Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2341 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 02 - 13:30

Statistikos vaizdas visuomet yra perdetas arba neivertintas ;-) Realiausiai vertinti galima kai yra vaizdas is sono... O is sono jis buvo ir geras ir blogas.. Ir nezinau kaip ten kiti, man asmeniskai buvo garbe zaisti su Skirma, jis tikrai auksto lygio zaidejas ir man patiko su juo zaisti. Tik gaila, kad taip per visas varzybas ir neismokom zaisti su juo, jam padeti, pastatyti uztvaru, ragu ar padeti jam ikirsti. Tiesiog neisnaudojom, o sezono pradzioje pasidavem ambicijom, nes visi norejo buti lyderiais einanciais po skirmos.... ;-) Laimejom mes be skirmos ir pries rimtus ir pries silpnus, bet nei vienu pries stiprius ;-) Taip kad manau tai viska pasako.... O siaip mano akimis, viskas buvo daugiau maziau neblogai ;-) Aisku sunku gintis keturiems zmonems, bet su tuo dar galima susitaikyti ir dirbti uz penkis, bet kai per paskutines trejas varzybas teko dirbti trims uz penkis, tai jau buvo nelabai zjbs. Mes sioje lygoje turejome tikrai pacia geriausia priekine linija, tik jos neisnaudojom pilnai nei puolime nei gynyboje ;-) Tris zmones pagal kamuolius pateko i desimtuka, nei viena kita komanda pasigirti tuom negali.... Visuose statistikos grafuose ir beveik visuose desimtukose yra du pezo komandos atstovai.... Taip kad komanda tikrai zaide gerai.. Bet perdege. As savo zaidima sioje lygoje vertinu daugiau maziau teigiamai ;-)
  • 0

#2342 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 02 - 13:48

Gal ir butu smagu susibegt ir padiskutuot, bet dabar jau sezonas baiginejasi ir is to naudos jokios, o pries kita tai manau tikrai susitarsim.
O girdejas as esu tik tiek kiek jus patys cia forume snekat ir tiek kiek kiti zino. Pats Toli anksciau nemazai protingu minciu isdestei, gal galetum ir dabar savo nuomone pareiksti apie mano pries tai spausdinta rasineli.

As manau, kad svarbiu klausimu ir taip daug po sezono, todel reiketu galvoti apie atsakymus, o ne uzdavineti ju dar daugiau.
Galas sezono atvere labai daug diskutuotinu vietu tiek musu komandoje, tiek pacioje autoklubu lygoje ir jeigu Ege dar imsis organizuoti kitais metais, tai butu naudinga kai kuriuos klausimus perziureti ir esant reikalui pasistengti jam padeti.

As asmeniskai ziauriai pavargau...gal ne tiek fiziskai, kiek psichologiskai nuo to krepsinio.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2343 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 02 - 17:02

oba kokios idomios diskusijos uzvire -_- , as manau sezonas geras, mes gi megeju lygoj zaidziam. Nors nuo sezono pradzios sakiau, kad musu gera komanda ir tikslas turetu but - Finalas. "zmogaus is sono" pastebejimai ne visai teisingi: pvz tas Nr9 visiskai neturi supratimo apie krepsini (tegul jis ant manes neuzpyksta) ir pastoviai kisa galunes kur nereikia :D
  • 0

#2344 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 birželio 02 - 17:45

pirma sulaukiam atsakymo is Eges ar bus kita sezona akl'as, o poto jau sprendziam kitus klausimus. as asmeniskai dar neapsisprendziau ar zaisciau kita sezona, aisku jei buciau reikalingas. issirenkam treneri, o jis tegu pasiulo kas galetu ir sutiktu zaist. cia mano tokie vasariniai pasapaliojimai :)
  • 0

#2345 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 02 - 21:21

sveiki,kadangi jus uzemet aukstesne pozicija turnyrinej lentelej,tai jus turit sales pranasuma,taigi laukiu datos ir laiko kada jus turesit sale ir galesit lost su Autobanginiais del 3 vietos.
  • 0

#2346 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 birželio 02 - 22:03

sveiki,kadangi jus uzemet aukstesne pozicija turnyrinej lentelej,tai jus turit sales pranasuma,taigi laukiu datos ir laiko kada jus turesit sale ir galesit lost su Autobanginiais del 3 vietos.

jauciu kad jau pasuoju...
  • 0

#2347 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 07:43

tai blyn losiam del tos trecios vietos pabaigiam sezona

Šį pranešimą redagavo vaidas31: 2009 birželio 03 - 07:44

  • 0

#2348 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 09:17

Manau, kad reikia garbingai iki galo sulosti ir pabaigti sezona, be techniniu pralaimejimu ;-)
  • 0

#2349 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 10:01

Aisku sulosiam, be dvejoniu :beer: :pug:
  • 0

#2350 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 03 - 15:02

Jei jau jus nupsrendet zaisti del 3 vietos, tai musu sale atsilaisvina tik birzelio 12 d. Po tos datos galima planuoti.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2351 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 16:48

Nu tai derink gi nu ;-)
  • 0

#2352 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 18:50

paskirtose salese,apie finansavima nieko nesakoma,jus patis padengiat islaidas sales,kaip ir minejau turit sales pranasuma,reiskias nevaziuojat i vilniu zaist ;)
  • 0

#2353 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 03 - 19:07

paskirtose salese,apie finansavima nieko nesakoma,jus patis padengiat islaidas sales,kaip ir minejau turit sales pranasuma,reiskias nevaziuojat i vilniu zaist ;)

o kada planuojami finalai?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2354 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 05:34

o kada planuojami finalai?

finalai bus tada kada mitsai ir bmw susitars del jiem patogaus laiko
  • 0

#2355 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 11:30

visos 3 prizines vietos,apdovanojamos medaliais,taure,diplomu
  • 0

#2356 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 12:29

Brac... px tie prizai. Losiam iki paskutinio ir viskas. Tai manau jau daugiau garbes reikalas, tiek nuejus, ok suklopom del finalo, bet gal sulosiam garbingai iki galo ir pabaigiam sezona. Bent jau su Trecios vietos vardu? Manau tai geriau nei ketvirta.... Beto tai vistiek garbe pezo klubui, kad ir kiek klubieciams px ant jo veiklos.....
  • 0

#2357 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 04 - 12:43

Brac... px tie prizai. Losiam iki paskutinio ir viskas. Tai manau jau daugiau garbes reikalas, tiek nuejus, ok suklopom del finalo, bet gal sulosiam garbingai iki galo ir pabaigiam sezona. Bent jau su Trecios vietos vardu? Manau tai geriau nei ketvirta....
Beto tai vistiek garbe pezo klubui, kad ir kiek klubieciams px ant jo veiklos.....

:hmm:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2358 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 birželio 04 - 13:12

Jei susirenkam šešiese, tai tikrai šūdinas reikalas :ph34r: Atvirai pasakius, mane irgi jau užpėsa tas turnyras, bet reikia vis tiek eiti iki galo! Kur ir kada atvažiuot?! :lol:
Šiaip ar taip finalas dėl pirmos vietos vyks Kaune, tai siūlyčiau ten pat ir dėl 3-iosios vietos sužaist. Tada nereikėtų patiems ieškoti salės. Ką manot? :rolleyes:
Nu davai, chebra, kylam! :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2359 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 13:14

Tai kas zaidzia tada?
1. Dionisas
2. Vaidas
3. Rascal
4. aruzal

O kur gyneju grandis??? Tolis, Skirma, Darinskas pass kaip suprantu. Kas belieka? Awake ir as geriausiu atveju (nezaides nuo Velyku). Kazkaip sudinai viskas cia atrodo :hmm:
O butu smagu, jeigu susirinktu visi 16 registruotu zaideju paskutinei kovai (ar bent palaikymui)... :rolleyes:

Ar yra cia dar VYRU??? :blush: :beer:

davai bandysiu ir as jei ko nors neprigadinsiu
  • 0

#2360 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 04 - 13:17

1. Dionisas 2. Vaidas 3. Rascal 4. awake 5. aruzal :beer: next? :pug: 6.
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 11

narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0