Lietuvos autoklubų lyga
#2081
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 balandžio 17 - 09:25
#2082
Parašyta 2009 balandžio 17 - 10:41
ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN | ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK | ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208
Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!
#2083
Parašyta 2009 balandžio 17 - 12:07
Akurat.. ir kaip aš čia apsipažinau..Taip. Chomiciu nusisamdem laisvalaikiu su mumis padirbeti
![]()
ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN | ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK | ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208
Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!
#2084
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 balandžio 17 - 13:06
#2085
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 balandžio 19 - 22:50
#2086
Svečias_Taskalotas_*
Parašyta 2009 balandžio 20 - 16:04
Šį pranešimą redagavo Taskalotas: 2009 balandžio 20 - 16:09
#2087
Parašyta 2009 balandžio 20 - 16:56
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2088
Parašyta 2009 balandžio 20 - 21:27
#2089
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 balandžio 20 - 21:27
#2090
Parašyta 2009 balandžio 20 - 21:30
sveikinimaiSu 10 pergale is eiles!!!!
Ir su 1 vieta turnyrinej lentelej!!!!![]()
Zinojau kad laimesim
gaila, kad nesugebejau atvaziuoti
jauciu geros rungtynes buvo
#2091
Parašyta 2009 balandžio 20 - 21:39
Labai.sveikinimaiSu 10 pergale is eiles!!!!
Ir su 1 vieta turnyrinej lentelej!!!!![]()
Zinojau kad laimesim![]()
gaila, kad nesugebejau atvaziuoti
jauciu geros rungtynes buvo![]()
Patikek Ro daug praradai:
Idealus deriniai, protingos ir su "mintim" atakos, puiki gynyba (praktiskai be skyliu), puikiai susitvarkyta po lenta, realiai nepadaryta jokiu zioplu klaidu. Zodziu vadovelinis krepsinis.
tai vot,
o istiesu viskas atvirksciai...
#2092
Parašyta 2009 balandžio 20 - 21:40
netikiu
Idealus deriniai, protingos ir su "mintim" atakos, puiki gynyba (praktiskai be skyliu), puikiai susitvarkyta po lenta, realiai nepadaryta jokiu zioplu klaidu. Zodziu vadovelinis krepsinis.
tai vot,
o istiesu viskas atvirksciai...
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2009 balandžio 20 - 21:41
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2093
Svečias_Taskalotas_*
Parašyta 2009 balandžio 20 - 21:52
#2094
Parašyta 2009 balandžio 20 - 21:56
verslininko gyslele sako kad pries finalines kovas reiks atnaujinti aukcionaDainiusaz net apranga bande prakalt aukcione...
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2095
Svečias_Taskalotas_*
Parašyta 2009 balandžio 20 - 22:04
OMFG.. nepyk, bet per ziauriai jau ciaverslininko gyslele sako kad pries finalines kovas reiks atnaujinti aukciona
#2096
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 balandžio 20 - 22:05
#2097
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2009 balandžio 21 - 00:58
#2098
Parašyta 2009 balandžio 21 - 06:31
ir dienos zaidejo titulas lygoj atiteko VaiduiVaidai nu ir zveriskai suzaidei
41 naudingumo balas!!!!!!!!!
#2099
Parašyta 2009 balandžio 21 - 09:21
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2100
Svečias_BMW Kaunas_*
Parašyta 2009 balandžio 21 - 09:45
Vartotojų skaito šią temą: 5
narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0





