Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2181 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 12 - 15:03

Beje, kokia Hario pirsto bukle?


Vakar po rungtyniu sake, kad su jo tuo pirstu med. sesele kazka dare... :rolleyes:
Nezais si sezona jau Haris.

Tarp kitko, ar jums neatrodo, kad kaip 14 rungtyniu sezonas + atkrintamosios, tai labai jau ilgai uzsitese.
Jei skaiciuoti tik reguliaruji sezona, tai gaunasi, kad losem vidutiniskai po 2 rungtynes per 3 savaites.
Nezinau kaip kitiems, bet man atrodo, kad jei butu sezonas trumpesnis, tai ir motyvacijos lost daugiau butu, ir kituose turnyruose sudalyvauti galima butu. Plius, su sale nekiltu jokiu problemu, o maziau losiantys turetu daugiau galimybiu palakstyti treniruotese po sezono.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2182 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 gegužės 12 - 15:57

na as jau ta kazkam minejau :) per sav rungtynes manau butu optimaliausia :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2183 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 12 - 18:13

as nezinau ar spesiu ant 5val prie Savo atvaryti, tai greiciausiai tiesiai i vilniu atvarysiu. daugiau kas vaziuos? Toli kaip tu?
  • 0

#2184 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 12 - 18:31

Brac... Reikia gynejo bent vieno. Ato poto kad nebutu -20.....
  • 0

#2185 Svečias_Svečias haris_*

Svečias_Svečias haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 12 - 18:55

Hi, jo si sezona baigsit be manes, reik normaliai pasigydit. Kiek galesiu tiek dalyvausiu kaip sirgalius ar trenerio padejejas :D ir bandysiu sirgaliu atsivest, kad nezaistume kaip kapinese. Siaip mano nuomone, mes tikrai vieni is pretendentu i Nr.1.
  • 0

#2186 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 gegužės 12 - 19:35

Brac... Reikia gynejo bent vieno. Ato poto kad nebutu -20.....

mane :lol:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2187 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 12 - 19:53

Brac... Reikia gynejo bent vieno. Ato poto kad nebutu -20.....

reiktu, nes as dar irgi pilna jega zaist negaliu...
  • 0

#2188 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 08:56

Da..... Bus zopa :D Teks man stoti i antra numeri :D
  • 0

#2189 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 09:16

viskas cia gerai laimesim siandien kamuoli juk mokam varytis tai kazkaip issisuksim ir be gineju tik tiek kad bus kitoks zaidimas nei iprastai bet gal tai bus tik i nauda :):) beje treniris sudelios i savo vietas
  • 0

#2190 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 gegužės 13 - 09:28

viskas cia gerai  laimesim siandien kamuoli juk mokam varytis tai kazkaip issisuksim ir be gineju  tik tiek kad bus kitoks zaidimas nei iprastai bet gal tai bus tik i nauda
:):)
beje treniris sudelios i savo vietas

teisingai kalbi! Juolab, kad tu ir Dionisas tikrai galit zaisti keliose pozicijose. ;]
Svarbiausia yra pasitikejimas arne? :rolleyes: :beer:

tai ponuli nebusi? nu pize... :(
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2191 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 13 - 09:29

As 50 ant 50 del siandienos.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2192 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 10:41

Ha ! Stosiu zaisti 2/3 numeriu :P
  • 0

#2193 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 13 - 10:42

tai ponuli nebusi? nu pize... :(

as jau po reguliaraus sezono paskutiniu varzybu zinojau, kad nebusiu nei pirmadieni (praejusiose), nei Vilniuj ir tai parasiau is anksto, kad niekam nekiltu klausimu kaip del kitu, kurie netgi nepaaiskine dingsta ilgam is akiracio ;]
Ir beje, as nesu komandos talismanas kaip Bilas is ZAS jeigu ka (ar bent uz tai man dar niekas nemoka :D )
So - perduodu tau sios dienos pareigas palaikyti musu komanda :beer: Duos Dievas (ir seima), tada susimatysim galbut per finalu serija (jei komanda pateks i ketvertuka).

Taip, kad Lashas, nesureiksmink mano sito posto, bet sy karta tikrai nevaziuoju del to, kad realiai negaliu del savo asmeniniu ir seimos reikalu kurie deja yra svarbesni uz visus kitus :unsure:
  • 0
Roots to roots

#2194 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 12:52

O kada renkames? 17h prie savo??
  • 0

#2195 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 13 - 19:59

pirminiais duomenimis pralosem 11 tasku. taigi, viska lems trecios varzybos Kaune (kada?)

2. Atkrintamosios varžybos
3.4 Šiame etape bus žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmosios ir jei prireiks trečiosios rungtynės bus žaidžiamos aukštesnę vietą I-ajame etape užėmusios komandos salėje;

  • 0
Roots to roots

#2196 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 21:16

bl bl :angry:
  • 0

#2197 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 gegužės 13 - 21:40

bl bl  :angry:

Ž:LR - 1:2
Šiaulia:Klp - 2:2
Peugeot:SuBARU - 1:1

Viskas dėsninga, tik KlypLENDAS symet cirkus krecia. Kaip 4:0, taip 4:0. ^_^

Nu cia ir nusvaigau :blush:

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2009 gegužės 13 - 21:59

  • 0

#2198 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 14 - 07:55

Subaru klubas vs Peugeot klubas (65:54)

http://www.kkl.lt/in...a5&d=statistika

ziuriu kazkaip Vaidas nesuzaide sykarta :unsure:
  • 0
Roots to roots

#2199 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 14 - 08:05

kai kamoliuo negauni po kase ir kai nespeji uzsiimti pozijios kad padarytum ataka o atakos ė sekunde ismetamas kamuolis nuo troico kaip galima sulosti vienu zo nemokam mes komandinio zaidimo losti o ypac pries zona nestada gaunas vienas pries penkis pas mus,
  • 0

#2200 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 14 - 08:08

nebuvo nei vienos greitos atakos nes visi tingi patraukti i prieki palaukia kol priesininkai grizta ir tada pradeda puolima netaip yra losiamas krepsinis galeciau sakyti ir sakyti bet kadangi pats nesu "zvaigzde" ir klystu tai ir patylesiu
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0