Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2121 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 April 27 - 21:46

Peugeot klubas vs Mitsubishi klubas (52:55)
http://www.kkl.lt/in...9a02&d=naujiena

Edited by Cr, 2009 May 06 - 12:50.

  • 0
Roots to roots

#2122 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 27 - 22:25

gaila kad nelaimejom.... Negalim juk visalaik laimet :) Man lb idomiai taskus paskaiciavo statistai .... troicu lyg nemeciau :D

Edited by Rascal, 2009 April 27 - 22:27.

  • 0

#2123 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 April 27 - 22:58

nu va gryzau is tarumpunkto, tai luziu ner bet porai savaiciu tai iskritau. teks su lashu ant suolo parekaut :)
  • 0

#2124 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2009 April 27 - 23:21

zinai, siandien berekaudamas gerkle praradau :( juodai uzkimau
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2125 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 28 - 06:08

statistai idijotai akinius atnesiu jiems kita karta o teisejus tai reik isjungti vapse ple svilpia beleka .
  • 0

#2126 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 28 - 06:44

Na kiek prisimenu statistai visada nekaip suskaiciuodavo arba ne ten surasydavo, cia sio sezono beda. O del pralaimejimo tai bus dar tu pergaliu :beer: Taigi sveikinu komanda su garbinga trecia vieta grupes varzybose :beer:
  • 0

#2127 Svečias_Taskalotas_*

Svečias_Taskalotas_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 28 - 12:31

priejo labai daug sekretarsku nauju ir statistu.. jeigu pagrindines mokyklos nebaige vaikai eina tokius dalykus rasyt, tai nera ko noret :)) gaila, kad spejau tik i varzybu pabaiga atlekt :(
  • 0

#2128 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 April 28 - 14:51

Playoff'uose susidelioti viskas geriau ir negalejo...

Nei su Autobanginiais, nei su BMW Kaunas nesusitiksim iki pat finalo... :rolleyes: :D :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2129 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 April 28 - 15:10

as ten nelabai matau datu kada bus zaidziama? baisiai noreciau spet issigydyti ta nelemta vakaryksti spyri koja man i ranka :ph34r:
  • 0

#2130 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 April 28 - 15:27

Playoff'uose susidelioti viskas geriau ir negalejo...

Nei su Autobanginiais, nei su BMW Kaunas nesusitiksim iki pat finalo... :rolleyes:  :D  :beer:

O tai pagal kokį principą paskirstė komandas? Ar neturėjo 1, 8, 3 ir 6 vietas užėmusios komandos buti vienoj pusėj, o likusios kitoj? :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2131 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 April 28 - 15:29

Playoff'uose susidelioti viskas geriau ir negalejo...

Nei su Autobanginiais, nei su BMW Kaunas nesusitiksim iki pat finalo... :rolleyes:  :D  :beer:

O tai pagal kokį principą paskirstė komandas? Ar neturėjo 1, 8, 3 ir 6 vietas užėmusios komandos buti vienoj pusėj, o likusios kitoj? :rolleyes:

Nezinau, bet ir nesigilinu. Man atrodo, kad toks paskirstymas mums tik i nauda
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2132 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 April 28 - 15:37

Nezinau, bet ir nesigilinu. Man atrodo, kad toks paskirstymas mums tik i nauda

Su tuo ir aš sutinku :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2133 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 April 29 - 20:10

Gal organizatorius datas kada nors paskelbs atkrintamuju?

Edited by Cr, 2009 May 05 - 12:13.

  • 0
Roots to roots

#2134 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 29 - 21:17

kadangi rytoj paskutine darbo diena pries sventes ir mazai kas bus on-line, tad naturalus klausimas iskyla del pirmadienio - ar bus sale ir kiek dabar ji kainuos (vienas kartas), bo musu sezonas jau baigesi. Nes palakstyt po svenciu ateiciau, jeigu nebus varzybu (kitu atveju reikia jau apie lauka pradet galvot kol orai tokie geri). Gal organizatorius datas kada nors paskelbs atkrintamuju? :unsure:

www.kkl.lt paskelbtas tavrkarastis ,tik 323f da sales nepasake tikslios,tai manau ryt jau bus pilnai
  • 0

#2135 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 29 - 21:46

patasysta,mano zioplumas,per saule karsta cainikas neverda jau
  • 0

#2136 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 April 30 - 12:42

Sale bus dar 4 pirmadienius, bet reikes sumest...bent uz 3, nes as dar turiu vienam kartui.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2137 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 April 30 - 12:46

www.kkl.lt paskelbtas tavrkarastis ,tik 323f da sales nepasake tikslios,tai manau ryt jau bus pilnai

O kodel tik 2 rungtynes planuojamos pirmam etape?

Kiek ziurejau nuostatus, tai turetu buti iki 2 pergaliu... :blink:

Ar cia tos 5-8 komandos jau automatiskai pasmerkiamos?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2138 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 April 30 - 13:00

Sale bus dar 4 pirmadienius, bet reikes sumest...bent uz 3, nes as dar turiu vienam kartui.

reiktu aiskumo kiek dabar kainuoja vienas kartas ir kaip bus mokama.

Edited by Cr, 2009 May 05 - 12:14.

  • 0
Roots to roots

#2139 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 April 30 - 13:44

50 litu susimest manau pajegsime Cr'as, manau, turetu vienas padengti bent kokius 20 litu... :rolleyes: , nes alu gerdamas dar daugiau paliktum... :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2140 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 01 - 13:49

50 litu susimest manau pajegsime

Cr'as, manau, turetu vienas padengti bent kokius 20 litu... :rolleyes: , nes alu gerdamas dar daugiau paliktum... :beer:

ok - galesiu as sumoketi ta 20 Lt., jeigu nuo to kam nors bus lengviau, bet sis pirmadienis (05.06) greiciausiai bus man paskutinis su sportu sioje saleje.

Gero savaitgalio ir Mamos dienos ;] :blush: :beer:

Edited by Cr, 2009 May 05 - 12:15.

  • 0
Roots to roots




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users