Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2241 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 18 - 17:05

Tai, kad tylu isvisu, neaisku isvis kiek liaudies bus :( Net nezinau ar verta vaziuoti.

tu visada taip sneki pries varzybas......
  • 0

#2242 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 18 - 21:54

su pergale :beer: , bet jei ir pries mitsus busim tik sesiese galesim eiti namo is kart
  • 0

#2243 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 18 - 21:57

norejau paklaust ar jusu "zvaigzde" nori pailset ? tiesiogine ta zodzio prasme,uz nepagarba teisejam ir varzovam?
  • 0

#2244 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 18 - 22:09

su mitsais losiam sestadini ju saleje ir pirmadieni pas mus , reik kad susirinktume bent 8 nes be keitimo losti tai nekas.
  • 0

#2245 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 18 - 23:33

Si sestadieni? As tai busiu, ale va man buvo idomu, kodel kitu nebuvo siandien, ar taip sunku forume susirasyti b.....
  • 0

#2246 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 19 - 06:50

"Peugeot klubas" iškopė į "Lietuvos autoklubų lygos" pusfinalį :beer:
Peugeot klubas vs Subaru klubas (73:63)
http://www.kkl.lt/in...8ea1&d=naujiena
http://www.kkl.lt/in...&s=tvarkarastis
  • 0
Roots to roots

#2247 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 19 - 08:36

norejau paklaust ar jusu "zvaigzde" nori pailset ? tiesiogine ta zodzio prasme,uz nepagarba teisejam ir varzovam?

Kadangi pats nebuvai ir nematei kas vyko, tai gal tu pats pailsek
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2248 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 19 - 09:28

Saunuoliai vakar, galas rungtyniu buvo visai grazus. Bl sestadieni nebusiu, gal kas galetu su kamera pafilmuot. P.S. Rascal buk zmogus negerk pries sekancias varzybas :lol:
  • 0

#2249 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 gegužės 19 - 10:27

Saunuoliai vakar, galas rungtyniu buvo visai grazus.
Bl sestadieni nebusiu, gal kas galetu su kamera pafilmuot.
P.S. Rascal buk zmogus negerk pries sekancias varzybas :lol:

Ege. Nesupratau??? Man atrodo tu kazka maisai... :huh:

Ple Del Rascalo tai yra kita kalba.... pasnekejau po varzybu ir viskas man aisku pasidare... nu, bet ....
  • 0

#2250 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 19 - 10:33

Butina mint ant zaizdos del to nepataikyto metimo? :) Pas mane dar psihologinis paruosimas hujovas... Bent kamuoliu jum prikovojau
  • 0

#2251 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 19 - 12:36

viskas ok rascal
  • 0

#2252 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 19 - 15:22

ei blyn parasykit kas bus sestadieni ? o gal jau vapse nelosiam jei niekas nenori? as sestadieni busiu
  • 0

#2253 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 19 - 15:26

As busiu ir susirinksiu is visu po 10 Lt...nu ir dar losiu kase biski... B)
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2254 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 19 - 15:41

Nu tai padarom normaliai, susirasom kurie tikrai bus: 1. Tolis 2. Vaidas 3. Dionisas
  • 0

#2255 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 19 - 16:30

1. Tolis 2. Vaidas 3. Dionisas 4. Darinskas
  • 0

#2256 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 19 - 19:06

1. Tolis 2. Vaidas 3. Dionisas 4. Darinskas 5. rascal
  • 0

#2257 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 gegužės 19 - 19:57

Patvirtinu ;) 1. Tolis 2. Vaidas 3. Dionisas 4. Darinskas 5. rascal 6. Awake
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2258 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 19 - 19:59

to Tolis: as sezono metu mionejau nors vienas nusiskundimas bus i skirmos puse,jis automatiskai nebedalyvaus tolymesnese kovose,jusu kapitonas ar kas ten atsakingas pasake ok[B] o del buvimo varzybose man nebutina juose but,man uztenka isklausyt ivairiu pusiu,taip kad verdiktas paprastas Skirma nebeziadzia tolimesnese kovose!
  • 0

#2259 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 19 - 20:19

to Tolis: as sezono metu mionejau nors vienas nusiskundimas bus i skirmos puse,jis automatiskai nebedalyvaus tolymesnese kovose,jusu kapitonas ar kas ten atsakingas pasake ok[B] o del buvimo varzybose man nebutina juose but,man uztenka isklausyt ivairiu pusiu,taip kad verdiktas paprastas Skirma nebeziadzia tolimesnese kovose!

ege, o rastiska nusiskundima gavai nuo ko nors, ar cia siaip nuotaikos ner kad i sekanti etapa neisejot? kazkaip man vaikiskai cia is tavo puses atrodo...
  • 0

#2260 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 19 - 20:29

siaip skaitydamas komentarus nemaciau, kad kas butu ka parases, kad Skirma kazka tycia padare, buvo aptarinejamos zaidybines situacijos. musu komandos narys jau turi po viena diskvalifikacine ir techinine, tai gal ir jam nebeleisk daugiau zaist??? as Skirmos nei palaikau nei peikiu, bet jei tokie sprendimai priimami gandu lygyje ar tiesiog pagal zaidejo zaidimo stiliu, tai siulau Peugeot komandai toliau nebedalyvaut varzybose...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0