reik issiliet paskutini karta paskui eisim atostogaut1. Dionisas
2. Vaidas
3. Rascal
4. awake
5. aruzal![]()
next?![]()
6.
Edited by aruzal, 2009 June 04 - 13:20.
Posted 2009 June 04 - 13:19
reik issiliet paskutini karta paskui eisim atostogaut1. Dionisas
2. Vaidas
3. Rascal
4. awake
5. aruzal![]()
next?![]()
6.
Edited by aruzal, 2009 June 04 - 13:20.
Posted 2009 June 04 - 13:23
Posted 2009 June 04 - 14:20
Posted 2009 June 04 - 14:48
Nebus LT.o kur veliau jis dings?
Priklausomai nuo kada sale gautumem.kuria diena bandai derinti?
Posted 2009 June 04 - 16:47
Posted 2009 June 04 - 18:13
Tai gal susirasom tada greitai kas gali si sekmadieni, birzelio 7 d., losti:yra pasiulymas sulost si sekamdieni bmw salej pries pat finala,del kainos jau su jais tarkites,tiesiog as sita varijanta galvojau ir jie ta pati pasiule,viskas vienu metu butu ir but man patogiau ;)
toli jei ka call me
Posted 2009 June 04 - 18:21
2.nu paskutini karta ir as suzaisiuTai gal susirasom tada greitai kas gali si sekmadieni, birzelio 7 d., losti:yra pasiulymas sulost si sekamdieni bmw salej pries pat finala,del kainos jau su jais tarkites,tiesiog as sita varijanta galvojau ir jie ta pati pasiule,viskas vienu metu butu ir but man patogiau ;)
toli jei ka call me
1. Tolis
2.
Posted 2009 June 04 - 19:00
Posted 2009 June 04 - 19:13
Posted 2009 June 04 - 20:12
Posted 2009 June 04 - 20:23
Posted 2009 June 04 - 20:45
Posted 2009 June 05 - 10:41
Nu tai ir jamam tada sita laika.manau jei bmw vs mitsai 19.30h kaskas tai jus manau apie 18h
Posted 2009 June 05 - 14:18
Posted 2009 June 05 - 14:49
Edited by Tolis, 2009 June 05 - 15:18.
Posted 2009 June 05 - 15:22
Posted 2009 June 05 - 15:32
sale kauno energijos, kur losem paskutinius su mitsaisnoretai
bangyniai atvyks,tik sale norejau paklaust ta pati ? kaip ir sezone?
Posted 2009 June 05 - 16:52
Posted 2009 June 05 - 17:15
Beje, gal atsisveikinimui su komanda leisit kaip kokiam Zukiui paskutinese varzybose 1 minute 4 keliny i aikstele isbegti?
0 members, 21 guests, 0 anonymous users