Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2361 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 13:19

1. Dionisas
2. Vaidas
3. Rascal
4. awake
5. aruzal  :beer:
next?  :pug:
6.

reik issiliet paskutini karta paskui eisim atostogaut :D

Šį pranešimą redagavo aruzal: 2009 birželio 04 - 13:20

  • 0

#2362 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 13:23

Tolis Skirma davai, netrinam i vata !!!!! Driokstelim paskutini karta siais metais!
  • 0

#2363 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 04 - 14:20

As turbut losciau, o Skirma gali tik iki birzelio 13 d. Dabar derinam del sales, kurioj paskutines losem.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2364 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 04 - 14:48

o kur veliau jis dings?

Nebus LT.

kuria diena bandai derinti?

Priklausomai nuo kada sale gautumem.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2365 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 16:47

yra pasiulymas sulost si sekamdieni bmw salej pries pat finala,del kainos jau su jais tarkites,tiesiog as sita varijanta galvojau ir jie ta pati pasiule,viskas vienu metu butu ir but man patogiau ;) toli jei ka call me
  • 0

#2366 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 04 - 18:13

yra pasiulymas sulost si sekamdieni bmw salej pries pat finala,del kainos jau su jais tarkites,tiesiog as sita varijanta galvojau ir jie ta pati pasiule,viskas vienu metu butu ir but man patogiau ;)

toli jei ka call me

Tai gal susirasom tada greitai kas gali si sekmadieni, birzelio 7 d., losti:

1. Tolis
2.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2367 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 birželio 04 - 18:21

yra pasiulymas sulost si sekamdieni bmw salej pries pat finala,del kainos jau su jais tarkites,tiesiog as sita varijanta galvojau ir jie ta pati pasiule,viskas vienu metu butu ir but man patogiau ;)

toli jei ka call me

Tai gal susirasom tada greitai kas gali si sekmadieni, birzelio 7 d., losti:

1. Tolis
2.

2.nu paskutini karta ir as suzaisiu :) darinskas. tik man bmw sale truputi lievoka :)
  • 0

#2368 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 19:00

as ir galiu sekmadieni
  • 0

#2369 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 birželio 04 - 19:13

Būsiu ir aš.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2370 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 20:12

Kelinta valanda? Gal ir as buciau tada :) Bo prie Kauno Mariu tureciau zvejot :D
  • 0

#2371 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 20:23

as irgi busiu
  • 0

#2372 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 04 - 20:45

manau jei bmw vs mitsai 19.30h kaskas tai jus manau apie 18h
  • 0

#2373 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 05 - 10:41

manau jei bmw vs mitsai 19.30h kaskas tai jus manau apie 18h

Nu tai ir jamam tada sita laika.

Kaip ten issiaiskint del $ ? Kiek, kam, kada?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2374 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 05 - 14:18

taigi nieko si sekmadieni nesigauna,tad kiek zinau jus pirmadieni planavot turet sale? toli paskambink man reik pakalbet del varzybu kada jum ir banginiam butu patogu
  • 0

#2375 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 05 - 14:49

Nu tai - dublis antras: Yra Kauno energijos sale pirmdieni, birzelio 8 d. 21.00 val. Susirasom greitai kas gali: 1.Tolis 2.Skirma 3.Dionisas 4.Rascal (gali visada) 5.Vaidas (special for Baronas :D ) 6.Awake 7.Darinskas Dar butu malonu isvysti ir kitu snukius... Vsio, mes komanda ir sale turim. Ege, gali deti i tvarkarasti, o jei kam kas netinka, tai mes mielai dar viena tech.laimejima priglaustumem... :ax:

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2009 birželio 05 - 15:18

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2376 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 05 - 15:22

noretai :) bangyniai atvyks,tik sale norejau paklaust ta pati ? kaip ir sezone?
  • 0

#2377 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 birželio 05 - 15:32

noretai :) bangyniai atvyks,tik sale norejau paklaust ta pati ? kaip ir sezone?

sale kauno energijos, kur losem paskutinius su mitsais
  • 0

#2378 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 05 - 16:52

ateisiu ir as
  • 0

#2379 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 05 - 17:14

noretai :) bangyniai atvyks,tik sale norejau paklaust ta pati ? kaip ir sezone?

Sales nuoroda cia
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2380 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 05 - 17:15

Beje, gal atsisveikinimui su komanda leisit kaip kokiam Zukiui paskutinese varzybose 1 minute 4 keliny i aikstele isbegti? 


Bet ne daugiau... <_< :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0