gal...P.S. Vilnius, jusu maikute jau pas mani, gal per Nierka kaip nors iseitu perduot???
Lietuvos autoklubų lyga
#241
Posted 2008 January 21 - 14:30
#242
Posted 2008 January 21 - 14:34
A tu nebijai darban važiuot? Mes gi žinom...nezinau, bijosiu jiems vezt... dar sumanys ant manes atsigriebt uz tuos siulymus iseit laukan pasisneket...
P.S. siandien jei ir busiu, tai tik ziurovo teisemis...
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#243
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 January 21 - 14:46
#244
Svečias_323F_*
Posted 2008 January 21 - 19:25
#245
Posted 2008 January 22 - 00:15
#246
Posted 2008 January 22 - 00:27
#247
Posted 2008 January 22 - 00:33
O kazkam reikes slides apmaut, kad daugiau nezingsniuotu.
Adminai, uzbokuokit(ir istrinkit) Ro3 pasisakymus kuriuose bus zodziai: "Zingsniai", "Krepsinis", "Simakas".
#248
Posted 2008 January 22 - 00:37
#249
Svečias_323F_*
Posted 2008 January 22 - 00:39
#250
Posted 2008 January 22 - 00:51
#251
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 January 22 - 00:52
O tai pala pala, baudas metat per varzybas? Juk nuostatuose nebuvo baudos minimos, sake tipo nebus metamu baudu. O kaip is tikro?nu ku. nors ir gavom, bet ne taip jau blogai.
oi kazkas treniruosis baudas metyt sekanti pirmadieni...
#252
Posted 2008 January 22 - 00:52
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#253
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 January 22 - 00:53
#254
Posted 2008 January 22 - 00:55
57:68Beje koks rezas?
Esant teisejams, bet kokiose normaliose varzybose baudos metimai metami.
Edited by awake, 2008 January 22 - 00:56.
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#256
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 January 22 - 00:56
Rezultatas
Foto
Statistika
Edited by Geeras, 2008 January 22 - 01:00.
#257
Posted 2008 January 22 - 00:58
Ai jo, sumaisiau su rezu kai buvo likusi zaisti minutetai kad man atrodo ar ne -11Tiksliai nzn, bet skirtumas -7
Esant teisejams, bet kokiose normaliose varzybose baudos metimai metami.
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#258
Posted 2008 January 22 - 01:00
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#260
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 January 22 - 01:37
1. Nu matai, pagal varzybu istatus: "Baudos metimai turejo buti nematemi".Na pirmos varzybos kaip ir prisvilo, bet vis tiek sugebejom garbingai pasipriesinti. Gal siek tiek paveluotai atsibudom, turiu omeny paskutiniaja minute
![]()
aisku, prisiimu kalte del tu nepataikytu baudu![]()
Viso sito reziume butu toks, kad paprasciausiai reikia stengtis zaisti![]()
O siaip vilnieciu prognozes nepasitvirtino - ne vienas nepalikom aiksteles del prazangu limito, o ir nesportiniu teisejai neskyretaip, kad sis mitas sugriautas
![]()
2. Kadangi per rankas sienauti nedrysot ir turbut netaip agresyviai zaidet, tai ir gavot ;-)
3. Mitas mitui nelygus, tai buvo bendraklubiu pastabos
21 user(s) are reading this topic
0 members, 21 guests, 0 anonymous users







