Lietuvos autoklubų lyga
#2401
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 birželio 10 - 09:50
#2402
Parašyta 2009 birželio 10 - 10:05
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2403
Parašyta 2009 birželio 10 - 11:11
bet galit netekt savo pagrindinio centro daliai sezonoBlogas pasirinkimas...iki 21 tasko...
![]()
Jei butu 4 arba 5 variantas, tai ziurovu butu zymiai daugiau...![]()
Gal net is bilietu pavyktu uz sale sezonui susimoket...
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2404
Parašyta 2009 birželio 10 - 11:51
Tu net nuo manes gaudavai 1x1bet galit netekt savo pagrindinio centro daliai sezono
![]()
....
#2405
Parašyta 2009 birželio 10 - 12:39
Jūs pradžiai jam paaiškinkit, kad bus krepšinis žaidžiamasTu net nuo manes gaudavai 1x1
bet galit netekt savo pagrindinio centro daliai sezono![]()
....
![]()
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#2406
Parašyta 2009 birželio 10 - 12:46
Ne, nu jei sitaip, tai tada nafik...Jūs pradžiai jam paaiškinkit, kad bus krepšinis žaidžiamas
Tu net nuo manes gaudavai 1x1
bet galit netekt savo pagrindinio centro daliai sezono![]()
....
![]()
![]()
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2407
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 birželio 10 - 13:57
#2408
Parašyta 2009 birželio 10 - 16:15
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2009 birželio 10 - 16:15
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2409
Parašyta 2009 birželio 11 - 13:29
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2410
Parašyta 2009 birželio 11 - 15:38
Tiesiog pagalvojau, kad praitais metais, o gal ir uzpraitais esam suzaide po vienas namie/isvykoje. Tai ir pasiuliau.
Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono.
#2411
Parašyta 2009 birželio 11 - 15:38
o tai nebenori? as buciau visai uz tokias rungtynesTiesiog pagalvojau, kad praitais metais, o gal ir uzpraitais esam suzaide po vienas namie/isvykoje. Tai ir pasiuliau.
Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono.
#2412
Parašyta 2009 birželio 11 - 18:14
as visom 4 uzDar biski neuzdarom...
Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono.
Tai gal pabandom pasiderinti sita reikala.
Mes cia kaip tik paskutines tris sezono rungtynes gavom, tai biski istroske pergaliu esam...
#2413
Parašyta 2009 birželio 11 - 19:11
Nerijusv, uz ka lostum???o tai nebenori? as buciau visai uz tokias rungtynes
Tiesiog pagalvojau, kad praitais metais, o gal ir uzpraitais esam suzaide po vienas namie/isvykoje. Tai ir pasiuliau.
Lyg ir pamenu, kad kazkas is vilnieciu norejo sulosti po sezono.
![]()
#2414
Parašyta 2009 birželio 11 - 19:36
Kodel?o tai nebenori? as buciau visai uz tokias rungtynes
Šį pranešimą redagavo Wiz: 2009 birželio 11 - 19:37
#2415
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 birželio 11 - 20:36
#2416
Parašyta 2009 birželio 12 - 07:58
kada???siulyciau uz pora menesiu
, sake kaip tik geras oras bus...
o tai negalim greiciau? Ar Jus jau tiek pavargot per sezona, kad savo malonumui, su klubieciais dar sulostumete vienas varzybas?
#2417
Parašyta 2009 birželio 12 - 09:48
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2418
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 birželio 12 - 09:50
#2419
Parašyta 2009 birželio 12 - 10:14
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2420
Parašyta 2009 birželio 12 - 10:55
Vartotojų skaito šią temą: 8
narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0





