tu visada taip sneki pries varzybas......Tai, kad tylu isvisu, neaisku isvis kiek liaudies bus
Net nezinau ar verta vaziuoti.
Lietuvos autoklubų lyga
#2241
Posted 2009 May 18 - 17:05
#2242
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 May 18 - 21:54
#2243
Svečias_ege_*
Posted 2009 May 18 - 21:57
#2244
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 May 18 - 22:09
#2245
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 May 18 - 23:33
#2246
Posted 2009 May 19 - 06:50
Peugeot klubas vs Subaru klubas (73:63)
http://www.kkl.lt/in...8ea1&d=naujiena
http://www.kkl.lt/in...&s=tvarkarastis
#2247
Posted 2009 May 19 - 08:36
Kadangi pats nebuvai ir nematei kas vyko, tai gal tu pats pailseknorejau paklaust ar jusu "zvaigzde" nori pailset ? tiesiogine ta zodzio prasme,uz nepagarba teisejam ir varzovam?
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2248
Svečias_Haris_*
Posted 2009 May 19 - 09:28
#2249
Posted 2009 May 19 - 10:27
Ege. Nesupratau??? Man atrodo tu kazka maisai...Saunuoliai vakar, galas rungtyniu buvo visai grazus.
Bl sestadieni nebusiu, gal kas galetu su kamera pafilmuot.
P.S. Rascal buk zmogus negerk pries sekancias varzybas
Ple Del Rascalo tai yra kita kalba.... pasnekejau po varzybu ir viskas man aisku pasidare... nu, bet ....
#2250
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 May 19 - 10:33
#2251
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 May 19 - 12:36
#2252
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 May 19 - 15:22
#2253
Posted 2009 May 19 - 15:26
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2254
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 May 19 - 15:41
#2255
Posted 2009 May 19 - 16:30
#2256
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 May 19 - 19:06
#2257
Posted 2009 May 19 - 19:57
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2258
Svečias_ege_*
Posted 2009 May 19 - 19:59
#2259
Posted 2009 May 19 - 20:19
ege, o rastiska nusiskundima gavai nuo ko nors, ar cia siaip nuotaikos ner kad i sekanti etapa neisejot? kazkaip man vaikiskai cia is tavo puses atrodo...to Tolis: as sezono metu mionejau nors vienas nusiskundimas bus i skirmos puse,jis automatiskai nebedalyvaus tolymesnese kovose,jusu kapitonas ar kas ten atsakingas pasake ok[B] o del buvimo varzybose man nebutina juose but,man uztenka isklausyt ivairiu pusiu,taip kad verdiktas paprastas Skirma nebeziadzia tolimesnese kovose!
#2260
Posted 2009 May 19 - 20:29
4 user(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users





