Beje, kokia Hario pirsto bukle?
Vakar po rungtyniu sake, kad su jo tuo pirstu med. sesele kazka dare...
Nezais si sezona jau Haris.
Tarp kitko, ar jums neatrodo, kad kaip 14 rungtyniu sezonas + atkrintamosios, tai labai jau ilgai uzsitese.
Jei skaiciuoti tik reguliaruji sezona, tai gaunasi, kad losem vidutiniskai po 2 rungtynes per 3 savaites.
Nezinau kaip kitiems, bet man atrodo, kad jei butu sezonas trumpesnis, tai ir motyvacijos lost daugiau butu, ir kituose turnyruose sudalyvauti galima butu. Plius, su sale nekiltu jokiu problemu, o maziau losiantys turetu daugiau galimybiu palakstyti treniruotese po sezono.





