Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2601 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 12:30

na tikrai pasistenget :beer: vien ko vertas Tolio sugryzmas i komanda - vien jo 16 kamuoliu atkovota :blink:
ok - sekmes taip ir toliau ;]

ten ryskiai suklydo tiek parasydami
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2602 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 12:37

Paziurekt eurolygos graziausiu TOP 10. Nr5 yra ideali atlikta ataka pries zonine gynyba. Tik tas kur atbego ant baudos, ten jau turejo ir anksciau stovet, bet mums deja taip padaryt nesigauna niekaip :blush: .(tuiu minty nedejima)

Pas mus visi atsitrauke losia isskyrus Vaida, o tai yra diagnoze ir sunkiai pagydoma.
Plius, kai pavargstam, tai isvis nedarom nieko protingo
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2603 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 16:00

o siaip tai jus tik sau zaidziat ar dar kartais kokio palaikymo noretumet? Nes nei jokiu komentaru po pirmu varzybu, nei anonsu apie kitas kada zaidziate... :unsure:

vis delto komanda per varzybas zaidzia kaip ir su peugeot simbolika :pug:
  • 0
Roots to roots

#2604 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 17:21

o siaip tai jus tik sau zaidziat ar dar kartais kokio palaikymo noretumet? Nes nei jokiu komentaru po pirmu varzybu, nei anonsu apie kitas kada zaidziate... :unsure:

vis delto komanda per varzybas zaidzia kaip ir su peugeot simbolika :pug:

visada welcome su palaikymu :beer: o tvarkarastis kkl puslapyje :)
  • 0

#2605 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 18:19

vis delto komanda per varzybas zaidzia kaip ir su peugeot simbolika :pug:

Nu zinai, beveik geriausia butu kad ta komanda vadintusi NO NAME, nes Peugeot sieja tikrai neperdaugiausiai (nei fanu nei finansu :blush: ), Bioprojektas irgi tik tiek kad keli esam is tos imones (bet nei fanu nei finansu nera
:blush: ), club 9 irgi panasiai, (bet del komandos registravimo bent padejo).

Zodziu: ivaidzis dar neviskas...
  • 0

#2606 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 21:39

visada welcome su palaikymu :beer: o tvarkarastis kkl puslapyje :)

bet pavadinima vos pavyko ispesti, taip kad... :doh:
gal kada ir uzbegsiu laiko turedamas su triuba! Siandie halej dirbau :lol: :beer:
  • 0
Roots to roots

#2607 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 22:47

su triuba! Siandie halej dirbau :lol: :beer:

negalvoji ziurint i ateiti (euro 2011) apie dueta su situo tipu :rolleyes:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2608 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 23:27

negalvoji ziurint i ateiti (euro 2011) apie dueta su situo tipu :rolleyes:

jeigu ka tai as su situo tipu pazystamas gal nuo kokiu 1993-95 metu per muzika. Tad manau, kad krepsinyje vardan tos LIETUVOS irgi bendra kalba rasim ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#2609 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 15:30

2009 Lapkričio 09 (Pirmadienis) 18:35 val. Susitinka: • ECCUA & FURNIKA • CLUB 9 & BIOPROJEKTAS Arena: Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124 2009 Lapkričio 15 (Sekmadienis) 17:30 val. Susitinka: • CLUB 9 & BIOPROJEKTAS • REGITRA & SANISTAL KG Arena: J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257 2009 Lapkričio 21 (Šs) 15:30 val. Susitinka: • SABONIO MOKYKLA • CLUB 9 & BIOPROJEKTAS Arena: A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358 2009 Lapkričio 29 (Sekmadienis) 20:30 val. Susitinka: • ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET • CLUB 9 & BIOPROJEKTAS Arena: J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257 2009 Gruodžio 06 (Sekmadienis) 17:30 val. Susitinka: • CLUB 9 & BIOPROJEKTAS • OMEGA Arena: J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257
  • 0

#2610 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 15:31

kvieciami visi palaikyti komanda :D :D :D :D :D :D
  • 0

#2611 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 16:46

2009 Lapkričio 09 (Pirmadienis)
18:35 val. Susitinka: • ECCUA & FURNIKA
• CLUB 9 & BIOPROJEKTAS Arena: Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

va i sitas butinai reikes pasivaidenti - ir netoli namu ir laikas neblogas :beer:
tik kaip jus vadinti per varzybas skanduotese? Reikia kazka be triubos dar pabliauti :D :doh:
  • 0
Roots to roots

#2612 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 13 - 13:47

2009 Lapkričio 21 (Šs)
15:30 val. Susitinka: • SABONIO MOKYKLA
• CLUB 9 & BIOPROJEKTAS  Arena: A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358  

Kiek mokat uz dvi triubas per sias varzybas, kad seni pirdylos tokie kaip Sirta pasijaustu kaip senais gerais laikais haleje (arba priesininku arenoje). Atidirbsim pas jus bo Zalgirio visvien i hale neisim ziureti :lol: :beer: Pamastykit - turit dar gera savaite laiko (visgi krize ir mums :D )

nes vieni jus be palaikymo kazkaip nesugebat uzsivesti kovai :D

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 lapkričio 13 - 15:13

  • 0
Roots to roots

#2613 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 14 - 21:55

Atidirbsim pas jus bo Zalgirio visvien i hale neisim ziureti :lol: :beer:

Ups... visgi pasirodys eisim... :doh: Bet ir pas jus turbut apsilt ateisim :D :beer:

Sekmes rytoj! :blush:
  • 0
Roots to roots

#2614 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 11:02

sveiki koliegos, Gal atsirastu oranzinio kamuolio myletoju, kurie noretu, kad ir ateinanti antradieni atlekti i Vilniu ir sulost kasiuko su mumis. ale draugiskas? padiskutuojam. musu laikas nuo 20.30 - 22.00 padiskutuojam
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2615 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 20 - 08:05

verta rytoj i jusu varzybas eiti pavepsot? Nebus i vienus vartus kartais? Ar labai sergat ir traumuoti esat? -_-
  • 0
Roots to roots

#2616 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 lapkričio 20 - 10:32

Verta ne i mus, o i musu varzovus eit pavepsot :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2617 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 20 - 10:45

Verta ne i mus, o i musu varzovus eit pavepsot :rolleyes:

tai lyg mes ju nemate :lol: i geresniu kasiorus veliau halej pavepsosim dar ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#2618 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 21 - 23:11

siandien jau nera jegu ka komentuoti, bet chebra - nenuleiskit ranku ir ismokit jau laimeti. siandien jus negalejot patiketi, kad galit laimeti pries tokia komanda... Blyn, gaila, nes kaip tam Zalgiriui Eurolygoje psichologija koja pakiso. Jeigu jau pasiryzot zaisti sioje lygoje - atsipalaiduokit ir suzaiskit taip kaip mokat! Dar niekas neprarasta!

Saunuoliai bet kuriuo atveju!!! :beer:

Dvikovoje be keitimų pergalę minimaliu skirtumu iškovojo "Sabonio mokykla"

realiai ne taip turejo skambeti sios dienos antrastes pavadinimas....

Sekmes toliau!!!! :blush: :beer:
  • 0
Roots to roots

#2619 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 23:27

pagaliau pralauzet ledus? Su pergale!!!! :beer:
  • 0
Roots to roots

#2620 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 lapkričio 30 - 16:18

pagaliau pralauzet ledus?
Su pergale!!!! :beer:

senkju, ner uz ka... ^_^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0