Bet ne daugiau...
![]()
Lietuvos autoklubų lyga
#2381
Posted 2009 June 05 - 17:39
#2382
Posted 2009 June 05 - 17:56
Deal!Bet ne daugiau...
![]()
Tada busiu ir as!
#2383
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 June 08 - 12:37
#2384
Posted 2009 June 08 - 21:53
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2385
Posted 2009 June 08 - 22:16
http://www.kkl.lt/in...75&d=statistika
Paskutinis musis tsakant...
Visiems geru atostogu!!!!
... ir aciu uz 2 minutes... sorry, bet esu kaltas... (ant kryziaus JI)
#2386
Posted 2009 June 09 - 08:10
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#2387
Posted 2009 June 09 - 09:13
O ka daryt kai po kase toks Baronas stovi...ne nu jus duodat
kobe bryant 3pts 6/20
all team 3pts 10/4124 % bendras taiklumas .....pralaimeta 78:84 hmmmmm
Bet tu pasiziurek i kobe bryant 2pts...
... ir aciu uz 2 minutes... sorry, bet esu kaltas... (ant kryziaus JI)
Kuom tu cia taip nusidejai?
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2388
Posted 2009 June 09 - 09:22
moraliskai jauciuos kaltas del dvieju nepataikytu troicu (pirmo kelinio gale ir paskutinio metimo) is laisvos padeties...Kuom tu cia taip nusidejai?
bet yra kaip yra
gal kitoje savaiteje kuri vakara kai oras bus blogas susieinam pas Hari sezono uzdarymui ir siaip pasikalbejimui? Busim atsipute, geresnes nuotaikos nei siandien visi. Kas uz?
Edited by Cr, 2009 June 09 - 09:25.
#2389
Posted 2009 June 09 - 09:23
Ai nu jo...moraliskai jauciuos kaltas del dvieju nepataikytu troicu (pirmo kelinio gale ir paskutinio metimo) is laisvos padeties...
Visa nakti nemiegojau...
butu +2 musu naudai tada
![]()
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2390
Svečias_Svečias darinskas_*
Posted 2009 June 09 - 09:38
as uzmoraliskai jauciuos kaltas del dvieju nepataikytu troicu (pirmo kelinio gale ir paskutinio metimo) is laisvos padeties...
Visa nakti nemiegojau...
butu +2 musu naudai tada
![]()
![]()
bet yra kaip yra![]()
gal kitoje savaiteje kuri vakara kai oras bus blogas susieinam pas Hari sezono uzdarymui ir siaip pasikalbejimui? Busim atsipute, geresnes nuotaikos nei siandien visi. Kas uz?![]()
#2391
Posted 2009 June 09 - 09:49
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2392
Posted 2009 June 09 - 09:58
Peugeot centram daugiau mases usiauginti reikia , laksto dabar spingalietai ir nieko nustumt nepajegiaO ka daryt kai po kase toks Baronas stovi...
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2393
Posted 2009 June 09 - 10:19
... Alkunes valdo !
#2394
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 June 09 - 15:14
[/QUOTE]
Peugeot centram daugiau mases usiauginti reikia , laksto dabar spingalietai ir nieko nustumt nepajegia
ziuriu tik daug mali liezuviu reikejo ateiti ir pasistumdyti ple gal butu pavyke o dabar tik kaip boba pliurpi ir tiek is taves naudos
Edited by vaidas31, 2009 June 09 - 15:15.
#2395
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 June 09 - 16:17
#2396
Posted 2009 June 09 - 16:17
atvaryk i aikstele ir pasistumdysim
ziuriu tik daug mali liezuviu reikejo ateiti ir pasistumdyti ple gal butu pavyke o dabar tik kaip boba pliurpi ir tiek is taves naudos
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2397
Posted 2009 June 09 - 16:19
apie dvikova nepamirsau jei kaUzskaitau
!
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2398
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 June 09 - 17:34
#2399
Posted 2009 June 09 - 20:41
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2400
Posted 2009 June 09 - 20:47
Edited by dainiusaz, 2009 June 09 - 20:49.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
8 user(s) are reading this topic
0 members, 8 guests, 0 anonymous users





