Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#361 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 vasario 04 - 10:18

galima sakyti tempe, bet blyn nu kiek ir belekokiu mete praktiskai visus pataikydavo ar dengdavom ar nelabai :)

Tokiais atvejais reikia stengtis, kad žmogus apskritai negautų kamuolio. Kitaip sakant padaryt žaidimą akštelėj 4x4.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#362 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 04 - 11:59

Tokiais atvejais reikia stengtis, kad žmogus apskritai negautų kamuolio. Kitaip sakant padaryt žaidimą akštelėj 4x4.

Nu siaip tik rezas is tikruju tragiskas. Jeigu butume tureje padoresni centra ir nedave kaluomu pasiimt po savo kase, bei leist imest lengvus taskus is po krepsio, vaizdas butu grazesnis. O jeigu dar ir tuos nesaminingus troicus butume labiau pasistenge pridengt, gal net apie pergale butu buve galima svajot.

Nu yra kaip yra, kadangi as iskritau (neaisku kiek ilgai), o valdukas nesirodo varzybose - nusiunciau prasyma uzregistruot pora zaideju. Vienas kaip supratau siandien jau pasirodys trevkei, o kitas bus kaip rezervas.
  • 0

#363 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 vasario 04 - 17:35

Siandien greiciausiai nebusiu. Toli, Linuk - sudeliokit ten biskeli zaidejus, kad kita karta kaktom nesidauzytu aiksteleje(nors lyg taip ir nebuvo). Arba ben jau jaustusi uztikrintumas savo jegoms nuo pirmos varzybu minutes. Bo dabar kazkodel mums daugiausiai truksta pasitikejimo savo jegomis. Komandos papildymas jau padarytas. Reikai sugalvot kap padaryt su aprangom. Sita 195 tai gal valduko apranga aprenktume, nes jis kazin ar zais, o jeigu ateitu 203 tai pla tiksliai nerasim kuom aprenkt. Linuk, surink duomenis apie naujus zaidejus ir pabandysim uzsakyt papildomu aprangu. As ir nierka vistiek siusimes didesnes, tai tuo paciu bus galima ir dar kelias dadet. P.S. Vakar Zmona labai apsidziauge kai pamate kad traumuotas gryzau. Sako: "Aciu Dievui, rytoj nors neisi kasel lost". :unsure:
  • 0

#364 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 04 - 18:15

Siandien greiciausiai nebusiu. Toli, Linuk - sudeliokit ten biskeli zaidejus, kad kita karta kaktom nesidauzytu aiksteleje(nors lyg taip ir nebuvo). Arba ben jau jaustusi uztikrintumas savo jegoms nuo pirmos varzybu minutes. Bo dabar kazkodel mums daugiausiai truksta pasitikejimo savo jegomis.

Komandos papildymas jau padarytas. Reikai sugalvot kap padaryt su aprangom. Sita 195 tai gal valduko apranga aprenktume, nes jis kazin ar zais, o jeigu ateitu 203 tai pla tiksliai nerasim kuom aprenkt.

Linuk, surink duomenis apie naujus zaidejus ir pabandysim uzsakyt papildomu aprangu. As ir nierka vistiek siusimes didesnes, tai tuo paciu bus galima ir dar kelias dadet.

P.S. Vakar Zmona labai apsidziauge kai pamate kad traumuotas gryzau. Sako: "Aciu Dievui, rytoj nors neisi kasel lost". :unsure:

nu manau nesipesim ir viska sudeliosim i savo vietas, tau gal vietele irgi kokia paliksim, kad po traumos dar galetum prisijungti :)
  • 0

#365 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 04 - 18:26

Sveikuciai, as dar pabandysiu suorganizuot pora draugisku rungtyniu. Vienos su TEO komanda (cia tipo vyru kkl imoniu lygos tymas) ir dar su kuo nors. B) Dar siulyciau uzrakinti viena is dvieju temu arba ( Kaunas kasis) arba (autoklubu lyga - Kaunas) , nes vieni i viena raso tema kiti i kita. Tai butu praktiskiau viena tema turet krepsiniui :blush:
  • 0

#366 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 04 - 19:08

pasikeite biski laikas varzybu.
http://www.kkl.lt/in...&d=tvarkarastis

Šį pranešimą redagavo erikas(ege): 2008 vasario 04 - 19:09

  • 0

#367 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 04 - 20:51

va man labiausiai nepatinka varzybos kovo 24 diena su BMW, nes juk kovo 24 diena yra antra diena velyku, tai varzybos turetu buti laabai sunkios....
  • 0

#368 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 05 - 10:38

Arena: Energetiku g. 15, „Šilduvos“ salė


Gal kas gali paaiskinti kaip cia privaziuoti?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#369 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 05 - 12:53

Gal kas gali paaiskinti kaip cia privaziuoti?

maps.lt parodys :) petrasiunuose pries zieda i desine gatvele, kazkur prie Kaustos,as taip manau. jei kas tikslaiai zino tegu paraso
  • 0

#370 Svečias_Agasi_*

Svečias_Agasi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 05 - 13:32

Cia gaunasi kaip supratau nuo auostrados vaziuoji i Kauno hidro elektrine prie pirmo ziedo posukis i kaire ir ant trecio posukio i desne
  • 0

#371 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 05 - 14:00

Kaip iki Petrasiunu nuvaziuot tai aisku, bet paskui kur? Ar pro Kausta ar pro kazkur kitur? Maps.lt labai grubiai rodo.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#372 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 05 - 15:19

Kaip iki Petrasiunu nuvaziuot tai aisku, bet paskui kur?

Ar pro Kausta ar pro kazkur kitur? Maps.lt labai grubiai rodo.

vaziuot pro Masiulo gatve , pries VST sukti i desine ir iki galo
  • 0

#373 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 05 - 16:29

Girdejau, kad sestadieni musu priesininkai tikisi lengvos pergales...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#374 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 05 - 16:34

Girdejau, kad sestadieni musu priesininkai tikisi lengvos pergales...

tegul tikisi,bet manau neturetu gal taip but,dar as papiktintai atrodysiu su fanaru,tai bent vaizdas baisus bus :D :D :D
  • 0

#375 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 05 - 18:55

aisku nepykit kad as cia isiterpiu bet jeigu jus tarp saves pagatavi persikast gerkles del atkovoto kamuolio o varzybose bijot truputi rimciau pasistumdyt tai ....
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#376 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 05 - 18:58

aisku nepykit kad as cia isiterpiu bet jeigu jus tarp saves pagatavi persikast gerkles del atkovoto kamuolio o varzybose bijot truputi rimciau pasistumdyt tai ....

kad vakar labai draugiskai ziadem, tik vat visiskai atsitiktiniai ir netyciniai tie fanarai gavosi :) kaip sakant Maiklass ir Simakas atsidure nelaiku ir nevietoj :)
  • 0

#377 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 06 - 11:32

Tegu tikisi BMW tos lengvos pergales B) Pamatysit kas bus :angry:
  • 0

#378 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 06 - 19:18

Lietuvos BMW klubas Kaunas: 62,788 % Pagrindinis komandos trūkumas - žaidimas be taktikos, tačiau, jis bent kol kas pasiteisina. Komandą į priekį veda aiškus lyderis, pakankamai neblogai atliekantis savo funkcijas. Komanda linkusi žūtbūt atlikti savo darbą po krepšiais. Puolimas nėra labai subalansuotas, bet gynyboje lieka mažiau spragų. Komandoje vyrauja įvairiapusiškas žaidimas, atakuojant nuo artimų ir vidutinių nuotolių. Peugeot klubas Kaunas: 37,212 % Komanda yra pakankamai gerai sukomplektuota. Rungtyniaujant neblogai išpildomas komandinis žaidimas, bet, to neužtenka iki galo pasiekti tikslo. Komanda neturi ypatingai išsiskiriančio lyderio, galinčio dirbti už visą komandą. Žaidėjai nėra linkę imtis sunkesnio darbo aikštelėje, palikdami tą fortūnai. Puolimas nėra labai subalansuotas, kuo negalima pasigirti ir ginantis. Komanda linkusi atakas baigti tolimais metimais, nors šį rodiklį būtų naudinga kur kas labiau pagerinti. :) Komanda linkusi atakas baigti tolimais metimais neturi ypatingai išsiskiriančio lyderio Žaidėjai nėra linkę imtis sunkesnio darbo aikštelėje, palikdami tą fortūnai. cia iskyriau svarbiausias jusu problemas jei patingesit paskaityt :) info paimta is kkl ...
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#379 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 vasario 06 - 22:20

ten beveik apie visas komandas taip raso :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#380 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 06 - 23:14

tai matai cia manau kompas parenka atitinkamas frazes pagal statistika ir pagal rezultatus... sudarytos topines frazes kurios vienaip ar kitaip panaudojamos
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0