Lietuvos autoklubų lyga
#381
Posted 2008 February 07 - 12:17
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#382
Posted 2008 February 07 - 12:56
nu labai gaila, bet ka darysi. teks kautis is paskutiniujuGal kas nors zino kaip ten su tais musu naujokais aukstaugiais?
Barkli, atslubuok prie kompo ir nusviesk situacija.
Beje, labai gaila, bet sestadieni as nedalyvausiu varzybose del seimyniniu aplinkybiu.
#383
Posted 2008 February 07 - 15:09
16.30tai kelinta tiklsiai varzybos? jeigu reiks kazkiek padet - busiu pasiruoses
nu labai gaila, bet ka darysi. teks kautis is paskutiniujutikiuosi visi kiti bus?
![]()
#384
Posted 2008 February 07 - 15:30
padesi man alu gert?tai kelinta tiklsiai varzybos? jeigu reiks kazkiek padet - busiu pasiruoses
nu labai gaila, bet ka darysi. teks kautis is paskutiniujutikiuosi visi kiti bus?
![]()
#385
Posted 2008 February 07 - 22:19
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#387
Posted 2008 February 07 - 23:27
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#388
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 08 - 00:12
#389
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 08 - 00:13
#391
Posted 2008 February 08 - 00:46
O tu matei varzybu BMW vs Mazda statistika? Ka ten kazkas leptelejo apie viena zaideja, tai yra niekai... ir tai labiau taikytina mazdos komandai.Viena zaideja reiks sustabdyt pas BMW ir vsio
Cia reikes visus dengti ir gan atidziai nuo pat rungtyniu pradzios!
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#392
Posted 2008 February 08 - 00:49
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#393
Posted 2008 February 08 - 09:11
#394
Posted 2008 February 08 - 10:17
davai nepradedam, jei ziadziam tai zaidziam, blyn kokios dar granatos, varzybos tik 16.30. atsikelk 7.00 ir pasikeisi....Jei siandien gausiu granata Meharyje, tai sestadieny bandysiu ja keist
Tai jei naujiem zaidejam reikia aprangos, galiu savaitgaliui paskolinti
#395
Posted 2008 February 08 - 10:47
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#396
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 08 - 10:49
#397
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 08 - 10:50
#398
Posted 2008 February 08 - 11:07
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#399
Posted 2008 February 08 - 13:15
manau, kad tau teks si karta ne alu gerti tikrai. po kase truks jegos, tad gausit su Albionu abudu pasireiksti. kol 5 prazangu limito neisnaudosit, tol apie alu galit pamirstipadesi man alu gert?
;)
#400
Posted 2008 February 08 - 13:17
busiu as, tai galesiu ir "treneriu" ir izaideju ir atakuojanciu gyneju pabuti jeigu kaBlyn tikiuosi, kad kas nors is "treneriu" pasirodys, kitaip bus liudnas vaizdas...
Barkli, registruojam dar viena atakuojanti gyneja/izaideja!
10 user(s) are reading this topic
0 members, 10 guests, 0 anonymous users







