Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#241 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2008 January 21 - 14:30

P.S. Vilnius, jusu maikute jau pas mani, gal per Nierka kaip nors iseitu perduot???

gal...
  • 0

#242 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 January 21 - 14:34

nezinau, bijosiu jiems vezt... dar sumanys ant manes atsigriebt uz tuos siulymus iseit laukan pasisneket... :unsure:

P.S. siandien jei ir busiu, tai tik ziurovo teisemis...

A tu nebijai darban važiuot? Mes gi žinom... :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#243 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 21 - 14:46

As tai busiu !!! Kolkas sveikas ;)
  • 0

#244 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 21 - 19:25

As irgi busiu :)
  • 0

#245 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 January 22 - 00:15

nu ku. nors ir gavom, bet ne taip jau blogai. oi kazkas treniruosis baudas metyt sekanti pirmadieni... :rolleyes:
  • 0

#246 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 January 22 - 00:27

O kazkam reikes slides apmaut, kad daugiau nezingsniuotu. ^_^
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#247 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 January 22 - 00:33

O kazkam reikes slides apmaut, kad daugiau nezingsniuotu. ^_^

:D :D :D :D :D
Adminai, uzbokuokit(ir istrinkit) Ro3 pasisakymus kuriuose bus zodziai: "Zingsniai", "Krepsinis", "Simakas".
B)
  • 0

#248 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 January 22 - 00:37

O siaip noreciau padekoti komandai, uz saunias varzybas. Ne visada gali laimeti, o pralaimejus reikia neieskoti kaltu ir baksnoti vieni i kitus pirstais, o paprasciausiai pagalvoti ka as galejau padaryti geriau ir kita karta imti ir padaryti. Vo B) P.S. 2 rate manau scorpus "skysim". :P
  • 0

#249 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 22 - 00:39

Pirmiausia sveikinu, kad nesidavet sutriuskinami, kaip atrode po 1 kelinio, nzn kaip, nes nemaciau antros varzybu puses, bet sumazinote skirtuma ;) pagarba. ir sekmes tolimesnese kovose ;)
  • 0

#250 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • posts 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Posted 2008 January 22 - 00:51

atkarpu tikrai buvo graziu, gerai gavosi vidurys, gal tik pradzia kazkaip neisivaziavo, bet super kad nesustojot ir pralosinedami :beer:
  • 0
Andrius

#251 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 22 - 00:52

nu ku. nors ir gavom, bet ne taip jau blogai.
oi kazkas treniruosis baudas metyt sekanti pirmadieni... :rolleyes:

O tai pala pala, baudas metat per varzybas? Juk nuostatuose nebuvo baudos minimos, sake tipo nebus metamu baudu. O kaip is tikro?
  • 0

#252 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 22 - 00:52

Na pirmos varzybos kaip ir prisvilo, bet vis tiek sugebejom garbingai pasipriesinti. Gal siek tiek paveluotai atsibudom, turiu omeny paskutiniaja minute :( aisku, prisiimu kalte del tu nepataikytu baudu :blush: Viso sito reziume butu toks, kad paprasciausiai reikia stengtis zaisti :rolleyes: O siaip vilnieciu prognozes nepasitvirtino - ne vienas nepalikom aiksteles del prazangu limito, o ir nesportiniu teisejai neskyre :) taip, kad sis mitas sugriautas :P :D
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#253 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 22 - 00:53

Beje koks rezas?
  • 0

#254 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 22 - 00:55

Beje koks rezas?

57:68
Esant teisejams, bet kokiose normaliose varzybose baudos metimai metami.

Edited by awake, 2008 January 22 - 00:56.

  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#255 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 January 22 - 00:56

Tiksliai nzn, bet skirtumas -7
Esant teisejams, bet kokiose normaliose varzybose baudos metimai metami.

tai kad man atrodo ar ne -11
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#256 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 22 - 00:56

va cia parasytas rezultatas ;)
Rezultatas
Foto
Statistika

Edited by Geeras, 2008 January 22 - 01:00.

  • 0

#257 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 22 - 00:58

Tiksliai nzn, bet skirtumas -7
Esant teisejams, bet kokiose normaliose varzybose baudos metimai metami.

tai kad man atrodo ar ne -11

Ai jo, sumaisiau su rezu kai buvo likusi zaisti minute :blush:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#258 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 22 - 01:00

Yra ir nuotraukos ;)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#259 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 January 22 - 01:01

neuzskaite man 1 atkovoto kamuolio :) buciau nors 1 naudinguma turejas :) o dabar kaip ir nebuves aikstej :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#260 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 22 - 01:37

Na pirmos varzybos kaip ir prisvilo, bet vis tiek sugebejom garbingai pasipriesinti. Gal siek tiek paveluotai atsibudom, turiu omeny paskutiniaja minute :(
aisku, prisiimu kalte del tu nepataikytu baudu :blush:
Viso sito reziume butu toks, kad paprasciausiai reikia stengtis zaisti :rolleyes:
O siaip vilnieciu prognozes nepasitvirtino - ne vienas nepalikom aiksteles del prazangu limito, o ir nesportiniu teisejai neskyre :) taip, kad sis mitas sugriautas :P :D

1. Nu matai, pagal varzybu istatus: "Baudos metimai turejo buti nematemi".
2. Kadangi per rankas sienauti nedrysot ir turbut netaip agresyviai zaidet, tai ir gavot ;-)
3. Mitas mitui nelygus, tai buvo bendraklubiu pastabos :)
  • 0




21 user(s) are reading this topic

0 members, 21 guests, 0 anonymous users