Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#301 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 24 - 18:51

jai tik noro yr :beer:

Edited by simakas, 2008 January 24 - 18:52.

  • 0

#302 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 24 - 18:52

manau,kad galetume sulost :beer: o tu losi uz bendradarbius ar uz peugeot :lol: :lol:
  • 0

#303 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 January 24 - 18:53

Kadangi pirmadieni neturim jokiu varzybu, tai pamaniau, galetume suzaisti konrolines varzybas su mano bendradarbio komanda.
Ka manot? :rolleyes:

manau tik i nauda iseitu :)
  • 0

#304 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 January 24 - 18:54

manau,kad galetume sulost :beer: o tu losi uz bendradarbius ar uz peugeot :lol: :lol:

jis teiseju pabus :D
  • 0

#305 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 January 24 - 18:59

Kadangi pirmadieni neturim jokiu varzybu, tai pamaniau, galetume suzaisti konrolines varzybas su mano bendradarbio komanda.
Ka manot?  :rolleyes:

Uz :beer:
Arba tikras-geras treniruotes surengt. :ph34r:

Edited by ro3, 2008 January 24 - 18:59.

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#306 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 24 - 19:02

Na cia vietoj treneruotes, ypac puolimo atzvilgiu mums reikia susizaisti, bo dabar jo kaip ir nera :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#307 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 January 24 - 19:04

nu tai manau kaip ir nuspresta :) darysim rimta treniruote :)
  • 0

#308 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 25 - 00:11

o gal galesiu atvaziuot sales lankus isbandyt isvakarese pries dvikova su scorpais? :blush:
  • 0

#309 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 January 25 - 18:33

O jus nenoretumete pirmadieni geriau treniruote be didelio lakstymo padaryt? Derinukus 2-3 pasibandyti, pametyti i kase, ir paskui pabegiot i abi kases koki pusvalanduka... plia kaip koks senis cia pasakiau... :huh:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#310 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 25 - 20:33

Tas variantas irgi geras. Siaip per savaitgali suzinosiu ar jie sutinka pas, mus atvaaziuoti, tai ir nuspresim. Dar galima pirmadieni pasitreneruoti, o suzaisti treciadieni varzovu aikstelej :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#311 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 25 - 20:39

Dar galima pirmadieni pasitreneruoti, o suzaisti treciadieni varzovu aikstelej :rolleyes:

Mano nuomone tos variantas butu naudingesnes, pirmadieni pasitreniruojam tarpsavyje o treciadieni varzybos varzovu aiksteleje ;)
  • 0

#312 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 January 26 - 00:11

Tas variantas irgi geras. Siaip per savaitgali suzinosiu ar jie sutinka pas, mus atvaaziuoti, tai ir nuspresim.
Dar galima pirmadieni pasitreneruoti, o suzaisti treciadieni varzovu aikstelej :rolleyes:

as uz :beer:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#313 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 27 - 21:07

Tai va, esam laukiami treciadieni varzovu aikstelej z. sanciuose 20.00val.
Kiek pamenu, kazkur cia:
Posted Image
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#314 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 January 28 - 10:58

Cia ta sale, kur 4-am aukste?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#315 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 January 28 - 12:40

Ne 4-tame, o 3-iame. Man rodos. Cia Drobes sporto sale.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#316 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 28 - 12:43

Gal galima snd atvaziuot sales lankus pabandyti? pries ryt kova su scorpais :blush:
  • 0

#317 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 January 28 - 13:12

Gal galima snd atvaziuot sales lankus pabandyti? pries ryt kova su scorpais :blush:

O jus zaisit su scorpais musu saleje?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#318 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 28 - 13:16

Ne 4-tame, o 3-iame. Man rodos. Cia Drobes sporto sale.

Kaip vadinasi nzn, o sale tai tikrai ne 3-iame aukste, nes reikejo lipti aukstai, tai gali buti 4 ar net 5 aukste :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#319 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 January 28 - 13:19

O jus zaisit su scorpais musu saleje?

Skorpai irgi namu rungtynes losia toj pacioj salej
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#320 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 28 - 13:20

O jus zaisit su scorpais musu saleje?

Taip rytoj rasos gimnazijoj, 20.30.
zn snd sale turi, galvoju, gal galima pora baudu pramesti? :)
  • 0




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users