kodel tos zinutes buvo istrintos - nezinia.
Anyway, Laisvi, imesk linka su tom nuotraukom ir bus baigta!

Ai velniop :) vistiek istrins kad tik niekas ju nepamatytu :) ner teisybes :D
  • 0
Subaru Legacy

#67 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 13 - 22:02

geriau sukurtum black lista su nepageidaujamais zodziais ir viskas, jei jau toks pedantiskas esi ;)
Jei rupiniesi silpnesniu nervu zmogais.. na tai pagirtinas reikalas...:)

cenzura ne tik ant zodziu, bet ir ant izeidzianciu issireiskimu. pabandyk visam tam black lista sukurpt. :ph34r:

isizeidzia tik bobos...sudrekusios.. B)
  • 0

#68 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 sausio 13 - 23:08

geriau sukurtum black lista su nepageidaujamais zodziais ir viskas, jei jau toks pedantiskas esi ;)
Jei rupiniesi silpnesniu nervu zmogais.. na tai pagirtinas reikalas...:)

cenzura ne tik ant zodziu, bet ir ant izeidzianciu issireiskimu. pabandyk visam tam black lista sukurpt. :ph34r:

isizeidzia tik bobos...sudrekusios.. B)

Nu seip draugai man sako, kad esu saltu nervu ir kad mane izeis reikia daug prakaito isliet, bet kaikurie nekaikuriu pasisakymai jei butu pasakyti man tiesiai i veida mane butu isvede is pusiausvyros.
Tiesa pasakius semia forume asmeniskai ant manes dar niekas "nevaziavo". B)
Aplamai kaikuriems vaikams dar reiketu auklejimo pamokas isklausyti. Vot taip ... :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#69 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 sausio 14 - 14:41

Paskaiciau i biski liudna pasidare.. Anksciau tokie frantai kaip HDI ir 'gazasdrurnas labiau liudnai juokingos isimtys buvo.. Dabar, sakyciau, ziedeliai, palyginus, su visu kitu 'avantgardu.. :blush: Ir dar tas seilejimasis del cenzuros - suprask, kaip cia mano toki istabiai uniklau posta su zvaigzdutem praskirstytu matiugu galejo istrint?! Jau nekalbant, kad tie kliedesiai nieko bendro su tema neturi..
  • 0
Variantas B

#70 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2007 sausio 14 - 19:00

Tegyvuoja laisvas žodis!
Šalin moderatorius!
Priedainis:
Ne ne, laisvės nėra.....
Dabar rimčiau apie xenon. Jei tektų nelaimė sukulti savo pežui snukį, pirkčiau porestailinginio kapotą, bamperį ir skaidrias faras. Vat tada į jas susidėčiau lindzes (kaip kažkas atsiuntė nuotraukas), ir tada būtų galima pamastyt apie xenonus. O kol kas tiek to, nenoriu niekam suteikt nepatogumų.

o taip pat pirktum du naujus sparnus, balke, kapota, prieshrukinius.... kazkoks ilgoks sarashas gaunasi )
  • 0
Nuotrauka

#71 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 14 - 19:06

Tegyvuoja laisvas žodis!
Šalin moderatorius!
  Priedainis:
Ne ne, laisvės nėra.....
Dabar rimčiau apie xenon. Jei tektų nelaimė sukulti savo pežui snukį, pirkčiau porestailinginio kapotą, bamperį ir skaidrias faras. Vat tada į jas susidėčiau lindzes (kaip kažkas atsiuntė nuotraukas), ir tada būtų galima pamastyt apie xenonus. O kol kas tiek to, nenoriu niekam suteikt nepatogumų.

o taip pat pirktum du naujus sparnus, balke, kapota, prieshrukinius.... kazkoks ilgoks sarashas gaunasi )

Jei sumalčiau tiek, kad taip ar taip reiktų pirkt, rinkčiausi atnaujinto priekį. Bėje, kapotą įvardinau, nereikėjo kartot.
Ponai moderatoriai, ar HDI užraukėt? Žiūriu, ko tai ramu forume...
  • 0
... labai piktas diedas...

#72 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 sausio 20 - 02:33

Jei sumalčiau tiek, kad taip ar taip reiktų pirkt, rinkčiausi atnaujinto priekį.

Jo - pritariu - priekine dali ir ash porestailngo rinkchiaus - agresyvesne ji atrodo nei senoji, o vat su galu jau kitaip... Nepatinka man porestailingine subine. Senoji solidesne.

Šį pranešimą redagavo Radradratorius: 2007 sausio 20 - 02:33

  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#73 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 22 - 17:02

Pala, o man klausimas pasikabino, tik priesh ji pateikdamas pabandysiu paaishkint kodel jisai begedis taip padare.
  Kiek man zhinoma,  ish idejos visi turetu vazhinet su ilgosiom (kad kelias ir ivairios kliutys matomi butu nakti), o trumposios buvo ishrastos tik paskui - net ne trumposios, o tokie dangchiukai dedavosi su siaura horizintalia skylute ishilgai lempos. Juos reikedavo uzhsidet ant mashinu ivazhiavus i miesta ar panashiai. Ir ishrasti jie buvo ne bereikalo, o tam, kad prieshprieshiais vazhiuojanchiuju neakintu... Butent todel tai ir buvo itraukta i keliu eismo taisykles ir veliau patobulinta iki "trumpuju". Dabar gi, kelyje vis dazhniau sutinki tokiu vairuotoju, apie kuriuos pagalvoji: "ilgasias ishsijungtum, zhasine". Ne tik dazhniau, bet dar ta shviesa tokia keista - melsva kazhkokia... Akina kaip bestija... O ir chia kolegos pirmoje nuotraukoje atrodo, kad jo kairioji - nukrypusi ir spigina tiesiai i prieki - reiktu pareguliuot - kad kitiems netrukdytu (kaip ir buvo numatyta taisyklese del trumpuju shviesu).
  O del klausimo tai...
  ai - ir taip supratot...

  O ypatingai neskaitovams, kuriu ir chia pasitaiko ir po to rashineja vejus nesuprate uzhuominos - ash ne kaimas, ne pencininkas ir kas yra ksenonas zhinau, - tai ka parashiau vadinama pashiepianchiu ir atsakymo nereikalaujanchiu sarkazmu.

Padarom toki eksperimenta? statom nakti masina mano autostradoje ir paziuresim kaip ten tave jau akins. Susidejus xenonus nereikia pagaileti 20lt ir susireguliuoti lempas(ne ten kur garazelyje prie sienos pastato o su tam tikra iranga) ir visa problema isspresta. Kiek vazineju naktim uzmiestyje dar ne karto nebuvo kad kazkas man pries nosi ijungtu ilgas perspedamas kad ale as vaziuoju ant ilgu ir akinu. Galiu pasakyti tiek kad rekia daugiausiai tie kurie nori tokiu lempu ir negali sau leisti. Sutiku: ten 8000k 10000k gal tos ir akina bet tik ne 4200k ar 5000k nuvaziuok i vokietija ten masina be xenonu pamatyti jau retenybe yra.

Pilnai palaukau kolegos nuomone.O as tik uz juos abiejomis rankomis.Vienas malonumas vairuoti bet kokiu oru (kasdien tenka 200 km pravaziuoti i darba ir namo tamsiu paros metu).
O siaip del akinimo,paknka ir ne ksenoniniu zibintu,kurie pakankamai akina,100W lempuciu,draudziamu ES,o apie tiesiogine to zodzio prasme "grabus" ant ratu,kelianciu pavoju ne tik sau ,bet ir aplinkiniams(su "basom" padangom,ar isdauzytais sailenblokais...) geriau visai patylet.
Nemanu,kad sie zibintai,jei jie tinkamai sumontuoti,sureguliuoti yra blogybe.Kiekvienas elgiames pagal poreikius ir finansines galimybes.
  • 0

#74 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 22 - 19:02

Pala, o man klausimas pasikabino, tik priesh ji pateikdamas pabandysiu paaishkint kodel jisai begedis taip padare.
  Kiek man zhinoma,  ish idejos visi turetu vazhinet su ilgosiom (kad kelias ir ivairios kliutys matomi butu nakti), o trumposios buvo ishrastos tik paskui - net ne trumposios, o tokie dangchiukai dedavosi su siaura horizintalia skylute ishilgai lempos. Juos reikedavo uzhsidet ant mashinu ivazhiavus i miesta ar panashiai. Ir ishrasti jie buvo ne bereikalo, o tam, kad prieshprieshiais vazhiuojanchiuju neakintu... Butent todel tai ir buvo itraukta i keliu eismo taisykles ir veliau patobulinta iki "trumpuju". Dabar gi, kelyje vis dazhniau sutinki tokiu vairuotoju, apie kuriuos pagalvoji: "ilgasias ishsijungtum, zhasine". Ne tik dazhniau, bet dar ta shviesa tokia keista - melsva kazhkokia... Akina kaip bestija... O ir chia kolegos pirmoje nuotraukoje atrodo, kad jo kairioji - nukrypusi ir spigina tiesiai i prieki - reiktu pareguliuot - kad kitiems netrukdytu (kaip ir buvo numatyta taisyklese del trumpuju shviesu).
  O del klausimo tai...
  ai - ir taip supratot...

  O ypatingai neskaitovams, kuriu ir chia pasitaiko ir po to rashineja vejus nesuprate uzhuominos - ash ne kaimas, ne pencininkas ir kas yra ksenonas zhinau, - tai ka parashiau vadinama pashiepianchiu ir atsakymo nereikalaujanchiu sarkazmu.

Padarom toki eksperimenta? statom nakti masina mano autostradoje ir paziuresim kaip ten tave jau akins. Susidejus xenonus nereikia pagaileti 20lt ir susireguliuoti lempas(ne ten kur garazelyje prie sienos pastato o su tam tikra iranga) ir visa problema isspresta. Kiek vazineju naktim uzmiestyje dar ne karto nebuvo kad kazkas man pries nosi ijungtu ilgas perspedamas kad ale as vaziuoju ant ilgu ir akinu. Galiu pasakyti tiek kad rekia daugiausiai tie kurie nori tokiu lempu ir negali sau leisti. Sutiku: ten 8000k 10000k gal tos ir akina bet tik ne 4200k ar 5000k nuvaziuok i vokietija ten masina be xenonu pamatyti jau retenybe yra.

Pilnai palaukau kolegos nuomone.O as tik uz juos abiejomis rankomis.Vienas malonumas vairuoti bet kokiu oru (kasdien tenka 200 km pravaziuoti i darba ir namo tamsiu paros metu).
O siaip del akinimo,paknka ir ne ksenoniniu zibintu,kurie pakankamai akina,100W lempuciu,draudziamu ES,o apie tiesiogine to zodzio prasme "grabus" ant ratu,kelianciu pavoju ne tik sau ,bet ir aplinkiniams(su "basom" padangom,ar isdauzytais sailenblokais...) geriau visai patylet.
Nemanu,kad sie zibintai,jei jie tinkamai sumontuoti,sureguliuoti yra blogybe.Kiekvienas elgiames pagal poreikius ir finansines galimybes.

Vot tame ir reikalas kad irgi daug vazineju uzmiestyje o su musu motina gamta nepajuokausi. Viskokie lietus rukai ir tt. Nesigailejau dar ne vienos sekundes susidejes xenonus. Ir galiu pasakyti tiek kad visas vaziavimas su xenonais malonumas atsiskleidzia kaip vaziuoji per smarku lietu. Kalias matosi normaliai, slapias asfaltas nesugiara taip sviesos kaip halogeniniu lempuciu. Megstu vairuoti ir jausti malonuma, o ne vairuoti vos vos matant kelia, buti isitempusiam kad tik ko nenukaltum.
  • 0
Subaru Legacy

#75 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 30 - 18:24

Nu ką darysi, pasidaviau darbo kolektyvo įtakai ir įsimečiau ... Dar nežinau, kas gero gavosi, nes grįžau nesutemus, tad efekto nepajaučiau (kol kas). Dauguma mūsiškių susidėjo 6000K. Nu nežinau... Man ta gaidiškai žydra šviesa... Nieko negaliu sau padaryt, nepatinka. Specialiai man atbogino 4300K. Pagal piešinuką ant pakuotės turėjo būt balta su lašu gelsvo. O man daltonikui ko tai į baltai žalią muša... Teigiama pusė - nelabai pjaunasi spalvos įjungus ilgąsias arba priešrūkines (nėr ką lygint prie mėlynų)... Karoče, per Vėlines bastysiuos po visą Lietuvą, paaiškės investicijos tikslingumas. Dabar galit lazdavotis... -_-

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2007 spalio 30 - 18:30

  • 0
... labai piktas diedas...

#76 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2007 spalio 30 - 18:35

Nera cia ka lazdavoti... ;) . Asmeniskai as, tai 100proc. "uz" xenon'cikus. Jei ne paslaptis, kiek uz ta malonuma mokejei? Kas gamintojas? Cia siaip klausiu, nes internete pilna skelbimu kur xenon'us siulo...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#77 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 30 - 18:38

Nera cia ka lazdavoti... ;) . Asmeniskai as, tai 100proc. "uz" xenon'cikus. Jei ne paslaptis, kiek uz ta malonuma mokejei? Kas gamintojas? Cia siaip klausiu, nes internete pilna skelbimu kur xenon'us siulo...

Kolektyvas išsidalino po 250. Kitiems - nežinau, kažkiek brangiau. Gamyba - pingpongų. Jei teisingai pamenu - Vertex.
  • 0
... labai piktas diedas...

#78 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 spalio 30 - 18:54

kur blokelius slepei?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#79 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 30 - 19:13

na zenonai tau tikrai tiks :lol:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#80 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 30 - 19:19

kur blokelius slepei?

Ogi niekur. Prisukau dešinėj prie kompo dėžės, o kairėj - prie akumo dėžės.
Tiesa, kažkas forume anksčiau gąsdino, kad blokeliai gali sukelti trukdžius tiek radijui, tiek pačiam kompui. Todėl apsukau folija (ekranizavau), o po to apvyniojau plastikine juoda izoliacija. Palikau atvirą tik jungčių ir alsuoklio sienelę. Dabar blokeliai tarp visų kitų juodų dėžučių visai nekrenta į akis...

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2007 spalio 30 - 19:43

  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0