Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Chebra, atkalbėkit.... ir greitai...


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 42

#1 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2007 lapkričio 26 - 18:55

:ph34r: Susisuko smegenai... Kaip žinia po trumpos pažinties su S80, vėl sugrįžta prie seno gero 605 2,1 td. Nei pavasaris, nei ką, bet vėl ant naujesnių patraukė. Yr galimybius įsigyti Afla 159 JTD (sedanas) vyšninė :wub:. Verta ? Mano galva kainuoja nesvietnai ta Alfa, bet gi graži zaraza :wub:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#2 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 09:33

imk ir nesvarstyk :) neskaiciuok jokiu nuvertejimu ir eksploataciju, bent as taip daryciau :) man patinka, man grazu ir pasiimi :)
  • 0

#3 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 09:38

imk ir nesvarstyk :) neskaiciuok jokiu nuvertejimu ir eksploataciju, bent as taip daryciau :) man patinka, man grazu ir pasiimi :)

Visiskai sutinku. Svarbu, kad paciam auto butu prie sirdies :rolleyes: Alfu dyzeliai geri ir taupus, tik taisymas pats supranti...
  • 0

#4 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 09:50

Visiskai sutinku. Svarbu, kad paciam auto butu prie sirdies :rolleyes: Alfu dyzeliai geri ir taupus, tik taisymas pats supranti...

o ka taisymas? 159 nauja masina, greiciausiai bus garantine, tegul autobrava ir dulkinasi :) jei baisiai baisiai reikes, galima sukapstyti kontaktus dedziu kurie vien italais uzsiima, taip kad nieko cia baisaus. beje ir nebyra jos taip, kaip kad kiti noretu
  • 0

#5 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 09:52

teko vaziuoti 159 alfa, tai ten buvo "ledine važiuoklė" o jausmai ir garsai kaip kad visa 605 važiuoklė subyrėjus...
  • 0

#6 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 10:19

Turi pazistamas JTDM.. Dziauges is pradziu, kad labai pigiai paeme su uzhrudijusia vairo kolonke. Toks vaizdas kad jin ten skendus buvo ar kazkas panasaus. Kolonke gavo is autobravos uz 4K imt. Paskutiniu metu girdejau, kad kazka is pakabos keite. Be autobravos kolkas nelabai apsiima tu 159u tvarkyt (nebent kebulo darbai). O siaip vaziuot vaziuoja, tas dyzeliukas - raketa.. :)
  • 0
Variantas B

#7 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 11:02

paimi ir vaziuoji kaip ir bet kuria patinkancia masina ;]
  • 0
Andrius

#8 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 11:45

Reikia žiūrėt konkretų egzempliorių. Gali būti, kad auto buvo kultūringai eksploatuojamas ir didelių bėdų pavyks išvengti. Pabandyk pasieškoti alfų klubo, gal ten rasi daugiau įdomaus apie šito modelio bug'us.
  • 0

#9 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 12:58

Man tai sita masina visai patiko. Bet pirkt bijociau. Kaip kazkada bijojau pirkt puga. Ir dabar vel bijau...
  • 0

#10 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 15:03

Man irgi labai graži mašina, taigi prašiau Autobravos pavažiuoti. Įspūdžiai labai nekokie, bent jau ergonomika: 1. Nesugebėjau susireguliuot kėdės, kad būtų patogu sėdėti. 2. Kai taip pusėtinai sau prisitaikiau - už vairuotojo vietos neįlipau atsisėst, netilpo keliai. 3. Labai keisti pedalai pasirodė: sankabos pedalas (neišmintas) dvigubai aukščiau nei stabdžio, ko pasekoje stabdį spaust labai nepatogu. Tokia mano subjektyvi nuomonė.
  • 0

#11 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 16:02

radau tik viena dyzeli autopliuse http://auto.plius.lt...ieji&id=1598756

jeigu ju visu tokios kainos, tikrai nepirkciau <_<

imciau sita geri http://auto.plius.lt...ieji&id=1573792 :)~
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#12 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 &quot;Volga&quot;

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 16:20

Autopliusas nelošia... Mašina nauja ;). Ketvirtadieniui užsakytas test draivas, žiūrėsim kokie pojūčiai bus. Nu dar vienas klausimėlis. 159-a ant kažkokios bazės surinkta kaip ir dar kokie nors (?) ne alfos modeliai ?
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#13 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 21:03

159-a ant kažkokios bazės surinkta kaip ir dar kokie nors (?) ne alfos modeliai ?

Manytau own development. :mellow: Croma, kiek pamenu ne prie ko.
  • 0
Variantas B

#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 08:05

Man tai sita masina visai patiko. Bet pirkt bijociau. Kaip kazkada bijojau pirkt puga.

Ir dabar vel bijau...

gal gali placiau, kodel :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 10:47

visos Alfos vos isvaziuoja is gamyklos iskarto ir sugenda.... dauguma ju jau buna sugedusios surenkant...
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#16 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 10:53

visos Alfos vos isvaziuoja is gamyklos iskarto ir sugenda.... dauguma ju jau buna sugedusios surenkant...

:lol: :lol: :lol:
  • 0

#17 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 12:57

gal gali placiau, kodel :blush:

ai...
turejau, pasak zibintieciu, viena is maziausiai probleminiu modeliu, bet buvau pavarges kisti babkes i ji. blogiausia, kad yra kruva gedimu, kurie tiesiog uzprogramuoti ir visai nepigiai tvarkomi. Po 3 metu exploatacijos jie visi susitare vienu metu islysti (tame tarpe ir gerasis torsionas :wacko: ), tai kelis menesius is eiles kisau po ~1,5 k. Lt vien palaikymui. Tada pasakiau jai kad jei nebaigs durniuoti, parduosiu. Ir apsiramino dar porai metu. Nzn, gal ir dabar rami tebera. :unsure: gali ir taip buti.
viena karta prispaudziau gerai/ seniai pazistama renuskininka, tai anas irgi pripazino, kad konstrukciskai uzprogramuoti gedimai ner retas atvejis.
nors reabilitacijai reikia pasakyti, kad dabar labai daug markiu nuo to kencia. kaip ir nuo atsitiktiniu gedimu. tame tarpe tos, kurios laikomos kokibes etalonais - VW, MB, BMW, Audi. Bet kazkodel rinkejai to nemato ir toliau kalba, kad griuna tik prancuziskos su italiskomis.
  • 0

#18 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 18:57

ai...
turejau, pasak zibintieciu, viena is maziausiai probleminiu modeliu, bet buvau pavarges kisti babkes i ji. blogiausia, kad yra kruva gedimu, kurie tiesiog uzprogramuoti ir visai nepigiai tvarkomi. Po 3 metu exploatacijos jie visi susitare vienu metu islysti (tame tarpe ir gerasis torsionas :wacko: ), tai kelis menesius is eiles kisau po ~1,5 k. Lt vien palaikymui. Tada pasakiau jai kad jei nebaigs durniuoti, parduosiu. Ir apsiramino dar porai metu. Nzn, gal ir dabar rami tebera. :unsure: gali ir taip buti.
viena karta prispaudziau gerai/ seniai pazistama renuskininka, tai anas irgi pripazino, kad konstrukciskai uzprogramuoti gedimai ner retas atvejis.
nors reabilitacijai reikia pasakyti, kad dabar labai daug markiu nuo to kencia. kaip ir nuo atsitiktiniu gedimu. tame tarpe tos, kurios laikomos kokibes etalonais - VW, MB, BMW, Audi. Bet kazkodel rinkejai to nemato ir toliau kalba, kad griuna tik prancuziskos su italiskomis.

kalbi aplamai apie peugeot ar tik apie partneri. Jauciu tavo pasisakyme,kad su japonais priesinga situacija, gal gali placiau PM kas do uzprogramuoti gedimai :unsure: ir nuo kda tie bespridelai prasidejo, nu negi ju senesnes laidos masinose nebudavo

Šį pranešimą redagavo Francis: 2007 lapkričio 28 - 19:00

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#19 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 19:15

Na kad ir tas pats torsionas yra uzprogramuotas brangiam ir dazniausiai autorizuotam taisymui - cia jau nieko nepribursi - konstrukcija tokia. Siaip Peugeot sugalvoja tokiu brangiu nesamoniu - skyvas dazniau keiciamas, FAP - irgi ten ziauru... Kad ir tokios nesamones kaip pas 406 daznai kvailiojantis spydikas - cia gal neesmine beda masinoj, bet mane asmeniskai nervintu ziauriai. Siaip va kad ir tas tepalu putimas, uzsikisus alsuokliui ir t.t. As gal ir buciau pirkes koki geresni 307 ar 407, bet visai nenorejau net pagalvoti apie tas vaikiskas bedas ir nusipirkau Honda vel.
  • 0

#20 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 19:25

Na kad ir tas pats torsionas yra uzprogramuotas brangiam ir dazniausiai autorizuotam taisymui - cia jau nieko nepribursi - konstrukcija tokia. Siaip Peugeot sugalvoja tokiu brangiu nesamoniu - skyvas dazniau keiciamas, FAP - irgi ten ziauru... Kad ir tokios nesamones kaip pas 406 daznai kvailiojantis spydikas - cia gal neesmine beda masinoj, bet mane asmeniskai nervintu ziauriai. Siaip va kad ir tas tepalu putimas, uzsikisus alsuokliui ir t.t. As gal ir buciau pirkes koki geresni 307 ar 407, bet visai nenorejau net pagalvoti apie tas vaikiskas bedas ir nusipirkau Honda vel.

FAP FAP, cia ne kvailas dalykas, o protingas isradimas kuri reik dar atidirbti, kad pas honda daug ko ner to ka turi pezas, tai ner ir kam gest,tepalu putimas uzprograqmuotas ne tik pas peugeot, galinio tilto su torcionais neber beje per 70t sakykim sukisi po pora tukst i galini tilta, pvz fokusas per ta pati km su savo traukutem kurios sueina gan daznai tai per ta laika susidaro panasi kaina, bent man tai buvo,kolegos fokusui tas pats, beje man galine fokuso pakaba suvalge netolygiai Nokian vienkryptes padangas, tipo ratas pradejo del isklibusiu traukuyciu sukinetis, vista galva gulde kad viskas ok pakaboj, egzotika pirstu bade tipo ziurek taip negali but, ko pasekoje perrinkau nafix visa galine pakaba fokusui uz 1600lt plius naujos padangos, tai per 120t galine pakaba man atsiejo brungiau nei ex 405, kas dar, dege ne tik peugeot dar geriau dege VW TDI tik del to niex nekele skandalo kaip del 307, tik idomu kuo baigesi su deganciais passatais USA,HDI skyvas vargu ar cia uzprogramuota,matyt pirmas blynas prisviles, apie naujas Toyota Avensius irgi teko negeru dalyku girdet ir t.t....Manau masina yr lotrija, nesvarbu kokios tautybes kilmes. Tik vieno nesuprantu kodel tokios stebuklingos kokybes japonu masinos nemusa pardavimu rekordu Europoje. Gal kolega Kursis galetu paaiskinti perkant nauja masina 120t yra pasakoma kiek tos masinos ekspluatacija turetu atsieit, aisq jei viskas ok, kodel japonai kelis kart brungiau eksploatjuojas nei europietiska auto, ypac stebuklingi skaiciai PSA :unsure:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2007 lapkričio 28 - 19:41

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0