Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2401 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 10 - 09:50

Nu tai tep tep :P Ok, man tinka :)
  • 0

#2402 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 10 - 10:05

Blogas pasirinkimas...iki 21 tasko... <_< Jei butu 4 arba 5 variantas, tai ziurovu butu zymiai daugiau... :beer: Gal net is bilietu pavyktu uz sale sezonui susimoket... :hmm:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2403 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 birželio 10 - 11:11

Blogas pasirinkimas...iki 21 tasko... <_<

Jei butu 4 arba 5 variantas, tai ziurovu butu zymiai daugiau... :beer:
Gal net is bilietu pavyktu uz sale sezonui susimoket... :hmm:

bet galit netekt savo pagrindinio centro daliai sezono :P :lol: ....
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2404 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 birželio 10 - 11:51

bet galit netekt savo pagrindinio centro daliai sezono :P :lol: ....

Tu net nuo manes gaudavai 1x1 :)
  • 0

#2405 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 birželio 10 - 12:39


bet galit netekt savo pagrindinio centro daliai sezono  :P  :lol: ....

Tu net nuo manes gaudavai 1x1 :)

Jūs pradžiai jam paaiškinkit, kad bus krepšinis žaidžiamas :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#2406 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 10 - 12:46


bet galit netekt savo pagrindinio centro daliai sezono  :P  :lol: ....

Tu net nuo manes gaudavai 1x1 :)

Jūs pradžiai jam paaiškinkit, kad bus krepšinis žaidžiamas :lol:

Ne, nu jei sitaip, tai tada nafik... :ax:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2407 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 10 - 13:57

:D
  • 0

#2408 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 birželio 10 - 16:15

nu va sia linksma gaida ir uzdarom sita tema iki kito sezono :beer: ps : maiklasssss laukiamas eiguliu arenoje, paziuresim kas cia kam uzmesdavo :hmm:

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2009 birželio 10 - 16:15

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2409 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 11 - 13:29

Dar biski neuzdarom... Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono. Tai gal pabandom pasiderinti sita reikala. Mes cia kaip tik paskutines tris sezono rungtynes gavom, tai biski istroske pergaliu esam... :ax:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2410 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2009 birželio 11 - 15:38


Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono.

Tiesiog pagalvojau, kad praitais metais, o gal ir uzpraitais esam suzaide po vienas namie/isvykoje. Tai ir pasiuliau.
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#2411 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 birželio 11 - 15:38



Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono.

Tiesiog pagalvojau, kad praitais metais, o gal ir uzpraitais esam suzaide po vienas namie/isvykoje. Tai ir pasiuliau.

o tai nebenori? as buciau visai uz tokias rungtynes :rolleyes:
  • 0

#2412 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 birželio 11 - 18:14

Dar biski neuzdarom...

Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono.

Tai gal pabandom pasiderinti sita reikala.

Mes cia kaip tik paskutines tris sezono rungtynes gavom, tai biski istroske pergaliu esam... :ax:

as visom 4 uz :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2413 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 birželio 11 - 19:11



Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono.

Tiesiog pagalvojau, kad praitais metais, o gal ir uzpraitais esam suzaide po vienas namie/isvykoje. Tai ir pasiuliau.

o tai nebenori? as buciau visai uz tokias rungtynes :rolleyes:

Nerijusv, uz ka lostum???
  • 0

#2414 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2009 birželio 11 - 19:36

o tai nebenori? as buciau visai uz tokias rungtynes :rolleyes:

Kodel? ;] Noriu, tik neaisku ar Vilnius surinktu komanda. :hmm:

Šį pranešimą redagavo Wiz: 2009 birželio 11 - 19:37

  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#2415 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 11 - 20:36

siulyciau uz pora menesiu :rolleyes: , sake kaip tik geras oras bus...
  • 0

#2416 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 birželio 12 - 07:58

siulyciau uz pora menesiu :rolleyes: , sake kaip tik geras oras bus...

kada??? :blink:
o tai negalim greiciau? Ar Jus jau tiek pavargot per sezona, kad savo malonumui, su klubieciais dar sulostumete vienas varzybas?
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2417 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 12 - 09:48

Hariui taigi pirstas nuluzes
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2418 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 12 - 09:50

Nu ale tu Tomai iskalbingas kaip niekad
  • 0

#2419 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 12 - 10:14

Tu, Haroldai, turbut pirmas is klubiniu, kuris mane pavadino ne Toliu...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2420 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 12 - 10:55

Bent jau mintis yra pas ka nors kur zaisti - Kaune ar Vilniuje? :huh:
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 21

narių: 0, svečių: 21, slaptų narių: 0