reik issiliet paskutini karta paskui eisim atostogaut1. Dionisas
2. Vaidas
3. Rascal
4. awake
5. aruzal![]()
next?![]()
6.
Šį pranešimą redagavo aruzal: 2009 birželio 04 - 13:20
Parašyta 2009 birželio 04 - 13:19
reik issiliet paskutini karta paskui eisim atostogaut1. Dionisas
2. Vaidas
3. Rascal
4. awake
5. aruzal![]()
next?![]()
6.
Šį pranešimą redagavo aruzal: 2009 birželio 04 - 13:20
Parašyta 2009 birželio 04 - 13:23
Parašyta 2009 birželio 04 - 14:20
Parašyta 2009 birželio 04 - 14:48
Nebus LT.o kur veliau jis dings?
Priklausomai nuo kada sale gautumem.kuria diena bandai derinti?
Parašyta 2009 birželio 04 - 16:47
Parašyta 2009 birželio 04 - 18:13
Tai gal susirasom tada greitai kas gali si sekmadieni, birzelio 7 d., losti:yra pasiulymas sulost si sekamdieni bmw salej pries pat finala,del kainos jau su jais tarkites,tiesiog as sita varijanta galvojau ir jie ta pati pasiule,viskas vienu metu butu ir but man patogiau ;)
toli jei ka call me
Parašyta 2009 birželio 04 - 18:21
2.nu paskutini karta ir as suzaisiuTai gal susirasom tada greitai kas gali si sekmadieni, birzelio 7 d., losti:yra pasiulymas sulost si sekamdieni bmw salej pries pat finala,del kainos jau su jais tarkites,tiesiog as sita varijanta galvojau ir jie ta pati pasiule,viskas vienu metu butu ir but man patogiau ;)
toli jei ka call me
1. Tolis
2.
Parašyta 2009 birželio 04 - 19:00
Parašyta 2009 birželio 04 - 19:13
Parašyta 2009 birželio 04 - 20:12
Parašyta 2009 birželio 04 - 20:23
Parašyta 2009 birželio 04 - 20:45
Parašyta 2009 birželio 05 - 10:41
Nu tai ir jamam tada sita laika.manau jei bmw vs mitsai 19.30h kaskas tai jus manau apie 18h
Parašyta 2009 birželio 05 - 14:18
Parašyta 2009 birželio 05 - 14:49
Šį pranešimą redagavo Tolis: 2009 birželio 05 - 15:18
Parašyta 2009 birželio 05 - 15:22
Parašyta 2009 birželio 05 - 15:32
sale kauno energijos, kur losem paskutinius su mitsaisnoretai
bangyniai atvyks,tik sale norejau paklaust ta pati ? kaip ir sezone?
Parašyta 2009 birželio 05 - 16:52
Parašyta 2009 birželio 05 - 17:15
Beje, gal atsisveikinimui su komanda leisit kaip kokiam Zukiui paskutinese varzybose 1 minute 4 keliny i aikstele isbegti?
narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0