numeriukas 199, tai patikek, kad turbut siais metais neisbrisiu is alkoholio liunoNarmalei zmogus 206 pirko tai tiek dienu ir laistyt turi
![]()
![]()
Sekmes sendien!
Parašyta 2008 vasario 03 - 12:28
numeriukas 199, tai patikek, kad turbut siais metais neisbrisiu is alkoholio liunoNarmalei zmogus 206 pirko tai tiek dienu ir laistyt turi
![]()
![]()
Parašyta 2008 vasario 03 - 13:55
Parašyta 2008 vasario 03 - 16:11
Parašyta 2008 vasario 03 - 17:02
Parašyta 2008 vasario 03 - 17:27
Nu to grozio tai mazai maciau. Siaute sau vienas nr 8 pas juos ir tiek. Gynybos pas mumis nulis buvo. Jeigu jau is pokases butu galima pateisinti cm stoka, bet leist troicus tapi svaistyt - tai prabanga.Uzjauciu del pralaimejimo, varzybos buvo grazios, o svarbiausia teisejai gerai svilpe, net pikta buvo ziureti, kad mums kazkokius grybus atsiunte, sugadino varzybas su scorpais, nu ok, nesvarbu.
na ir sekmes kovoje pries bnv kluba!
neleiskit #23 po krepsiu siausti.
Parašyta 2008 vasario 03 - 17:43
Parašyta 2008 vasario 03 - 17:55
Parašyta 2008 vasario 03 - 17:59
Nu to grozio tai mazai maciau. Siaute sau vienas nr 8 pas juos ir tiek. Gynybos pas mumis nulis buvo. Jeigu jau is pokases butu galima pateisinti cm stoka, bet leist troicus tapi svaistyt - tai prabanga.Uzjauciu del pralaimejimo, varzybos buvo grazios, o svarbiausia teisejai gerai svilpe, net pikta buvo ziureti, kad mums kazkokius grybus atsiunte, sugadino varzybas su scorpais, nu ok, nesvarbu.
na ir sekmes kovoje pries bnv kluba!
neleiskit #23 po krepsiu siausti.
O graziausia, kad as iskritau. Ko gero menesiui laiko.![]()
Šį pranešimą redagavo simakas: 2008 vasario 03 - 18:00
Parašyta 2008 vasario 03 - 19:02
Nekas.O graziausia, kad as iskritau. Ko gero menesiui laiko.
Parašyta 2008 vasario 03 - 19:58
Parašyta 2008 vasario 03 - 20:01
Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 vasario 03 - 20:02
Parašyta 2008 vasario 03 - 20:22
Parašyta 2008 vasario 03 - 20:56
HahahaIr dar, jei nebus pykcio ir noro zaisti ant prazangos ribos, tai kokio velnio mes apskritai cia dalyvaujam?
Parašyta 2008 vasario 03 - 21:01
giedrius, turtetu but barklisHahahaIr dar, jei nebus pykcio ir noro zaisti ant prazangos ribos, tai kokio velnio mes apskritai cia dalyvaujam?
Gaila, kad proloset
Bet siaip manau Tolis dabar pradeda mastyti kaip as ;)
Gal dabar suprasi ka as noriu pasakyti saviskiems tai rasydamas. Sportinio pykcio ir noro!
Nieko manau susitvarkysit jus. Mums dar daug reikia, ale pries BMW turim viena treniruote pabandysim ir mes geriau atrodyt.
P.S. Kas tas Giedrius pas jus? Kokis ano nickas cia?![]()
Šį pranešimą redagavo simakas: 2008 vasario 03 - 21:01
Parašyta 2008 vasario 03 - 21:10
Parašyta 2008 vasario 03 - 21:18
Parašyta 2008 vasario 03 - 22:08
galima sakyti tempe, bet blyn nu kiek ir belekokiu mete praktiskai visus pataikydavo ar dengdavom ar nelabaiSiaip pastebejimas is statistikos, idomu kaip jus gynetes, jei vienas zmogus subegejo realiai jus palaidoti. Is statistikos, tai ciuvas vienas komanda tempe ir jai vadovavo.... Gi prilipinot prie jo paty greiciausia ir iskart ramiau, tegu kiti varosi. A nors ka cia pasakot, ir patys zinot
Gaila blyn.
narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0