Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2641 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 24 - 13:50

Kogero losim Sekmadieni 20:00, o ne pirmadini.
  • 0

#2642 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 24 - 14:11

man aisku geriau pirmadieni, nes sekamdieni vakare labai jau sunku kur nors iseiti...
  • 0
Roots to roots

#2643 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2010 March 28 - 15:50

kas nors leks palaikyti komandos?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2644 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 28 - 21:18

kas nors leks palaikyti komandos?

gal buvai nuvaziaves? As tik po 20.00 i Kauna gryzau siandien.
Va ir rezas jau yra... :blink:
http://kkl.lt/index....bf&d=statistika

kas chebra nutiko? :dntknw:
  • 0
Roots to roots

#2645 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 28 - 22:22

gal buvai nuvaziaves? As tik po 20.00 i Kauna gryzau siandien.
Va ir rezas jau yra... :blink:
http://kkl.lt/index....bf&d=statistika

kas chebra nutiko? :dntknw:

Fanu nera tai nx plėšytis :ax:
  • 0

#2646 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 28 - 22:29

Fanu nera tai nx plėšytis  :ax:

tai vadinasi eiliniai metai. :hmm: sezonas jau baigtas?

Edited by Cr, 2010 March 29 - 06:47.

  • 0
Roots to roots

#2647 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2010 March 29 - 10:02


Fanu nera tai nx plėšytis  :ax:

tai vadinasi eiliniai metai. :hmm: sezonas jau baigtas?

Metai buvo geri ir tikrai neeiliniai.
Svarbiausia, kad nusistovejo sudetis, kuri kitamet gali tik sustipreti izaideju.

O kai komanda pralaimi vienam zaidejui, tai net ir pyktis neima... :dntknw:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2648 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 29 - 10:33


O kai komanda pralaimi vienam zaidejui, tai net ir pyktis neima... :dntknw:

idomu kaip su Skirma butumete atrode? Bet juk negali vienas zaidejas visada tempti visu varzybu. Negi jo neimanoma uzdengti? 4 dvigubi dubliai :doh: Naudingumas 56 balai :blink:
  • 0
Roots to roots

#2649 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2010 March 29 - 15:45



O kai komanda pralaimi vienam zaidejui, tai net ir pyktis neima... :dntknw:

idomu kaip su Skirma butumete atrode? Bet juk negali vienas zaidejas visada tempti visu varzybu. Negi jo neimanoma uzdengti? 4 dvigubi dubliai :doh: Naudingumas 56 balai :blink:

Cia ne tas atvejis, kad uzdenges kitus ir leides jam mesti, gali tiketis laimeti.
Jei jis mes, tai ir vienas sumes daugiau nei priesininku komanda.

su Skirma butu buve turbut blogiau, nes siemet mes uzlosdavom vis kitas zmogus.
Pas mus 5 zmones meta 10+ tasku, tai manau parodo, kad esam gana lygi komanda.
Tik va greito izaidejo truksta, kad butu galima laviruoti pagal poreiki.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users