Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2381 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 birželio 05 - 17:39

Bet ne daugiau... <_< :rolleyes:

:lol: :beer:
  • 0

#2382 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 05 - 17:56

Bet ne daugiau... <_< :rolleyes:

Deal! :beer: :D
Tada busiu ir as! :doh:
  • 0
Roots to roots

#2383 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 08 - 12:37

mano pezo vel durnioja, gal kas galetu mane prigriebt?? gyvenu prie hyper maximos, galeciau paeit kur patogiau butu. :blush:
  • 0

#2384 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 birželio 08 - 21:53

ne nu jus duodat :blink: kobe bryant 3pts 6/20 all team 3pts 10/41 :doh: 24 % bendras taiklumas .....pralaimeta 78:84 hmmmmm
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2385 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 08 - 22:16

Peugeot klubas vs Autobanginiai (78:84)
http://www.kkl.lt/in...75&d=statistika

Paskutinis musis tsakant... :ax:
Visiems geru atostogu!!!! :beer:

... ir aciu uz 2 minutes... sorry, bet esu kaltas... (ant kryziaus JI) :( :doh: :D
  • 0
Roots to roots

#2386 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 birželio 09 - 08:10

Banginiai prasižengė "net" 9 kartus...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#2387 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 09 - 09:13

ne nu jus duodat :blink: kobe bryant 3pts 6/20
all team 3pts 10/41 :doh: 24 % bendras taiklumas .....pralaimeta 78:84 hmmmmm

O ka daryt kai po kase toks Baronas stovi...
Bet tu pasiziurek i kobe bryant 2pts...

... ir aciu uz 2 minutes... sorry, bet esu kaltas... (ant kryziaus JI)


Kuom tu cia taip nusidejai?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2388 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 09 - 09:22

Kuom tu cia taip nusidejai?

moraliskai jauciuos kaltas del dvieju nepataikytu troicu (pirmo kelinio gale ir paskutinio metimo) is laisvos padeties... :doh: Visa nakti nemiegojau... :( butu +2 musu naudai tada ;] :D
bet yra kaip yra :beer:
gal kitoje savaiteje kuri vakara kai oras bus blogas susieinam pas Hari sezono uzdarymui ir siaip pasikalbejimui? Busim atsipute, geresnes nuotaikos nei siandien visi. Kas uz? :beer: :pug:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 birželio 09 - 09:25

  • 0
Roots to roots

#2389 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 09 - 09:23

moraliskai jauciuos kaltas del dvieju nepataikytu troicu (pirmo kelinio gale ir paskutinio metimo) is laisvos padeties... :doh: Visa nakti nemiegojau... :( butu +2 musu naudai tada ;] :D

Ai nu jo... :huh: :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2390 Svečias_Svečias darinskas_*

Svečias_Svečias darinskas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 09 - 09:38

moraliskai jauciuos kaltas del dvieju nepataikytu troicu (pirmo kelinio gale ir paskutinio metimo) is laisvos padeties... :doh: Visa nakti nemiegojau... :( butu +2 musu naudai tada ;] :D
bet yra kaip yra :beer:
gal kitoje savaiteje kuri vakara kai oras bus blogas susieinam pas Hari sezono uzdarymui ir siaip pasikalbejimui? Busim atsipute, geresnes nuotaikos nei siandien visi. Kas uz? :beer: :pug:

as uz :)
  • 0

#2391 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 09 - 09:49

Pas Hari as visad uz... :D :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2392 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 birželio 09 - 09:58

O ka daryt kai po kase toks Baronas stovi...




Peugeot centram daugiau mases usiauginti reikia , laksto dabar spingalietai ir nieko nustumt nepajegia :) nors kai buvau jaunas ir sveriau apie 70 kg ne tokias mases sugebedavau guldyt :D... Alkunes valdo ! :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2393 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 birželio 09 - 10:19

:D... Alkunes valdo ! :)

<_< pamenu, alkūnės tavo aštrios <_<
  • 0

#2394 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 09 - 15:14

[quote name='dainiusaz' date='Jun 9 2009, 09:58 AM']




[/QUOTE]
Peugeot centram daugiau mases usiauginti reikia , laksto dabar spingalietai ir nieko nustumt nepajegia :) nors kai buvau jaunas ir sveriau apie 70 kg ne tokias mases sugebedavau guldyt :D... Alkunes valdo ! :)[/QUOTE]
ziuriu tik daug mali liezuviu reikejo ateiti ir pasistumdyti ple gal butu pavyke o dabar tik kaip boba pliurpi ir tiek is taves naudos

Šį pranešimą redagavo vaidas31: 2009 birželio 09 - 15:15

  • 0

#2395 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 09 - 16:17

Uzskaitau :D !
  • 0

#2396 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 birželio 09 - 16:17





ziuriu tik daug mali liezuviu reikejo ateiti ir pasistumdyti ple gal butu pavyke o dabar tik kaip boba pliurpi ir tiek is taves naudos

atvaryk i aikstele ir pasistumdysim ;] be to viskas buvo parasyta ant bajerio jei ka :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2397 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 birželio 09 - 16:19

Uzskaitau :D !

apie dvikova nepamirsau jei ka :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2398 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 09 - 17:34

Ahahaha ;-) Kazkaip pirmosios treniruotem varganai atrodei :P Tai maniau jau noro nebelabai ir bus :D Anytime welcome :)
  • 0

#2399 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 09 - 20:41

Susitarkite del dvikovos formato: 1. Iki 3 tasku 2. Iki 15 tasku 3. Iki 21 tasko 4. Iki pirmojo kraujo 5. Last man standing 6. .....
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2400 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 birželio 09 - 20:47

rudeni , vos tik prasides sezonas saleje , iki 21 tasko :rolleyes: .....tinka ? kad nebutu atsitiktinumu , is eiles iki dvieju pergaliu be poilsio B) ps: forma po biski gereja pps: pats irgi ne stebuklas buvai ...iskyrus 3 point shoots nieko rimto daugiau :P

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2009 birželio 09 - 20:49

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0