Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#281 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 22 - 17:43

nu speju zhinau apie ku tu ;) tas pac ;)

Žinok neįsivaizduoju apie kurį tu :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#282 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 sausio 22 - 23:46

nu jo ...skorpam nelabai snukin pasiulysi :lol: as maikute prigriebciau jei ka , jei yra norinciu su mano ismatavimais parasykit ... susieisim pasimeruosim :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#283 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 22 - 23:58

nu jo ...skorpam nelabai snukin pasiulysi :lol:
as maikute prigriebciau jei ka , jei yra norinciu su mano ismatavimais parasykit ... susieisim pasimeruosim :beer:

^_^

Be sansu, tau tikrai netiks. A vot zmona gal ir papuostai :wub: .
  • 0

#284 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 sausio 23 - 00:48

nu jo ...skorpam nelabai snukin pasiulysi  :lol:
as maikute prigriebciau jei ka , jei yra norinciu su mano ismatavimais parasykit ... susieisim pasimeruosim  :beer:

^_^

Be sansu, tau tikrai netiks. A vot zmona gal ir papuostai :wub: .

seima mano potraukio peugeot automobiliams nesupranta :lol: bet siaip galvoju gal kitam sezone pasijungciau prie jusu (jei reikes :blush: ) tad ...prileksiu pirmadieni (beje ar zaisit ar tik siaip trefke ir jei seip tai ar butu galima palakstyt truputi :blush: ) ir pakalbesim ...gal paimciau komplekta jei darysites is naujo
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#285 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 23 - 08:31

Nu zodziu taip:

Vienos maikutes su marginimu ir logo kaina 39 Lt.

Taigi manau reiketu pradeti platinti klubiniam nariams sitas mazokas maikutes kaip atributika, o patiems gamintis didesnes(kam reikia).
  • 0

#286 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 23 - 09:32

Nu zodziu taip:

Vienos maikutes su marginimu ir logo kaina 39 Lt.

Taigi manau reiketu pradeti platinti klubiniam nariams sitas mazokas maikutes kaip atributika, o patiems gamintis didesnes(kam reikia).

Man reikia tik reikes namo gryzus paziureti kokia ismiera.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#287 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 sausio 23 - 09:46

Taigi manau reiketu pradeti platinti klubiniam nariams sitas mazokas maikutes kaip atributika, o patiems gamintis didesnes(kam reikia).

Manau, pajamsiu didesne papildomai, dabartine pasiliksiu, jei vdrug kada nors numesciau svorio... :rolleyes:
  • 0

#288 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 09:49

tai va , dar šiek tiek info :) vakar pralošėm prieš scorpų klubą, bet tik 9 taškais, ir tik todėl, kad žaidėm 3,5 prieš 4 :) Pasirodo jų klube žaidžia tik trys klubiečiai :) o treniruojasi po tris kart per savaitę ir visokius derinius bando be sustojimo. Matosi vyrai nusiteikia laimėti rimtai :) Dar juos remia kažkokia Ford detalių parduotuvė, nupirko visiems aprangas :)
  • 0

#289 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 11:13

Kaip tik 3 klubieciai? o kiti kas tokie? tipo cytina scorpai?
  • 0

#290 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 23 - 11:55

Kaip tik 3 klubieciai? o kiti kas tokie? tipo cytina scorpai?

kiti legionieriai :) tik va si sezona nera ju limito, tai ir zaidzia :)
  • 0

#291 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 sausio 23 - 12:04

Nu kad jis tai Moskvoj tai Dubline. Kitakart is Dubajaus parasys. :D
Bet jo kandidaturai pritariu.
Cr ar gidi?

girdziu, bet sy karta guliu ligos patale. Pirma karta turbut per kokius 10 metu taip susirgau. Pirmadieni temkes apie 40 turejau. Dvi paras kaip pagalys isgulejau... Tiesa pasakius tiksliai nzn kada pasveiksiu. Pas daktarus tik kitoj savaitej vizitas... Taip, kad is manes siemet pagalbininkas menkas... -_-
  • 0
Roots to roots

#292 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 12:04

o kur parasytas legionieriu limitas? kiek taremes Bachkonyse, tai be legionieriu buvo sneketa?!
  • 0

#293 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 23 - 12:29

o kur parasytas legionieriu limitas? kiek taremes Bachkonyse, tai be legionieriu buvo sneketa?!

323F Nu as manau sita sezona nekreipsim demesio i tuos legionierius nes reikia, kad lyga isibegetu.
Jeigu scorpai ir taps 1 sezono nugaletojai su bilekiek legionieriu, jiems tai garbes daug neduos.
  • 0

#294 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 12:41

Na ka, reikia skambintis agentui ir sakyt, kad perkam baltaodi centra :D
  • 0

#295 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 23 - 13:36

Na ka, reikia skambintis agentui ir sakyt, kad perkam baltaodi centra :D

Nu matai, aisku galima priskviet bileko. Turiu ir as pats rysiu su gana rimtos klases zaidejais, taciau mum to tikrai nereikia. Mes zaidziam: 1. Del savo malonumo; 2. ziureti i pirma pnk.

O kadangi isikure lyga, tai tik reikes biskeli pradet tobulint komandini krepsini nes iki siol zaidem taip kaip norejom. T.y. nei puolime, nei gynyboje jokios minties neieskojom.

Aisku, kad scorpam ikast, pries juos galbut antram rate irgi pastatysim analogiska sudeti, taciau su autoklubais kur bus nedaugiau 1 legionierius tikrai nesiruosiam "svetimom galvom" lost. ^_^
  • 0

#296 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 13:41

Mes irgi tokios pacios nuomones! ;) dbr rosiuomes ikasti bnv klubui, o jie sukeite tvarkarasti, su mumis nepasitare, o tai jau pazeidimas :|
  • 0

#297 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 23 - 13:44

Mes irgi tokios pacios nuomones! ;)
dbr rosiuomes ikasti bnv klubui, o jie sukeite tvarkarasti, su mumis nepasitare, o tai jau pazeidimas :|

tokiu atveju reiktu iskaityti technini pralaimejima. :huh:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#298 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 13:51

Buvo pradzioje pirmos varzybos su scorpais vasario 2 musu salej, poto pakeite i sausio 26 su bnv ju arenoj, tada pakeite i scorpus sausio 29 ju arenoje poto su bnv vasario 2, o cia pirmadieni atkeite i sausio 26 su bnv, nes jiems vasario vasario 2 kazkoks klubo renginys.

1.5. Komanda grupinių varžybų metu gali inicijuoti vieną rungtynių perkėlimą jei:
1.5.1. Iki rungtynių pradžios lieka ne mažiau nei 10 dienų;
1.5.2. Jei data yra suderinta su varžovų komanda;


na su mumis niekas nederinta :) o siam sestadieniui planavomes trefke, kiti irgi kazka suplanave buvo, o cia staiga ziadziam, nu nieko, mes zaisim :)
  • 0

#299 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 23 - 14:42

Buvo pradzioje pirmos varzybos su scorpais vasario 2 musu salej, poto pakeite i sausio 26 su bnv ju arenoj, tada pakeite i scorpus sausio 29 ju arenoje poto su bnv vasario 2, o cia pirmadieni atkeite i sausio 26 su bnv, nes jiems vasario vasario 2 kazkoks klubo renginys.


1.5. Komanda grupinių varžybų metu gali inicijuoti vieną rungtynių perkėlimą jei:
1.5.1. Iki rungtynių pradžios lieka ne mažiau nei 10 dienų;
1.5.2. Jei data yra suderinta su varžovų komanda;


na su mumis niekas nederinta :) o siam sestadieniui planavomes trefke, kiti irgi kazka suplanave buvo, o cia staiga ziadziam, nu nieko, mes zaisim :)

Nu matai cia perdaug pykt negali. Juk dar viskas tik isibegeja, todel nesusipratimu yra ir bus.
  • 0

#300 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 sausio 24 - 18:49

Kadangi pirmadieni neturim jokiu varzybu, tai pamaniau, galetume suzaisti konrolines varzybas su mano bendradarbio komanda. Ka manot? :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0