Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2441 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 15:57

jei ir nezaisim jokioj lygoj, vis tiek reikia eit i sale zaist. galim kita sav ir susibegti. as uz
  • 0

#2442 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 19:19

jei ir nezaisim jokioj lygoj, vis tiek reikia eit i sale zaist. galim kita sav ir susibegti. as uz

pirmadieni 20:00. gal? ^_^
  • 0

#2443 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 20:02

prie to pacio :) ... visu naujoku demesiui : parduodama-keiciama BC "peugeot-klubas" krepsinio apranga . kaina (arba tai ka jus siulote uz ja ( :beer: ) ) rasote man i pm B) ...
ps : jei truksta fantazijos spaudziat cia ...

ir dar del sales turiu klausimeli : kaip pastebejote nesu labai reguliarus sales lankytojas tad ar butu imanoma tarkim moketi uz atejima kazkoki vienkartini mokesti (iki 5 lt) nes moketi uz visa sezona kai i sale ateinu max 10 kartu nelabai matau tikslo :hmm:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2444 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 21:16

manau, kad yra du klausimai sia tema: 1. Kiek butu norinciu sportuoti savo malonumui sporto saleje (tarkim kaip ir anksciau pirmadieniais). 2. kiek is ju zaistu kokioje nors lygoje jeigu bent 10-12 atsiranda, tai jau sale verta imti (nes dar neaisku kiek siemet uz ja teks moketi...). del antro klausimo as bent asmeniskai siuo metu nuomones jokios neturiu. reiktu atsiminti kad siuo metu zmonems tikrai striuka su finansais ir nebus daug tokiu kurie gales moketi net pusmeciui i prieky. Tas pats ir su zaidimu lygoje (startiniai mokesciai, apranga, varzybos etc.)
  • 0
Roots to roots

#2445 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugpjūčio 21 - 12:46

Man siaip nesvarbu ar losim kokioj lygoj ar ne, bet kazkaip sezona baigus nebuvo kalbos apie nedalyvavima niekur.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2446 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugpjūčio 21 - 15:30

Man siaip nesvarbu ar losim kokioj lygoj ar ne, bet kazkaip sezona baigus nebuvo kalbos apie nedalyvavima niekur.

buvo kalba, kad reikia susibegti po sezono prie alaus bokalo apie ateity pakalbet, bet kad ne tik to nebuvo, bet ir kases praktiskai niekas zaisti per vasara nenorejo (as irgi ne isimtis). Tad pradziai uztenka forume susirasyti, kad nori nuo rugsejo vel pradeti zaisti krepsini ir kas uzsiims bent jau sales organizavimu.
  • 0
Roots to roots

#2447 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugpjūčio 21 - 19:37

Jei pakviesit i sale ateisiu, bet turnyre ar lygoj tikrai neplanuoju (norai, galimybes ir kt.).
  • 0

#2448 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugpjūčio 22 - 17:10

Jei pakviesit i sale ateisiu, bet turnyre ar lygoj tikrai neplanuoju (norai, galimybes ir kt.).

manau, kad ir daugiau tokiu butu, tad punktas 1 kaip ir aiskus - reikia imti sale nuo rugsejo menesio (geriausiai tuo paciu laiku kaip visada - pirmadieniais 20.30), o toliau jau bus matyt kai visi susirinksim pirmam kartui pazaisti :pug:
  • 0
Roots to roots

#2449 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 08:11

Nezinau, kaip cia su ta sale bus, nes vakar mire Rasos gimnazijos direktorius Povilas Andrulis, kuris viska ten mums ir suderindavo. Sia savaite pasistengsiu issiaiskinti.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2450 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 09:05

Nezinau, kaip cia su ta sale bus, nes vakar mire Rasos gimnazijos direktorius Povilas Andrulis, kuris viska ten mums ir suderindavo.
Sia savaite pasistengsiu issiaiskinti.

eina sau... :( o kiek zmogui metu buvo? blyn ir mokyklai nuostolis pries pat rugesjo 1-aja skaityk... :unsure:

kai ka zinosi - brukstelk. manau, kad gal niekas labai nesikeis del sales...
  • 0
Roots to roots

#2451 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 10:18

sveiki,norejau pasiteiraut ar yra noras test tradicija dalyvaut LAKL 3ciam sezone,ir kelios jusu komandos bus jei dalyvausit?mano nr 861252162 butu malonu per sia savaite turet atsakyma
  • 0

#2452 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 20:39

o jei vyktu, tai mazdaug nuo kurio menesio galvoji Ege startuot? as uz :)
  • 0

#2453 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 21:10

Renkames treciadieni 19:00 Undinej ir aptarsim viska doskonaliai ir aisku kasiuke paziuresim jei Haris plazma iNjunks. Kas nebus tas negauna abonimento i mokamas treniruotes. Vot B) + reikia Tolio toliota aplaistyt... :beer:

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2009 rugpjūčio 24 - 21:11

  • 0

#2454 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 05:41

o jei vyktu, tai mazdaug nuo kurio menesio galvoji Ege startuot?
as uz :)

manau neanksciau kaip praetais metais,tai butu spalio pabaiga ;)
bet viskas priklauso kiek komandu bus
  • 0

#2455 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 09:48

O siais metais, pugu klubas dalyvaus kokiame turnyre? nes talismanui jau norisi parekauti :P

Talismanas jau galetu ir zaisti pradeti ;-)
  • 0

#2456 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 11:28

+ reikia Tolio toliota aplaistyt...

Mano toliota turi varda - Vincas... :rolleyes:

Talismanas jau galetu ir zaisti pradeti ;-)

Taip ir buvo tartasi. Plius dar vienas z Wilno butu pageidautinas, jei bus tik viena komanda.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2457 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 14:20

Mano toliota turi varda - Vincas... :rolleyes:

Taip ir buvo tartasi. Plius dar vienas z Wilno butu pageidautinas, jei bus tik viena komanda.

As prisideciau prie zaidimo, o del dar vieno is Vilniaus, tai kazkada kalbejau su Darka apie tai, tai bent tada Jis sake, kad prisidetu taippat ;)
ir...dekui, kad nepamirstat ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2458 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 15:17

tai bus kas nors Undinej treciadieni 19.00?

As busiu ir Haris turetu but
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2459 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 15:42

Nebūsiu, tačiau seku info ir prie komandos turėčiau prisijungti :) Toliui smagaus Vincuko drožimo :P :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2460 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 18:11

as noreciau matyt jusu dvi komandas ;) kadangi yra minciu grist prie pogrupiu vln kns tam kad sumazint islaidas isvikom ir laiko taupimui
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 11

narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0