Nu del agresyvumo paziurek, scorpu klaidas ir musu perimtus kamuolius. Jie tikrai uz dyka ju mum i rankas nekiso.1. Nu matai, pagal varzybu istatus: "Baudos metimai turejo buti nematemi".Na pirmos varzybos kaip ir prisvilo, bet vis tiek sugebejom garbingai pasipriesinti. Gal siek tiek paveluotai atsibudom, turiu omeny paskutiniaja minute
![]()
aisku, prisiimu kalte del tu nepataikytu baudu![]()
Viso sito reziume butu toks, kad paprasciausiai reikia stengtis zaisti![]()
O siaip vilnieciu prognozes nepasitvirtino - ne vienas nepalikom aiksteles del prazangu limito, o ir nesportiniu teisejai neskyretaip, kad sis mitas sugriautas
![]()
2. Kadangi per rankas sienauti nedrysot ir turbut netaip agresyviai zaidet, tai ir gavot ;-)
3. Mitas mitui nelygus, tai buvo bendraklubiu pastabos![]()
Siaip tu prazangu pradzioj pradejomes rink kaip reikiant, bet tada ir pralosinejom 29-9. O kai nustojom bauduotis ir zaist greita zaidima is kart reikalai pasitaise.
Beje gynyboje nebuvo ten ka bauduot. Stovi centras kaip Sabonis
Šį pranešimą redagavo Barklis: 2008 sausio 22 - 01:45





