Žinok neįsivaizduoju apie kurį tunu speju zhinau apie ku tu ;) tas pac ;)
Lietuvos autoklubų lyga
#281
Parašyta 2008 sausio 22 - 17:43
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#282
Parašyta 2008 sausio 22 - 23:46
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#283
Parašyta 2008 sausio 22 - 23:58
nu jo ...skorpam nelabai snukin pasiulysi
![]()
as maikute prigriebciau jei ka , jei yra norinciu su mano ismatavimais parasykit ... susieisim pasimeruosim
Be sansu, tau tikrai netiks. A vot zmona gal ir papuostai
#284
Parašyta 2008 sausio 23 - 00:48
seima mano potraukio peugeot automobiliams nesuprantanu jo ...skorpam nelabai snukin pasiulysi
![]()
as maikute prigriebciau jei ka , jei yra norinciu su mano ismatavimais parasykit ... susieisim pasimeruosim![]()
Be sansu, tau tikrai netiks. A vot zmona gal ir papuostai.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#285
Parašyta 2008 sausio 23 - 08:31
Vienos maikutes su marginimu ir logo kaina 39 Lt.
Taigi manau reiketu pradeti platinti klubiniam nariams sitas mazokas maikutes kaip atributika, o patiems gamintis didesnes(kam reikia).
#286
Parašyta 2008 sausio 23 - 09:32
Man reikia tik reikes namo gryzus paziureti kokia ismiera.Nu zodziu taip:
Vienos maikutes su marginimu ir logo kaina 39 Lt.
Taigi manau reiketu pradeti platinti klubiniam nariams sitas mazokas maikutes kaip atributika, o patiems gamintis didesnes(kam reikia).
#287
Parašyta 2008 sausio 23 - 09:46
Manau, pajamsiu didesne papildomai, dabartine pasiliksiu, jei vdrug kada nors numesciau svorio...Taigi manau reiketu pradeti platinti klubiniam nariams sitas mazokas maikutes kaip atributika, o patiems gamintis didesnes(kam reikia).
#288
Svečias_Darius55555_*
Parašyta 2008 sausio 23 - 09:49
#289
Svečias_323F_*
Parašyta 2008 sausio 23 - 11:13
#290
Parašyta 2008 sausio 23 - 11:55
kiti legionieriaiKaip tik 3 klubieciai? o kiti kas tokie? tipo cytina scorpai?
#291
Parašyta 2008 sausio 23 - 12:04
girdziu, bet sy karta guliu ligos patale. Pirma karta turbut per kokius 10 metu taip susirgau. Pirmadieni temkes apie 40 turejau. Dvi paras kaip pagalys isgulejau... Tiesa pasakius tiksliai nzn kada pasveiksiu. Pas daktarus tik kitoj savaitej vizitas... Taip, kad is manes siemet pagalbininkas menkas...Nu kad jis tai Moskvoj tai Dubline. Kitakart is Dubajaus parasys.
Bet jo kandidaturai pritariu.
Cr ar gidi?
#292
Svečias_323F_*
Parašyta 2008 sausio 23 - 12:04
#293
Parašyta 2008 sausio 23 - 12:29
323F Nu as manau sita sezona nekreipsim demesio i tuos legionierius nes reikia, kad lyga isibegetu.o kur parasytas legionieriu limitas? kiek taremes Bachkonyse, tai be legionieriu buvo sneketa?!
Jeigu scorpai ir taps 1 sezono nugaletojai su bilekiek legionieriu, jiems tai garbes daug neduos.
#294
Svečias_323F_*
Parašyta 2008 sausio 23 - 12:41
#295
Parašyta 2008 sausio 23 - 13:36
Nu matai, aisku galima priskviet bileko. Turiu ir as pats rysiu su gana rimtos klases zaidejais, taciau mum to tikrai nereikia. Mes zaidziam: 1. Del savo malonumo; 2. ziureti i pirma pnk.Na ka, reikia skambintis agentui ir sakyt, kad perkam baltaodi centra
O kadangi isikure lyga, tai tik reikes biskeli pradet tobulint komandini krepsini nes iki siol zaidem taip kaip norejom. T.y. nei puolime, nei gynyboje jokios minties neieskojom.
Aisku, kad scorpam ikast, pries juos galbut antram rate irgi pastatysim analogiska sudeti, taciau su autoklubais kur bus nedaugiau 1 legionierius tikrai nesiruosiam "svetimom galvom" lost.
#296
Svečias_323F_*
Parašyta 2008 sausio 23 - 13:41
#297
Parašyta 2008 sausio 23 - 13:44
tokiu atveju reiktu iskaityti technini pralaimejima.Mes irgi tokios pacios nuomones! ;)
dbr rosiuomes ikasti bnv klubui, o jie sukeite tvarkarasti, su mumis nepasitare, o tai jau pazeidimas :|
#298
Svečias_323F_*
Parašyta 2008 sausio 23 - 13:51
1.5. Komanda grupinių varžybų metu gali inicijuoti vieną rungtynių perkėlimą jei:
1.5.1. Iki rungtynių pradžios lieka ne mažiau nei 10 dienų;
1.5.2. Jei data yra suderinta su varžovų komanda;
na su mumis niekas nederinta
#299
Parašyta 2008 sausio 23 - 14:42
Nu matai cia perdaug pykt negali. Juk dar viskas tik isibegeja, todel nesusipratimu yra ir bus.Buvo pradzioje pirmos varzybos su scorpais vasario 2 musu salej, poto pakeite i sausio 26 su bnv ju arenoj, tada pakeite i scorpus sausio 29 ju arenoje poto su bnv vasario 2, o cia pirmadieni atkeite i sausio 26 su bnv, nes jiems vasario vasario 2 kazkoks klubo renginys.
1.5. Komanda grupinių varžybų metu gali inicijuoti vieną rungtynių perkėlimą jei:
1.5.1. Iki rungtynių pradžios lieka ne mažiau nei 10 dienų;
1.5.2. Jei data yra suderinta su varžovų komanda;
na su mumis niekas nederintao siam sestadieniui planavomes trefke, kiti irgi kazka suplanave buvo, o cia staiga ziadziam, nu nieko, mes zaisim
![]()
#300
Parašyta 2008 sausio 24 - 18:49
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
Vartotojų skaito šią temą: 8
narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0





