Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#341 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 February 03 - 12:28

Narmalei zmogus 206 pirko tai tiek dienu ir laistyt turi :lol: :lol: :lol:

numeriukas 199, tai patikek, kad turbut siais metais neisbrisiu is alkoholio liuno :lol: :beer:

Sekmes sendien! :beer:
  • 0
Roots to roots

#342 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 13:55

tai ką mana mokykloj žaisit :) Jau burys Scorpionų žvalgų išėjo pažiurėt kaip seksis :)
  • 0

#343 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 February 03 - 16:11

Nu ka, sekesi nekaip :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#344 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 17:02

Uzjauciu del pralaimejimo, varzybos buvo grazios, o svarbiausia teisejai gerai svilpe, net pikta buvo ziureti, kad mums kazkokius grybus atsiunte, sugadino varzybas su scorpais, nu ok, nesvarbu. na ir sekmes kovoje pries bnv kluba! neleiskit #23 po krepsiu siausti.
  • 0

#345 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 February 03 - 17:27

Uzjauciu del pralaimejimo, varzybos buvo grazios, o svarbiausia teisejai gerai svilpe, net pikta buvo ziureti, kad mums kazkokius grybus atsiunte, sugadino varzybas su scorpais, nu ok, nesvarbu.
na ir sekmes kovoje pries bnv kluba!
neleiskit #23 po krepsiu siausti.

Nu to grozio tai mazai maciau. Siaute sau vienas nr 8 pas juos ir tiek. Gynybos pas mumis nulis buvo. Jeigu jau is pokases butu galima pateisinti cm stoka, bet leist troicus tapi svaistyt - tai prabanga.

O graziausia, kad as iskritau. Ko gero menesiui laiko. :blush:
  • 0

#346 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 17:43

Tai su kuo zaidet ir kiek gavot? :(
  • 0

#347 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 February 03 - 17:49

Tai su kuo zaidet ir kiek gavot? :(

skaitom
  • 0

#348 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 17:55

no koment :wacko:
  • 0

#349 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 17:59

Uzjauciu del pralaimejimo, varzybos buvo grazios, o svarbiausia teisejai gerai svilpe, net pikta buvo ziureti, kad mums kazkokius grybus atsiunte, sugadino varzybas su scorpais, nu ok, nesvarbu.
na ir sekmes kovoje pries bnv kluba!
neleiskit #23 po krepsiu siausti.

Nu to grozio tai mazai maciau. Siaute sau vienas nr 8 pas juos ir tiek. Gynybos pas mumis nulis buvo. Jeigu jau is pokases butu galima pateisinti cm stoka, bet leist troicus tapi svaistyt - tai prabanga.

O graziausia, kad as iskritau. Ko gero menesiui laiko. :blush:

:huh: tai liudna girdet toki reikala.kas liecia ginyba,tai baisiau turbut nebuna,paziurejus i statistika,tai jau nei juoktis ,nei verkt,bet gal kazkaip isgydidim sita liga :beer:

Edited by simakas, 2008 February 03 - 18:00.

  • 0

#350 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 February 03 - 19:02

O graziausia, kad as iskritau. Ko gero menesiui laiko. :blush:

Nekas. :unsure:
Bet Barkli manau musu vistiek nepaliksi.
Galesi treneriu pabuti. Gal vyresnis brolis nesupyks? ^_^

Jei rimtai tai broliu tandemas tikrai mums praverstu.
Vienas (kol gydosi traumas) - treneris, kitas - zaidejas.
Paskui bus galima pasikeist. :lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#351 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 February 03 - 19:58

ok - sendien jau baigiu gerti (bo daugiau jau organizmas nepaveza :lol: ) ir rytoj jau pasirodysiu lengvam pabegiojimui. Manau Barklis tikrai nepaliks komandos ir sudelios viska i vietas. Tai vel ciurna pasitempei ar kas nutiko??? Uzjauciu aisku... :beer:
  • 0
Roots to roots

#352 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 February 03 - 20:01

Uzuojauta Barkliui. Didele netektis komandai Tikiuosi, kad i varzybas vistiek ateisi patreneriaut, ta chaosa nors kiek suvaldyt. Pagal galimybes gal ir i trefkes ateitum, kad matytum ka mes ten modeliuojam? Perziurejau statistika, tai pasigedau savo 2 tritaskiu. Tai klausimas ar kitam irase, kas butu visai px, ar apskritai neirase i komandos saskaita? Tik tokie pastebejimai del sekretoriato darbo. Teisejavimas buvo tikrai geras ir kokybiskas. O ryt per trefkes tikiuosi jusu visu geranorisko dalyvavimo ir nusiteikimo ne lakstyt nuo krepsio prie krepsio, o siek tiek pasidelioti zaidimo schema - kas ka turi/gali daryt ir ko NEDARYT !!!!!! Daug nesiplesiu, bet manau, kad zinojimas ka gali daryt aiksteleje turetu suteikti zaidejimui pasitikejimo savimi, o tai leis isitraukti i zaidima iskart pilna jega, nes siandien as maciau baime kai kuriu akyse. Aisku veliau tas dingo, bet noretusi kad iskart visi zaistu 100%. Ir dar, jei nebus pykcio ir noro zaisti ant prazangos ribos, tai kokio velnio mes apskritai cia dalyvaujam? Galima suprast kai nepataikai laisvas ar nepagauni paso, nes kinkos dreba, bet kai varzovai daug geriau pataiko tritaskius, nei baudas, tai ka cia ir bepasakysi...gal tik GINTIS REIKIA KIETAI !!!!! Aciu uz demesi

Edited by Tolis, 2008 February 03 - 20:02.

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#353 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 February 03 - 20:22

Tavo viena troica rodos maiklui uzrase. Del ginybos faktas. Ginames kaip mergaites. Jus ka nepajutot kaip jie gynesi?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#354 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 20:56

Ir dar, jei nebus pykcio ir noro zaisti ant prazangos ribos, tai kokio velnio mes apskritai cia dalyvaujam?

Hahaha :) Gaila, kad proloset :( Bet siaip manau Tolis dabar pradeda mastyti kaip as ;)

Gal dabar suprasi ka as noriu pasakyti saviskiems tai rasydamas. Sportinio pykcio ir noro!
Nieko manau susitvarkysit jus. Mums dar daug reikia, ale pries BMW turim viena treniruote pabandysim ir mes geriau atrodyt.

P.S. Kas tas Giedrius pas jus? Kokis ano nickas cia? :)
  • 0

#355 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 21:01

Ir dar, jei nebus pykcio ir noro zaisti ant prazangos ribos, tai kokio velnio mes apskritai cia dalyvaujam?

Hahaha :) Gaila, kad proloset :( Bet siaip manau Tolis dabar pradeda mastyti kaip as ;)

Gal dabar suprasi ka as noriu pasakyti saviskiems tai rasydamas. Sportinio pykcio ir noro!
Nieko manau susitvarkysit jus. Mums dar daug reikia, ale pries BMW turim viena treniruote pabandysim ir mes geriau atrodyt.

P.S. Kas tas Giedrius pas jus? Kokis ano nickas cia? :)

giedrius, turtetu but barklis :D

Edited by simakas, 2008 February 03 - 21:01.

  • 0

#356 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 21:10

Aisku aisku :) Siaip is jusu 11 numerio tikejausi didesnio indelio i komanda. Nors eff kaip ir geras, ale mazokai net tu paciu atkovotu kamuoliu, o suoli kiek pamenu jis turi. Gi ir pries mus deliojo... P.S. Giedriai rulezzzz :)
  • 0

#357 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 03 - 21:18

Siaip pastebejimas is statistikos, idomu kaip jus gynetes, jei vienas zmogus subegejo realiai jus palaidoti. Is statistikos, tai ciuvas vienas komanda tempe ir jai vadovavo.... Gi prilipinot prie jo paty greiciausia ir iskart ramiau, tegu kiti varosi. A nors ka cia pasakot, ir patys zinot :( Gaila blyn.
  • 0

#358 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 February 03 - 22:08

Siaip pastebejimas is statistikos, idomu kaip jus gynetes, jei vienas zmogus subegejo realiai jus palaidoti. Is statistikos, tai ciuvas vienas komanda tempe ir jai vadovavo.... Gi prilipinot prie jo paty greiciausia ir iskart ramiau, tegu kiti varosi. A nors ka cia pasakot, ir patys zinot :( Gaila blyn.

galima sakyti tempe, bet blyn nu kiek ir belekokiu mete praktiskai visus pataikydavo ar dengdavom ar nelabai :) nu jo diena buvo sindie
nu mumi sekancias irgi pries bi em dablju losim, bet manau ryt per treniruote padarysim rimtas isvadas, tai gal neteks cia daugiau savo nepasitenkinimo reiksti visiem :) :beer:
  • 0

#359 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 February 03 - 22:30

skaitom

is straipsnio supratau kad aukstaugio ieskosit ...hm...
lavrinovicius su 607 vazineja lygtais :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#360 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 February 03 - 23:53

is straipsnio supratau kad aukstaugio ieskosit ...hm...
lavrinovicius su 607 vazineja lygtais :)

niu cia geras :beer: :beer: :beer: jamam :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users