http://www.kkl.lt/in...9a02&d=naujiena
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 gegužės 06 - 12:50
Parašyta 2009 balandžio 27 - 21:46
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 gegužės 06 - 12:50
Parašyta 2009 balandžio 27 - 22:25
Šį pranešimą redagavo Rascal: 2009 balandžio 27 - 22:27
Parašyta 2009 balandžio 27 - 22:58
Parašyta 2009 balandžio 27 - 23:21
Parašyta 2009 balandžio 28 - 06:08
Parašyta 2009 balandžio 28 - 06:44
Parašyta 2009 balandžio 28 - 12:31
Parašyta 2009 balandžio 28 - 14:51
Parašyta 2009 balandžio 28 - 15:10
Parašyta 2009 balandžio 28 - 15:27
O tai pagal kokį principą paskirstė komandas? Ar neturėjo 1, 8, 3 ir 6 vietas užėmusios komandos buti vienoj pusėj, o likusios kitoj?Playoff'uose susidelioti viskas geriau ir negalejo...
Nei su Autobanginiais, nei su BMW Kaunas nesusitiksim iki pat finalo...![]()
![]()
Parašyta 2009 balandžio 28 - 15:29
Nezinau, bet ir nesigilinu. Man atrodo, kad toks paskirstymas mums tik i naudaO tai pagal kokį principą paskirstė komandas? Ar neturėjo 1, 8, 3 ir 6 vietas užėmusios komandos buti vienoj pusėj, o likusios kitoj?Playoff'uose susidelioti viskas geriau ir negalejo...
Nei su Autobanginiais, nei su BMW Kaunas nesusitiksim iki pat finalo...![]()
![]()
![]()
Parašyta 2009 balandžio 28 - 15:37
Su tuo ir aš sutinkuNezinau, bet ir nesigilinu. Man atrodo, kad toks paskirstymas mums tik i nauda
Parašyta 2009 balandžio 29 - 20:10
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 gegužės 05 - 12:13
Parašyta 2009 balandžio 29 - 21:17
www.kkl.lt paskelbtas tavrkarastis ,tik 323f da sales nepasake tikslios,tai manau ryt jau bus pilnaikadangi rytoj paskutine darbo diena pries sventes ir mazai kas bus on-line, tad naturalus klausimas iskyla del pirmadienio - ar bus sale ir kiek dabar ji kainuos (vienas kartas), bo musu sezonas jau baigesi. Nes palakstyt po svenciu ateiciau, jeigu nebus varzybu (kitu atveju reikia jau apie lauka pradet galvot kol orai tokie geri). Gal organizatorius datas kada nors paskelbs atkrintamuju?
Parašyta 2009 balandžio 29 - 21:46
Parašyta 2009 balandžio 30 - 12:42
Parašyta 2009 balandžio 30 - 12:46
O kodel tik 2 rungtynes planuojamos pirmam etape?www.kkl.lt paskelbtas tavrkarastis ,tik 323f da sales nepasake tikslios,tai manau ryt jau bus pilnai
Parašyta 2009 balandžio 30 - 13:00
reiktu aiskumo kiek dabar kainuoja vienas kartas ir kaip bus mokama.Sale bus dar 4 pirmadienius, bet reikes sumest...bent uz 3, nes as dar turiu vienam kartui.
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 gegužės 05 - 12:14
Parašyta 2009 balandžio 30 - 13:44
Parašyta 2009 gegužės 01 - 13:49
ok - galesiu as sumoketi ta 20 Lt., jeigu nuo to kam nors bus lengviau, bet sis pirmadienis (05.06) greiciausiai bus man paskutinis su sportu sioje saleje.50 litu susimest manau pajegsime
Cr'as, manau, turetu vienas padengti bent kokius 20 litu..., nes alu gerdamas dar daugiau paliktum...
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 gegužės 05 - 12:15
narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0