Tokiais atvejais reikia stengtis, kad žmogus apskritai negautų kamuolio. Kitaip sakant padaryt žaidimą akštelėj 4x4.galima sakyti tempe, bet blyn nu kiek ir belekokiu mete praktiskai visus pataikydavo ar dengdavom ar nelabai
Lietuvos autoklubų lyga
#361
Posted 2008 February 04 - 10:18
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#362
Posted 2008 February 04 - 11:59
Nu siaip tik rezas is tikruju tragiskas. Jeigu butume tureje padoresni centra ir nedave kaluomu pasiimt po savo kase, bei leist imest lengvus taskus is po krepsio, vaizdas butu grazesnis. O jeigu dar ir tuos nesaminingus troicus butume labiau pasistenge pridengt, gal net apie pergale butu buve galima svajot.Tokiais atvejais reikia stengtis, kad žmogus apskritai negautų kamuolio. Kitaip sakant padaryt žaidimą akštelėj 4x4.
Nu yra kaip yra, kadangi as iskritau (neaisku kiek ilgai), o valdukas nesirodo varzybose - nusiunciau prasyma uzregistruot pora zaideju. Vienas kaip supratau siandien jau pasirodys trevkei, o kitas bus kaip rezervas.
#363
Posted 2008 February 04 - 17:35
#364
Posted 2008 February 04 - 18:15
nu manau nesipesim ir viska sudeliosim i savo vietas, tau gal vietele irgi kokia paliksim, kad po traumos dar galetum prisijungtiSiandien greiciausiai nebusiu. Toli, Linuk - sudeliokit ten biskeli zaidejus, kad kita karta kaktom nesidauzytu aiksteleje(nors lyg taip ir nebuvo). Arba ben jau jaustusi uztikrintumas savo jegoms nuo pirmos varzybu minutes. Bo dabar kazkodel mums daugiausiai truksta pasitikejimo savo jegomis.
Komandos papildymas jau padarytas. Reikai sugalvot kap padaryt su aprangom. Sita 195 tai gal valduko apranga aprenktume, nes jis kazin ar zais, o jeigu ateitu 203 tai pla tiksliai nerasim kuom aprenkt.
Linuk, surink duomenis apie naujus zaidejus ir pabandysim uzsakyt papildomu aprangu. As ir nierka vistiek siusimes didesnes, tai tuo paciu bus galima ir dar kelias dadet.
P.S. Vakar Zmona labai apsidziauge kai pamate kad traumuotas gryzau. Sako: "Aciu Dievui, rytoj nors neisi kasel lost".
#365
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 04 - 18:26
#366
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 February 04 - 19:08
http://www.kkl.lt/in...&d=tvarkarastis
Edited by erikas(ege), 2008 February 04 - 19:09.
#367
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 February 04 - 20:51
#368
Posted 2008 February 05 - 10:38
Arena: Energetiku g. 15, „Šilduvos“ salė
Gal kas gali paaiskinti kaip cia privaziuoti?
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#369
Posted 2008 February 05 - 12:53
maps.lt parodysGal kas gali paaiskinti kaip cia privaziuoti?
#370
Svečias_Agasi_*
Posted 2008 February 05 - 13:32
#371
Posted 2008 February 05 - 14:00
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#372
Posted 2008 February 05 - 15:19
vaziuot pro Masiulo gatve , pries VST sukti i desine ir iki galoKaip iki Petrasiunu nuvaziuot tai aisku, bet paskui kur?
Ar pro Kausta ar pro kazkur kitur? Maps.lt labai grubiai rodo.
#373
Posted 2008 February 05 - 16:29
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#374
Svečias_simakas_*
Posted 2008 February 05 - 16:34
tegul tikisi,bet manau neturetu gal taip but,dar as papiktintai atrodysiu su fanaru,tai bent vaizdas baisus busGirdejau, kad sestadieni musu priesininkai tikisi lengvos pergales...
#375
Posted 2008 February 05 - 18:55
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#376
Posted 2008 February 05 - 18:58
kad vakar labai draugiskai ziadem, tik vat visiskai atsitiktiniai ir netyciniai tie fanarai gavosiaisku nepykit kad as cia isiterpiu bet jeigu jus tarp saves pagatavi persikast gerkles del atkovoto kamuolio o varzybose bijot truputi rimciau pasistumdyt tai ....
#377
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 06 - 11:32
#378
Posted 2008 February 06 - 19:18
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#379
Posted 2008 February 06 - 22:20
5 user(s) are reading this topic
0 members, 5 guests, 0 anonymous users







