Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2081 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 17 - 09:25

ŪRA, 9 iš eilės. Sveikinu.
  • 0

#2082 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 April 17 - 10:41

A ten tas vyrukas su ūsais treneris?
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#2083 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 April 17 - 12:07

Taip. Chomiciu nusisamdem laisvalaikiu su mumis padirbeti ;] :D

Akurat.. ir kaip aš čia apsipažinau.. :lol:
:beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#2084 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 17 - 13:06

:beer: :beer: :beer: su pergale
  • 0

#2085 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 19 - 22:50

Gal ryt is vilniaus bus vaziuojanciu :D ? Krize... Bendzas brangus :) Ieskau su kuo kooperuotis :)
  • 0

#2086 Svečias_Taskalotas_*

Svečias_Taskalotas_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 20 - 16:04

atleksiu palaikyt :) dar pora kitu teiseju is tos pacios teiseju mokyklos pasiimsiu jei reiktu pagalbos is salies :)) tiesa, nenustumsit manes, jei ateisiu susipazint? :D

Edited by Taskalotas, 2009 April 20 - 16:09.

  • 0

#2087 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 April 20 - 16:56

Aisku ateik. Paziuresi kaip viskas is salies atrodo, o ne tik forume. Bus geras musis... :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2088 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • posts 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Posted 2009 April 20 - 21:27

Peugeot klubas 76 BMW klubas 60 :beer:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#2089 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 20 - 21:27

Su 10 pergale is eiles!!!! Ir su 1 vieta turnyrinej lentelej!!!! :beer: Zinojau kad laimesim :D
  • 0

#2090 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 April 20 - 21:30

Su 10 pergale is eiles!!!!

Ir su 1 vieta turnyrinej lentelej!!!! :beer:

Zinojau kad laimesim :D

sveikinimai :beer:
gaila, kad nesugebejau atvaziuoti :(
jauciu geros rungtynes buvo :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2091 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 April 20 - 21:39

Su 10 pergale is eiles!!!!

Ir su 1 vieta turnyrinej lentelej!!!!  :beer:

Zinojau kad laimesim :D

sveikinimai :beer:
gaila, kad nesugebejau atvaziuoti :(
jauciu geros rungtynes buvo :)

Labai.
Patikek Ro daug praradai:
Idealus deriniai, protingos ir su "mintim" atakos, puiki gynyba (praktiskai be skyliu), puikiai susitvarkyta po lenta, realiai nepadaryta jokiu zioplu klaidu. Zodziu vadovelinis krepsinis.


tai vot,

o istiesu viskas atvirksciai...
  • 0

#2092 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2009 April 20 - 21:40


Idealus deriniai, protingos ir su "mintim" atakos, puiki gynyba (praktiskai be skyliu), puikiai susitvarkyta po lenta, realiai nepadaryta jokiu zioplu klaidu. Zodziu vadovelinis krepsinis.


tai vot,

o istiesu viskas atvirksciai...

netikiu :) o kaip cia taip istikruju gavosi :rolleyes: ?

Edited by dainiusaz, 2009 April 20 - 21:41.

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2093 Svečias_Taskalotas_*

Svečias_Taskalotas_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 20 - 21:52

Sveikinimai komandai :) tikrai saunus vyrukai :)) 10ta pergale is eiles - pagirtina :) siandien nedrasiai labai jauciaus, bet nepasirodet labai pikti :D saunu, kita pirmadieni laukit vel mano palaikymo ;)
  • 0

#2094 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2009 April 20 - 21:56

Dainiusaz net apranga bande prakalt aukcione...

verslininko gyslele sako kad pries finalines kovas reiks atnaujinti aukciona :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2095 Svečias_Taskalotas_*

Svečias_Taskalotas_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 20 - 22:04

verslininko gyslele sako kad pries finalines kovas reiks atnaujinti aukciona :)

OMFG.. nepyk, bet per ziauriai jau cia :D
  • 0

#2096 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 20 - 22:05

geras grajus buvo tik reiktu kad kita pirmadieni butu daugiau palaikymo ir bent minute kita atsikvepti kur dingo maiklas kuris gali iseiti ant keitimo, na bet siaip su pergale :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: ir tikiuosi kad kita pirmadieni tai nenutruks. respect skirmai :):)
  • 0

#2097 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 21 - 00:58

Nu chebryte su 10 pergale is eiles :beer: Vaidai nu ir zveriskai suzaidei :D 41 naudingumo balas!!!!!!!!!
  • 0

#2098 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 April 21 - 06:31

Vaidai nu ir zveriskai suzaidei :D 41 naudingumo balas!!!!!!!!!

ir dienos zaidejo titulas lygoj atiteko Vaidui ;] :beer: (taip ir toliau zaisk B) )
  • 0
Roots to roots

#2099 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 April 21 - 09:21

Vakar kai buvom rubinej po varzybu, tai kaip tik su Skirma ir Dionisu dar pakalbejom, kad Vaidas gerai i greitas pasijunge ir po kase ivairoves inese. RESPECT :beer: O kas del rungtyniu, tai jos ir nebus niekada protingesnes - puolimas ir bus gana chaotiskas, o gynyboje reikes atidirbti uz svetimas klaidas. Nors del puolimo, mes nors ir retai darom koki derini, bet bent jau nesimaisom vienas kitam, o tai jau yra pasiekimas siemet... SU PERGALE !!!
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2100 Svečias_BMW Kaunas_*

Svečias_BMW Kaunas_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 21 - 09:45

Sveikinu :angry: visi stengiates, o vaizdas toks, kad stengiates tik tam kad jusu Kobe-Staniulis padarytu nesamone.... ir toliau taip liskyt i ..... :blink:
  • 0




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users