Sveikinu
![]()
visi stengiates, o vaizdas toks, kad stengiates tik tam kad jusu Kobe-Staniulis padarytu nesamone.... ir toliau taip liskyt i .....
Lietuvos autoklubų lyga
#2101
Posted 2009 April 21 - 10:11
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#2102
Posted 2009 April 21 - 12:59
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2103
Posted 2009 April 21 - 13:16
kad statistai yra gaidziai tai faktas. man irgi nei vieno kamuolio atkovoto neparode (ir ne pirma karta). matyt niekam neidomus as su savo 2 minutem aikstelej. Gerai, kad dar prazanagas uzfiksuojaNa, statistika ir taip yra netiksli (pvz.: vakar nusiėmiau 4 kamuolius, o rodo skylę) bet jos nesivaikau. Po kiekvienų rungtynių žinau kiek atkovojau/praradau, imečiau/pramečiau ir gana.
#2104
Posted 2009 April 21 - 13:28
ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN | ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK | ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208
Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!
#2105
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 April 21 - 14:07
#2106
Svečias_Taskalotas_*
Posted 2009 April 21 - 14:13
#2107
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 April 21 - 14:22
#2108
Posted 2009 April 21 - 14:41
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2109
Posted 2009 April 21 - 14:50
#2110
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 April 21 - 15:19
as ne tiek kiek del svilpimo o del jo pasikelimo ir zodziu. Suprantu kad ju darbas nelengvas. Bet jis man uzkliuvo ne kaip teisejas o kaip asmuo. Lohas kazkoks, sunervino tadaRascal, suprask, tai nera taip lengva kaip is salies atrodo, o teiseju esant, reikia visada laikytis savo nuomones, nes kitaip niekas taves negerbs
esu pats ragaves teisejo duonos irtai tikrai daug sudetingiau, negu daug kas mano
kai svilpi tokiose varzybose, kur tau sako, kad jeigu ka nors suklysi, uzmus, tai susikaupimo reikia bei pasitikejimo savo svilpimu, o kai pasitiki savimi, tai niekas ir nedrista nieko sakyt
tiesa sakant, teisejas dar labai daug nuolaidziavo, o gerbiamo Skirmanto deka dar ir issigandes pradejo svilpt nebutas sekundes musu klubo naudai, nepastebeti musu zaideju suzingsniavimu ir panasiai
juos labai itakoja zaideju elgesys su jais, todel juos reikia pateisinti ir suprasti
![]()
#2111
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 April 21 - 20:38
As taisausi jauTokie pasisakymai forume man primena pernai sezono Peugeot Vilniaus komandos flood'a po kiekvienu rungtyniu.
Tik jie daugiau pralosdavo, nei islosdavo, todel is esmes galima tai pateisinti, o musu situacija geresne nei kas galejo tiketis pradzioje sezono, bet mes vistiek esame nepatenkinti kazkuo abstrakciu ar konkreciu...
Kas cia per kalbos apie trinti komandoje? Tokios kalbos forume ja tik dar labiau didins....cia kaip zibalas i ugni, kuri ir taip vis stipriau rusena.
Faktas yra tai, kad pas mus siemet is pernykscio starto penketo del ivairiu priezasciu (traumu, konkurencijos ir pan.) losiu tik as vienas ir kartais Awake.
Todel ir rezultatai yra atvirksciai proporcingi pernai metu rezultatams.
Faktas, kad as apie Skirma jums visiems pries sezona sakiau ir ispejau, kad kartais jis istraukia komanda, o kartais paskandina.
Siemet jis mus dazniau trauke, nei skandino.
Faktas, kad as ispejau del sunkaus jo charakterio, bet buvo nuspresta, kad jis reikalingas, kad mestu taskus, nes mes dauguma nesugebejom arba bijojom imtis atsakomybes.
Faktas ir tai, kad su Skirma mes pradejom po biski atsargiai galvoti apie laimejima, o be jo mes galetumem pretenduoti i 4-5 vieta reguliariame sezone ir gal (kuo as labai abejoju) antra etapa playoff'uose.
Galit pradeti kalbeti apie tai, kad mes nedarome deriniu ir pan., bet mes nelabai juos ir taip darem ar darytume, ka parode pernykste patirtis.
Aisku, as neptritariu siuntinejimuisi "нахуй", ranku skesciojimams ir rekimui vienas ant kito, bet ir be Skirmos pas mus yra taip daranciu.
As pasakiau.HAU!!!
#2112
Posted 2009 April 22 - 17:47
#2113
Posted 2009 April 24 - 06:14
#2114
Posted 2009 April 25 - 22:04
#2115
Posted 2009 April 26 - 18:51
#2116
Posted 2009 April 26 - 21:44
http://www.kkl.lt/in...84&d=statistika
Edited by Cr, 2009 May 06 - 12:50.
#2117
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 April 27 - 12:18
#2118
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 April 27 - 13:25
#2119
Posted 2009 April 27 - 14:33
Jis jau nuo praeitos savaites dar ant sparnu skaraido...pats busi?
![]()
o palaikymo laukiam gausaus kaip niekad![]()
![]()
#2120
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 April 27 - 14:54
2 user(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users





