Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Chebra, atkalbėkit.... ir greitai...


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 42

#21 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 20:28

Nesuprask neteisingai - man pezai grazios masinos ir tikrai vertos demesio. Tarkim 206 tikrai buvau patenkintas kaip jis vaziuoja, erzino garso izoliacija ir gamykliniu koloneliu tragiskas skambejimas. Esme tame, kad kai kuriuose modeliuose techniniai sprendimai parinkti nevykusiai ir tai gadina bendra ispudi.
  • 0

#22 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 21:37

Tai kad tų nevykusių techninių sprendimų išties beveik kiekvienoj auto yra. Klausimas kiek jie įtakoja/nervina savininką. Na pvz. šešišimtai penktas (priešrestailingas) kaip tau neges liukas jei per trosus nuvarva dėgmė ? arba tas nelemtas pečiuko valdymas su netinkamais tranzais ? Na bet man tas liukas kažkaip vienodai, dėl jo nebarška, nemažiau traukia ir t.t., t.y. važiavimo kokybei sakykim nelabai kenkia. O va kai užprogramuotas gedimas kur nos pakaboje ar matare, jau negerai :( Algirdo pastebėjimas dėl Alfos - jėga :beer: . Bet nesuprantu vieno dalyko, jei dauguma jau būna sugedusios surenkant ir visos sugedusios išriedant iš gamyklos, tai kaip tada su ja važinėt, nes tik išriedėjusią ją turėtų iškart imt taisyt, nes galioja gamintojo garantija. O jei ją iškarto ima taisyt, tai kokią auto laikinai gauna savininkas kol jo alfa taisoma ? Alfos gaut negali, nes viso garantiniam... Logiškai peršasi išvada, kad tai turėtų būti peugeot ? :D:D:D:D:D
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#23 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 07:55

Algirdo pastebėjimas dėl Alfos - jėga :beer: . Bet nesuprantu vieno dalyko, jei dauguma jau būna sugedusios surenkant ir visos sugedusios išriedant iš gamyklos, tai kaip tada su ja važinėt, nes tik išriedėjusią ją turėtų iškart imt taisyt, nes galioja gamintojo garantija. O jei ją iškarto ima taisyt, tai kokią auto laikinai gauna savininkas kol jo alfa taisoma ? Alfos gaut negali, nes viso garantiniam... Logiškai peršasi išvada, kad tai turėtų būti peugeot ? :D:D:D:D:D

nu cia manau turetu buti pnasi situacija kaip su mersedesu, brungus zaltys, bo viena laikai servise kita vaziavimui
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#24 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 08:03

Šian mačiau trijų avinų varomą alfa 156 :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#25 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 08:04

kas dar, dege ne tik peugeot dar geriau dege VW TDI tik del to niex nekele skandalo kaip del 307, tik idomu kuo baigesi su deganciais passatais USA,

Šiaip skaičiau statistiką, kad JAV labiausiai degančios yra OOOO :ph34r:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#26 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 08:38

Šiaip skaičiau statistiką, kad JAV labiausiai degančios yra OOOO :ph34r:

cia del to, kad vietiniai negaledami ipirkti ekskliuzyviniu limuzinu is to pykcio surengia linco teisma :)
  • 0

#27 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 08:58

Šian mačiau trijų avinų varomą alfa 156 :unsure:

patikek.... pardaviau ir esu laaaabai laimingas.... Peugeotas ne automobilis, bet alfa net ne masina.... tikras vezimas varomas avinu.. ^_^
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#28 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 14:01

Franci, ner cia ko slept. Skyvas per 120 k km keistas 3 kartus - laime, pirma karta issiraudojau garantini. Skaiciuok. Visada toliau vaziuodamas zinau, kad reikia primest, kiek laikys skyvas. Uzknisa, o sprendimo ner. Torsionas. zibintieciai sake, kad sitie isgyvena po 12 metu. Gali buti. Bet man nelaike. Brangu. Gydymas yra vienas - ardyti ir tepti bent kas pora metu. Truputi maziau knisa. Valytuvu mechanizmai - ir Sna** ir man parejo, nes negali nepareiti plastmasiniai dantraciai. Bosch, fsio takoje, bet remontas tik keiciant uz ~400 Lt. Nu su sarnyrais isisukau restauruojant. kas ten dar... nu dar kruvele atsitiktiniu gedimu. brangiu. del japonu garantijos kaip ir nera, isskyrus tai, kad 3 metai vietoj 2 :). nu ir macudos aptarnavimas pigesnis uz partnerio. nu anas buvo dyzelis. nors Toyota brangi beveik kaip Subaru. kitu dar neziurinejau. FAP yra neisvengiamybe visiems naujiems dyzeliams, del ko jie darosi vias maziau patrauklus.
  • 0

#29 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 16:56

Franci, ner cia ko slept.
Skyvas per 120 k km keistas 3 kartus - laime, pirma karta issiraudojau garantini. Skaiciuok. Visada toliau vaziuodamas zinau, kad reikia primest, kiek laikys skyvas. Uzknisa, o sprendimo ner.
Torsionas. zibintieciai sake, kad sitie isgyvena po 12 metu. Gali buti. Bet man nelaike. Brangu. Gydymas yra vienas - ardyti ir tepti bent kas pora metu. Truputi maziau knisa.
Valytuvu mechanizmai - ir Sna** ir man parejo, nes negali nepareiti plastmasiniai dantraciai. Bosch, fsio takoje, bet remontas tik keiciant uz ~400 Lt.
Nu su sarnyrais isisukau restauruojant. kas ten dar... nu dar kruvele atsitiktiniu gedimu. brangiu.
del japonu garantijos kaip ir nera, isskyrus tai, kad 3 metai vietoj 2 :). nu ir macudos aptarnavimas pigesnis uz partnerio. nu anas buvo dyzelis. nors Toyota brangi beveik kaip Subaru. kitu dar neziurinejau.

FAP yra neisvengiamybe visiems naujiems dyzeliams, del ko jie darosi vias maziau patrauklus.

vat butent ta triju metu garantojos su ridos apribojimu pas japonus as ir baidaus, nu man geriau du metai be apribojimu.
O del Partnerio, nu ner ko slepti, 306 tik su kitu kebulu, ka noret,masinos konstrukcija nuo 1993 vargu ar kuo pasikeite, bo as kai taisau savaji,ner 306 daliu dedu partnerio, tinka viens prie vieno.
Bet vat vieno neikertu, nu sakykim paimu tarkim C6 ir pvz Toyota Avensis, nu 120000km kelis kartus atsiena pigiau nuvaziuot su citronu, tai gal tas tame ir sueina ar kaip.

Šį pranešimą redagavo Francis: 2007 lapkričio 29 - 17:00

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#30 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 20:58

Alfa apžiūrėta, test drivas atliktas.... Išvada - nu graži iki negaliu, tiek išorė, tiek vidus, apdailos kokybė praktiškai be priekaištų. Valdosi paklusniai, toks sportinis akcentėlis jaučias.. :wub: JTDW 2.4 traukia kaip liucipieras. Dabar kita pusė... garso izoliacija prasta, vietos visai nestebuklas, tikrai keistokas jausmas su tais pedalais (rašė čia kažkas), ilgai klaidžiojau po prietaisų skydelį kol susigaudžiau, nu užvedimas stebuklingasis nepriimtinas man kažkoks, pavairavus zigzagais kažkoks lyg laisvumas pakaboj būtų.. Bet čia gal ir smulkmenos ;).. Labiausiai man nepatiko kaina :( Na jei trumpai, tai apart išvaizdos tikrai nerasčiau už ką mokėt 115k lt :(... Išeina kokis superb ar dvi fabijos :D Žodžiu noro daugiau netapo, gal net mažiau :(
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#31 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 23:52

na as nezinau - perkant nauja auto, praktiskai retas kuris nesusimasto uz kiek dastums ji antrinej rinkoj. Pirkdamas Alfa uz tokia suma rizikuoji netekti daug pinigu ir laukti marias laiko, kol atrasi uzkietiejusi alfista. Is tikruju tai jo - pirkdamas nauja auto tu igyvendini svajone, bet kazkaip gal tik perkant porsche ar kazka panasaus nerupi but praktisku ir nesukijaicu kiek ta masina po 3 metu kainos. Kalbejau su vienu zmogum, kuris jau seniai verciasi automobiliais, pirkdamas masina sau. Jis pasake: verte pas mus islaiko tik audi ir parduodamas po 2 metu kai kuriais atvejais netgi gali uzdirbti (turejo galvoje pirkimo-pardavimo kainos skirtuma). As nesu audi fanas ir pvz. man vezi varo tie ju guminiai vairai, ar komplektacijos skurdumas, kai ziuri kokia a4 2003-4 metu. Ka norejau pasakyti - alfa man irgi grazu paziureti ir smagu pralekti, bet tai greiciausiai nera tas automobilis,kuris tave kasdien (su retomis isimtimis kaladeliu, tepalu keitimui ar siaip eksploatacinei prieziurai) vezios be parkiu. Jau tada geriau koks Subaru.
  • 0

#32 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2007 gruodžio 06 - 15:35

Na sorry truputį už off topic' bet ką manot apie šį variantą:

http://www.autogidas...html?01.5761285

kažkaip labai nesitiki kad 156'ą būtų galima paimti 2004metų su naujesnio tipo kėbulu už tokią sakyčiau padorią kainą.. Ypač kai už panašią 2004 prašo 45K, o už 2003 tvarkingą bet senesniu kėbulu nori ir 26K ir daugiau:

http://www.autogidas...html?01.3109098


Nors tiesą sakant nors ir labai norėjau AR 156 atžvelgdamas į tai, kad alfistai labai jau jautriai ir piktai reaguoja į klausimus apie remontus, pradedu dvejot ir mano akys krypsta į Peugeot 307
  • 0

#33 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 01:03

Alfa apžiūrėta, test drivas atliktas.... Išvada - nu graži iki negaliu, tiek išorė, tiek vidus, apdailos kokybė praktiškai be priekaištų. Valdosi paklusniai, toks sportinis akcentėlis jaučias.. :wub: JTDW 2.4 traukia kaip liucipieras.
Dabar kita pusė... garso izoliacija prasta, vietos visai nestebuklas, tikrai keistokas jausmas su tais pedalais (rašė čia kažkas), ilgai klaidžiojau po prietaisų skydelį kol susigaudžiau, nu užvedimas stebuklingasis nepriimtinas man kažkoks, pavairavus zigzagais kažkoks lyg laisvumas pakaboj būtų.. Bet čia gal ir smulkmenos ;).. Labiausiai man nepatiko kaina :( Na jei trumpai, tai apart išvaizdos tikrai nerasčiau už ką mokėt 115k lt :(... Išeina kokis superb ar dvi fabijos :D
Žodžiu noro daugiau netapo, gal net mažiau :(

Imk uz ta suma kokiu metu senumo bmw 530d ir vazinesi sau ramus galvos nesukdamas. Is dylerio uz ta suma metu senumo tikrai paimsi su galiojancia garantija ir tt. Koplektacija bus padori, net labai gera. As pats nuo peugeot perlipau ant bmw 7er trilitrio dyzelio ir abejoju ar benulipsiu kada nuo bmw. Ne del to kad tai bmw ar kazkas panasaus. Bet man patinka kad viskas yra ko reikia ir viskas po ranka. Visas valdymas prietaisu isdestytas taip kad viska pasiektum nereiketu lankstyti ir tt. Triju litru dyzelis labai gyvas ir gan ekonomiskas. Mano septintukas mieste sukurena apie 12litru. Kolega vazineja 2006 penktuku trilitriu dyzeliu sake mieste pilnai pakanka ir 9. Islaikymas nemanau kad bus brangesnis nei alfunes.
  • 0
Subaru Legacy

#34 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 10:27

Nu matai... little confused, tsakant. Manau nebus nei alfos, nei BMW - bus namo apšiltinimas ir naujas stogas :P :beer: :beer:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#35 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 10:30

Imk uz ta suma kokiu metu senumo bmw 530d ir vazinesi sau ramus galvos nesukdamas.

Na ir koki bmw lavona tu nupirksi uz tokia suma? Plius taupiai tas 3.0d vaziuoja tik su mechanine deze. O jei pabandyti remontoti toki monstra, tai isvis nezinau kiek reik uzdirbti! Na ir galas varomas ar cia privalumas!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#36 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 11:33

Na ir koki bmw lavona tu nupirksi uz tokia suma? Plius taupiai tas 3.0d vaziuoja tik su mechanine deze. O jei pabandyti remontoti toki monstra, tai isvis nezinau kiek reik uzdirbti! Na ir galas varomas ar cia privalumas!?

na uz 120k paimsi tikrai kokiu 2006 garantini is dylerio. Remonto atzvilgiu tikrai nebrangiau negu alfune. Pats persedau nuo 406 2002 metu i septinta ir kas liecia remonta tikrai nera jau ant tiek brangesnis nei pugo. Pas mane 3.0d automatas mieste sukurenu apie 12-12,5litro. Manau kaip masina sveria 2.2 tonos tai normalu ir net labai normalu.
  • 0
Subaru Legacy

#37 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 11:40

na uz 120k paimsi tikrai kokiu 2006 garantini is dylerio

As geriau puse buto tada nupirksiu! :o
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#38 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 12:06

As geriau puse buto tada nupirksiu! :o

jei jau zmogus uz tokia suma iesko masinos tai vadinasi jam puse buto kaip ir nereikia nes tikriausiai jau turi ir visa buta
  • 0
Subaru Legacy

#39 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 12:21

jei jau zmogus uz tokia suma iesko masinos tai vadinasi jam puse buto kaip ir nereikia nes tikriausiai jau turi ir visa buta

Cia zmogus iesko masinos, ir tikrai ne uz 120Klt.! ;) Jei ka!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#40 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 13:59

Cia zmogus iesko masinos, ir tikrai ne uz 120Klt.! ;) Jei ka!

pasiskaityk sita autoriaus posta atidziau. Jis ziurejo nauja is salono. Jos kaina 115k lt.

Alfa apžiūrėta, test drivas atliktas.... Išvada - nu graži iki negaliu, tiek išorė, tiek vidus, apdailos kokybė praktiškai be priekaištų. Valdosi paklusniai, toks sportinis akcentėlis jaučias.. JTDW 2.4 traukia kaip liucipieras.
Dabar kita pusė... garso izoliacija prasta, vietos visai nestebuklas, tikrai keistokas jausmas su tais pedalais (rašė čia kažkas), ilgai klaidžiojau po prietaisų skydelį kol susigaudžiau, nu užvedimas stebuklingasis nepriimtinas man kažkoks, pavairavus zigzagais kažkoks lyg laisvumas pakaboj būtų.. Bet čia gal ir smulkmenos .. Labiausiai man nepatiko kaina Na jei trumpai, tai apart išvaizdos tikrai nerasčiau už ką mokėt 115k lt ... Išeina kokis superb ar dvi fabijos
Žodžiu noro daugiau netapo, gal net mažiau
  • 0
Subaru Legacy




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0