Edited by simakas, 2008 January 24 - 18:52.
Lietuvos autoklubų lyga
#301
Svečias_simakas_*
Posted 2008 January 24 - 18:51
#302
Svečias_simakas_*
Posted 2008 January 24 - 18:52
#303
Posted 2008 January 24 - 18:53
manau tik i nauda iseituKadangi pirmadieni neturim jokiu varzybu, tai pamaniau, galetume suzaisti konrolines varzybas su mano bendradarbio komanda.
Ka manot?
#304
Posted 2008 January 24 - 18:54
jis teiseju pabusmanau,kad galetume sulost
o tu losi uz bendradarbius ar uz peugeot
![]()
#305
Posted 2008 January 24 - 18:59
UzKadangi pirmadieni neturim jokiu varzybu, tai pamaniau, galetume suzaisti konrolines varzybas su mano bendradarbio komanda.
Ka manot?
Arba tikras-geras treniruotes surengt.
Edited by ro3, 2008 January 24 - 18:59.
#306
Posted 2008 January 24 - 19:02
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#307
Posted 2008 January 24 - 19:04
#308
Svečias_323F_*
Posted 2008 January 25 - 00:11
#309
Posted 2008 January 25 - 18:33
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#310
Posted 2008 January 25 - 20:33
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#311
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 January 25 - 20:39
Mano nuomone tos variantas butu naudingesnes, pirmadieni pasitreniruojam tarpsavyje o treciadieni varzybos varzovu aiksteleje ;)Dar galima pirmadieni pasitreneruoti, o suzaisti treciadieni varzovu aikstelej
#312
Posted 2008 January 26 - 00:11
as uzTas variantas irgi geras. Siaip per savaitgali suzinosiu ar jie sutinka pas, mus atvaaziuoti, tai ir nuspresim.
Dar galima pirmadieni pasitreneruoti, o suzaisti treciadieni varzovu aikstelej
#313
Posted 2008 January 27 - 21:07
Kiek pamenu, kazkur cia:
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#314
Posted 2008 January 28 - 10:58
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#315
Posted 2008 January 28 - 12:40
#316
Svečias_323F_*
Posted 2008 January 28 - 12:43
#317
Posted 2008 January 28 - 13:12
O jus zaisit su scorpais musu saleje?Gal galima snd atvaziuot sales lankus pabandyti? pries ryt kova su scorpais
#318
Posted 2008 January 28 - 13:16
Kaip vadinasi nzn, o sale tai tikrai ne 3-iame aukste, nes reikejo lipti aukstai, tai gali buti 4 ar net 5 auksteNe 4-tame, o 3-iame. Man rodos. Cia Drobes sporto sale.
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#319
Posted 2008 January 28 - 13:19
Skorpai irgi namu rungtynes losia toj pacioj salejO jus zaisit su scorpais musu saleje?
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#320
Svečias_323F_*
Posted 2008 January 28 - 13:20
Taip rytoj rasos gimnazijoj, 20.30.O jus zaisit su scorpais musu saleje?
zn snd sale turi, galvoju, gal galima pora baudu pramesti?
5 user(s) are reading this topic
0 members, 5 guests, 0 anonymous users





