Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#381 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 07 - 12:17

Gal kas nors zino kaip ten su tais musu naujokais aukstaugiais? Barkli, atslubuok prie kompo ir nusviesk situacija. Beje, labai gaila, bet sestadieni as nedalyvausiu varzybose del seimyniniu aplinkybiu.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#382 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 07 - 12:56

Gal kas nors zino kaip ten su tais musu naujokais aukstaugiais?
Barkli, atslubuok prie kompo ir nusviesk situacija.



Beje, labai gaila, bet sestadieni as nedalyvausiu varzybose del seimyniniu aplinkybiu.

nu labai gaila, bet ka darysi. teks kautis is paskutiniuju :) tikiuosi visi kiti bus?
  • 0

#383 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 07 - 15:09


nu labai gaila, bet ka darysi. teks kautis is paskutiniuju :) tikiuosi visi kiti bus?

tai kelinta tiklsiai varzybos? jeigu reiks kazkiek padet - busiu pasiruoses ;]

16.30
  • 0

#384 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 vasario 07 - 15:30


nu labai gaila, bet ka darysi. teks kautis is paskutiniuju :) tikiuosi visi kiti bus?

tai kelinta tiklsiai varzybos? jeigu reiks kazkiek padet - busiu pasiruoses ;]

padesi man alu gert? :beer: ;)
  • 0

#385 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 vasario 07 - 22:19

sprendziant pagal kompo prognozes dvi pergales jau turit :) o jei butumet vilniaus pogrupyje turetumet net keturias :) tik vat keista kad vilnieciu tikimybe laimeti didesne :blink: nu matyt kompas neivertino to fakto apie "miesto aprodyma" :lol: ....ok ok zinau :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#386 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 07 - 23:25

o gal kas koki plana nupiestu ar kaip ten rasti :) nes kiek supratau tai nelabai aiskus ten privaziavimas :) nes galiu imt ir pasiklyst :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#387 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 vasario 07 - 23:27

Blyn tikiuosi, kad kas nors is "treneriu" pasirodys, kitaip bus liudnas vaizdas... Barkli, registruojam dar viena atakuojanti gyneja/izaideja!
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#388 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 00:12

Uztenka jau zaideju manau B) Reikia siek tiek kovingumo ir viskas. Pergale pries BMW musu. Po kasiu jegas jau sustiprinom B) Aisku galima butu pasikviest dar zaideju, as bent kelis zinau kurie sitoj musu lygoj galetu daryt po 30 tasku per rungtynes, bet Peugeot komanda prarastu savo tikraji veida B) Taigi manau reikia zaist su esamais zaidejais ir kaupti patirti B)
  • 0

#389 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 00:13

Viena zaideja reiks sustabdyt pas BMW ir vsio B)
  • 0

#390 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 vasario 08 - 00:17

Viena zaideja reiks sustabdyt pas BMW ir vsio B)

na taip tik viena bet su mitsu kai losem ir tik viena reikejo stabdyt :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#391 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 vasario 08 - 00:46

Viena zaideja reiks sustabdyt pas BMW ir vsio  B)

O tu matei varzybu BMW vs Mazda statistika? Ka ten kazkas leptelejo apie viena zaideja, tai yra niekai... ir tai labiau taikytina mazdos komandai.
Cia reikes visus dengti ir gan atidziai nuo pat rungtyniu pradzios!
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#392 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 vasario 08 - 00:49

Beje, "bokstelis" sestadieni bus? Butu geriau jei butu, nes antrasis naujas centras dar savaite laiko negales sportuoti... :(
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#393 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 vasario 08 - 09:11

Jei siandien gausiu granata Meharyje, tai sestadieny bandysiu ja keist :blush: Tai jei naujiem zaidejam reikia aprangos, galiu savaitgaliui paskolinti -_-
  • 0

#394 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 vasario 08 - 10:17

Jei siandien gausiu granata Meharyje, tai sestadieny bandysiu ja keist :blush: Tai jei naujiem zaidejam reikia aprangos, galiu savaitgaliui paskolinti -_-

davai nepradedam, jei ziadziam tai zaidziam, blyn kokios dar granatos, varzybos tik 16.30. atsikelk 7.00 ir pasikeisi.... :beer:
  • 0

#395 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 vasario 08 - 10:47

:lol: Kažkaip labai greitai entuziazmas pas jumi išgaravo :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#396 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 10:49

Bliamba Maiklai neknisk proto :angry: Taigi pats supranti, kad taves reik po kasiais :unsure: Pagalvok biskeli logiskai :blink: Jei situ rungtyniu nelaimim tai kaip ir amzinas dugnas. Turim det visas pastangas. Maiklai esi svarbi musu komandos grandis ir net negalvok apie neatvykima :ph34r: Tolis ko gero negales, tai tu tuo labiau privalai atlekt :wacko: O Toli niekaip tau neiseitu atlekt bent porai kelinuku? :(
  • 0

#397 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 10:50

Musu tikraji entuziazma pamatysit per BMW rungtynes B)
  • 0

#398 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 vasario 08 - 11:07

As labai noreciau, bet bijau, kad Toliene mane pagrazintu baisiau nei mes Maikla ir Simaka kartu sudejus... Gimtadienis vaiko visa diena tesis. Po situ rungtyniu tureciau dalyvauti visose.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#399 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 08 - 13:15

padesi man alu gert? :beer: ;)

manau, kad tau teks si karta ne alu gerti tikrai. po kase truks jegos, tad gausit su Albionu abudu pasireiksti. kol 5 prazangu limito neisnaudosit, tol apie alu galit pamirsti ;]
  • 0
Roots to roots

#400 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 08 - 13:17

Blyn tikiuosi, kad kas nors is "treneriu" pasirodys, kitaip bus liudnas vaizdas...
Barkli, registruojam dar viena atakuojanti gyneja/izaideja!

busiu as, tai galesiu ir "treneriu" ir izaideju ir atakuojanciu gyneju pabuti jeigu ka B) . Pazadu, kad busiu su apranga ir netgi be alaus :lol: :beer:
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0