Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar turime teisinyku?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#21 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 spalio 24 - 13:01

Tu čia manau ;) klysti, buhalterijos nera pas ofshorines kompanijas :) . O visuomeninė organizacija ar tai klubas, ar gelininku asociacija pagal LR įstatymus privalo vesti buhalterinę apskaitą t.y. vykdyti lėšų apskaitą, sudarinėti balansą, teikti VMI finansinę atskaitomybę ir pan. Kitas reikalas, kad dalis ataskaitų gales buti nulines, bet jas vistiek pildyti reikia ir pristatyti į mokesčių inspekciją reikia. :)

Na va ir buhalterę turim ;) :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#22 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 13:33

Gaila aišku, bet buhalterijos tavrkymas - gylioj jaunystej. :wub: Dabar aš piktas :mad: tas kuris tikrina tokius buhalterius (pastaba ne VMI darbuotojas). Bet pakonsultuot fiannsų klausimais ir netik, mielai :wub:
  • 0

#23 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 13:55

Dabar aš piktas :mad: tas kuris tikrina tokius buhalterius (pastaba ne VMI darbuotojas).

Aha, vadinasi sodrietis... B)
  • 0

#24 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 spalio 24 - 14:02

Kulinaras
Tokios kaip buhalterijos beveik aplamai nera (na zinoma jei pradesime prekiauti nekilnojamu turtu ir etc. tai tada bus darbo)  ).


Tu čia manau ;) klysti, buhalterijos nera pas ofshorines kompanijas :) . O visuomeninė organizacija ar tai klubas, ar gelininku asociacija pagal LR įstatymus privalo vesti buhalterinę apskaitą t.y. vykdyti lėšų apskaitą, sudarinėti balansą, teikti VMI finansinę atskaitomybę ir pan. Kitas reikalas, kad dalis ataskaitų gales buti nulines, bet jas vistiek pildyti reikia ir pristatyti į mokesčių inspekciją reikia. :)

Na nezinau. Gal mokesciai patys klysta :wacko:
Galu gale tevas vienos is tokiu organizaciju steigejas (na gerokai sudetingesnes, bet visuomenines), tai karta per metus i mokescius vaziuoja ir kiek zinau pats per vakara ka reik sutvarko (kasoje buna iki 100000lt.), o iki buhalteriu jam kaip man iki Lakunu :)
  • 0
chūinja

#25 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 14:36

Na nezinau. Gal mokesciai patys klysta 
Galu gale tevas vienos is tokiu organizaciju steigejas (na gerokai sudetingesnes, bet visuomenines), tai karta per metus i mokescius vaziuoja ir kiek zinau pats per vakara ka reik sutvarko (kasoje buna iki 100000lt.), o iki buhalteriu jam kaip man iki Lakunu 


Nenoriu ginčytis ;] Su tavo teveliu situacija :
1) arba jis turi galvą ir senai ir gerai išmano ka daro, be to pildo dokumentus sistemingai metu eigoje, o ne kaip studentai paskutinę naktį ;]
2) jo dar niekada netikrino nei VMI, nei Sodra :ph34r:

Bet pats pasvarstyk, jei yra kasa, tai reikia vesti kasos knygą, padaryti įraša joje apie kiekvieno cento judėjimą. Ir dar už metus. Po to jei mokami atlyginimai, vel...kita istorija

Bet tai beabejo nera sudetingas, tik kruopštus ir laiko imlus darbas.

Be to aš turiu pasiulyma - tavo tečiui tampti musu klubelio buhalteriu :wub:
  • 0

#26 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 14:38

to Mazyli Ronny

QUOTE (Serafima @ Oct 24 2003, 01:33 PM)
Dabar aš piktas  tas kuris tikrina tokius buhalterius (pastaba ne VMI darbuotojas).

Aha, vadinasi sodrietis... 


:mad: nesu valstybes tarnautojas

Esu laisvai samdomas blogietis :ph34r:
  • 0

#27 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 14:45

Esu laisvai samdomas blogietis :ph34r:

Tada lieka 2 variantai: arba anūkas-auditorius, arbe dede - skolu ismusinetojas...

O valstybes tarnautojai irgi zmones. :) Su vienu netgi 10 metu gyvenu... :rolleyes: :P
  • 0

#28 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 spalio 24 - 14:56

Tiek to del tu buhalteriju. Belieka manyti kad mano kolegos is VSDFV ir mokesciu aplamai nieko nesupranta. Kas del tevo, tai nera nei vieno etatinio darbuotojo. O antra jei sistemingai viska susirasai, kaupi ir pildaisi, tai metu gale belieka tik uzpildyti kelis popieriukus. ;) p.s. Tik ka buvau fondo valdybos Imoku administarvimo skiriui. Pasake tik tiek kad jei bus neaiskumu su kokiu popiergaliu, tai be problemu pagelbes ir su sodra ir su mokesciais. Siaip nemanau kad tokie sunkumai galetu trukdyti steigti kluba ;]
  • 0
chūinja

#29 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 27 - 11:51

Nu tai ir registruojam kluba. Ko dar laukti . :beer:
  • 0

#30 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 spalio 27 - 11:57

O valstybes tarnautojai irgi zmones. :)

Jep, as vienas is tokiu... :rolleyes:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#31 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 27 - 12:16

Belieka manyti kad mano kolegos is VSDFV ir mokesciu aplamai nieko nesupranta.

Na, ta buhalterija tikrai nėra sudėtinga.
Minėjai, kad konsultavaisi su teisininkais :D Nenoriu nieko įžeisti, tuo labiau, kad pats esu teisininkas, bet būtent todėl ir aišku, kad teisininkai supranta ką ir kada reikia nunešti. Bet kaip užpildyti ir viską tvarkyti... :lol: Na, turėjau savo įmonę. Irgi maniau, kad esu pakankamai protingas, pasiskaičiau kelias taisykles, šį bei tą ir tvarkiau buhalteriją pats. Po poros metų prisireikė įmonę likviduoti. Pamaniau, kad vis dėl to gerai būtų nueiti pas profesionalius buhalterius. Ačiū Dievui, kad taip pamaniau :lol: Mano vestą buhalteriją prieš mokesčių patikrinimą pertvarkė iš esmės. Gerai, kad veikla buvo vykdoma tik du metus ir viskas buvo labai stabilu beigi nebuvo jokių mokėjimų grynais pinigais - tik pavedimai. Viską sutvarkė ir tai dar Sodra rado kažkokių sveikatos įmokų nesumokėtų, delspinigių priskaičiavo. Nedaug, bet... Tai tiek trumpai apie savamokslį buhalterijos vedimą :D

O ataskaitas nuvežti tikrai reikia. Tai reiškia, kad kažkas tai turės daryti net ir tuo atveju, jei klubas išsisems (galimas ir toks variantas) :D Ir tas, kas bus tuo metu klubo vadovas, už tai turės atsakyti bet kokiu atveju. Jei planuojam kažkokias įplaukas (nario mokesčiai, pervedimai nuo mokesčių) vien nuliukai ataskaitose nebus, taigi, kažką daryti reikės. Nesudėtingai, bet geriau, kad tai darytų tas kas išmano. Nes paskui viską perdaryt prieš likvidavimą (jei tokio prireiks po eilės metų) bus sudėtingiau ir brangiau, nei viską tvarkyti profesionaliai ir tvarkingai iš anksto.



Čia neigiamos pusės. Bet iš esmės jos neturėtų atsverti teigiamų :D
  • 0

#32 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 spalio 27 - 12:58

Pilnai sutinku :), atvirai sakant as ir pats nenoreciau uzsiimti buhalteriniais dalykais. Bet jei jau neatsirastu nieko kas tai nores daryti galeciau su Sodros buhalteriais ir teisininkais konsultuotis ir ta reikala pradeti. Taciau manau visada yra galimybe isskirti keleta simtu litu vienkartinem ateinanciu buhalteriu ismokoms. Sutinku kad geriausiai kai kiekvienas dirba tai ka geriausiai ismano ;) Pavyzdziui atleisim viena nary nuo nario mokesciu, o uz tai paprasysim priziureti klubo finansus :D
  • 0
chūinja

#33 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 spalio 27 - 13:00

Nu tai ir registruojam kluba.
Ko dar laukti . :beer:

O be steigiamojo susirinkimo tai daryti butu nei demokratiska nei protinga :rolleyes:
  • 0
chūinja

#34 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 27 - 15:29

QUOTE (Mazulis Ronny @ Oct 24 2003, 01:49 PM)
O valstybes tarnautojai irgi zmones. 

Jep, as vienas is tokiu... 


Taigi :wub: aš irgi tuos valstybės tarnautojus :)
  • 0

#35 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 27 - 15:33

O be steigiamojo susirinkimo tai daryti butu nei demokratiska nei protinga 


Tai aš supratau, kad jei klubas jau senokai veikai, tai steigiamasis susirinkimas buvo :unsure:
  • 0

#36 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 spalio 27 - 16:30

O be steigiamojo susirinkimo tai daryti butu nei demokratiska nei protinga 


Tai aš supratau, kad jei klubas jau senokai veikai, tai steigiamasis susirinkimas buvo :unsure:

Norint priregistruoti kluba kaip juridini objekta, reikalingas steigiamasis klubo susirinkimas su klubo susirinkimo protokolu, steigeju parasais ir valdybos ar klubo vykdomosios valdzios (su prezidentu ar pan.) isrinkimu. Klubo pavadinimo nereik pamirsti Na cia tiksliau teisininkai paaiskins.
O kol kas musu klubas tik entuziastu "ratelis", arba organizuotu nusikalteliu gauja :D :D , neturinti jokio juridinio statuso.
  • 0
chūinja

#37 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 27 - 16:45

Norint priregistruoti kluba kaip juridini objekta, reikalingas steigiamasis klubo susirinkimas su klubo susirinkimo protokolu, steigeju parasais ir valdybos ar klubo vykdomosios valdzios (su prezidentu ar pan.) isrinkimu. Klubo pavadinimo nereik pamirsti Na cia tiksliau teisininkai paaiskins.
O kol kas musu klubas tik entuziastu "ratelis", arba organizuotu nusikalteliu gauja  , neturinti jokio juridinio statuso.


NU tada reikia ta rateli biški stipriau suktelėti ;]
kad pasiruoštų visi reikaligi dokumentų projektai, ir rinktis jų aptarimui ir pritarimui.

Nes "ratelis" ar organizuota gauja - gerai, bet kad be oficialaus vado ir antspaudo, sąskaitos banke - blooogaaai ;]
  • 0

#38 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2003 spalio 28 - 10:20

Padarykime steigiamaji apie Kaledas Ismanantiems steigimo reikalus gal uztektu laiko paruosti reikiamus dokumentus
  • 0

#39 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 spalio 28 - 10:40

Padarykime steigiamaji apie Kaledas
Ismanantiems steigimo reikalus gal uztektu laiko paruosti reikiamus dokumentus

Jokiu dokumentu nereik ruosti. Viskas ko reik tai teisingai uzpildytas susirinkimo protokolas (su jame pazymetasis susirinkimo tikslais ir uzdaviniais), patvirtintos klubo nuostatatos.
Toliau isrinktas prezidentas arba jo ygaliotas asmuo su paraiska ir pastaraisiais dokumentais zygiuoja i savivaldybe ar tai teisingumo ministerija ir butent tada tvarko visa popierizma.

Nuostatu bazine platforma jau yra, o del susirinkimo protokolo nebus jokiu bedu manau.
  • 0
chūinja

#40 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2003 spalio 28 - 11:49

nuostatu bazine platforma esanti pas mumi pakankamai skiriasi nuo to, kas turetu buti suprantama kaip istatai - registracijai reikalingas juridinio asmens dokumentas. Bet pritempt prie teisybes iki kaledu nebutu problema. Jei Evas pvz (ar dar kas pas mumi is teisinyku yr) neapsiimtu to daryt, msg ar tai email me, ka nors sugalvosim. Paskutinikart imone steigiau pries metus gal bet kaip nors prisiminciau sita reikala...
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0