Lietuvos autoklubų lyga
#421
Svečias_323F_*
Posted 2008 February 09 - 01:19
#422
Svečias_323F_*
Posted 2008 February 09 - 01:25
Peugeot klubas Kaunas:
57,677 %
Mazda 323F klubas:
42,[COLOR=red]323 %
#423
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 February 09 - 01:26
#424
Posted 2008 February 09 - 10:05
Vot sy kart Dionizai as tau papriestarausiu.As aisku siaip sergu tik uz jus kaunieciai ir abydna del tu legionieriu.
Bet jus verksniai.... Kaip pries mus kautis tai kieti. O kai reikia aiksteje normaliai zaisti jums jau centru reikia, jau dar kazko, dar kazko.
Nustoki velniai nemate verkti ir zaiskit, zaiskit uz save ir savo savigarba, i junkit sportini pikti ir tos pergales ateis. Ir px tie centrai.....
Ne 210 gi jie, ne 215. Kiek 2.01?Ir ?
Maikllas tas jusu 11 numeris, bl** jauni soklus vyrai. O kazkokiu centru bijot...
Matai pas mus po lenta zaidziantys yra:
Valdux (2 rungtynes is eiles nezaide
Maiklas (karts nuo karto prireikia jam garaziuki padirbet) + patirties ir drasos truksta, o labiausiai kokiu 10 kg.
Barklis (per daznos traumos) - deja dabar butent traumuotas;
Simakas, Aweikas - 100 procentiniai atakuojantys gynejai, bet is bedos kisami po kase.
Nierka - siaip kaip klubietis tai gal ir nieko, bet aikseleja truksta labai dauk ko.
Albion - ruosiasi emigruoti
Tolis - pagal fiz duomenis galetu drasiai kautis po kase kaip 4 nr, bet pagal prigimti nori labiau zaisti ant troico - tai negi zmogui uzdrausi
Visi kiti "futbolininkai"...
#425
Posted 2008 February 09 - 10:47
pala vyrai,suzaidet dar tik pora rungtyniu, gavot ir jau skundziates??? pala, pas mus ir yra tik Dionisas toks labiau isreikstas aukstas zmogus.tie kit musu auksti yra, tik tiek kad aukstesni uz mus.bet juk reikia zaisti 5x5, o ne 1x5,tai ir loskit.kad ir kokiu budu,bet mus juk nugalejot. ir neturejot ten isreikstu aukstu zmoniu, apart 11.tad loskit.as ir uz jusVot sy kart Dionizai as tau papriestarausiu.As aisku siaip sergu tik uz jus kaunieciai ir abydna del tu legionieriu.
Bet jus verksniai.... Kaip pries mus kautis tai kieti. O kai reikia aiksteje normaliai zaisti jums jau centru reikia, jau dar kazko, dar kazko.
Nustoki velniai nemate verkti ir zaiskit, zaiskit uz save ir savo savigarba, i junkit sportini pikti ir tos pergales ateis. Ir px tie centrai.....
Ne 210 gi jie, ne 215. Kiek 2.01?Ir ?
Maikllas tas jusu 11 numeris, bl** jauni soklus vyrai. O kazkokiu centru bijot...
Matai pas mus po lenta zaidziantys yra:
Valdux (2 rungtynes is eiles nezaide) - moyvacijos stoka ko gero;
Maiklas (karts nuo karto prireikia jam garaziuki padirbet) + patirties ir drasos truksta, o labiausiai kokiu 10 kg.
Barklis (per daznos traumos) - deja dabar butent traumuotas;
Simakas, Aweikas - 100 procentiniai atakuojantys gynejai, bet is bedos kisami po kase.
Nierka - siaip kaip klubietis tai gal ir nieko, bet aikseleja truksta labai dauk ko.![]()
Albion - ruosiasi emigruoti![]()
Tolis - pagal fiz duomenis galetu drasiai kautis po kase kaip 4 nr, bet pagal prigimti nori labiau zaisti ant troico - tai negi zmogui uzdrausi.
Visi kiti "futbolininkai"...![]()
#426
Posted 2008 February 09 - 11:33
#427
Posted 2008 February 09 - 12:14
#428
Svečias_Darius55555_*
Posted 2008 February 09 - 18:55
Edited by Darius55555, 2008 February 09 - 18:56.
#429
Posted 2008 February 09 - 19:53
nu ok, kviesk "krepsininkus" o "futbolininkai" manau rinksimes vasara... sekmes zaidziantVot sy kart Dionizai as tau papriestarausiu.As aisku siaip sergu tik uz jus kaunieciai ir abydna del tu legionieriu.
Bet jus verksniai.... Kaip pries mus kautis tai kieti. O kai reikia aiksteje normaliai zaisti jums jau centru reikia, jau dar kazko, dar kazko.
Nustoki velniai nemate verkti ir zaiskit, zaiskit uz save ir savo savigarba, i junkit sportini pikti ir tos pergales ateis. Ir px tie centrai.....
Ne 210 gi jie, ne 215. Kiek 2.01?Ir ?
Maikllas tas jusu 11 numeris, bl** jauni soklus vyrai. O kazkokiu centru bijot...
Matai pas mus po lenta zaidziantys yra:
Valdux (2 rungtynes is eiles nezaide) - moyvacijos stoka ko gero;
Maiklas (karts nuo karto prireikia jam garaziuki padirbet) + patirties ir drasos truksta, o labiausiai kokiu 10 kg.
Barklis (per daznos traumos) - deja dabar butent traumuotas;
Simakas, Aweikas - 100 procentiniai atakuojantys gynejai, bet is bedos kisami po kase.
Nierka - siaip kaip klubietis tai gal ir nieko, bet aikseleja truksta labai dauk ko.![]()
Albion - ruosiasi emigruoti![]()
Tolis - pagal fiz duomenis galetu drasiai kautis po kase kaip 4 nr, bet pagal prigimti nori labiau zaisti ant troico - tai negi zmogui uzdrausi.
Visi kiti "futbolininkai"...![]()
#430
Posted 2008 February 09 - 20:00
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#431
Svečias_simakas_*
Posted 2008 February 09 - 20:05
#432
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 February 09 - 20:09
#433
Posted 2008 February 09 - 21:05
#434
Posted 2008 February 09 - 21:10
Visi kiti "futbolininkai"...
nu ok, kviesk "krepsininkus" o "futbolininkai" manau rinksimes vasara... sekmes zaidziant
na cia Barklis turejo ugi ir smugi futbolininku jeigu ka
#435
Posted 2008 February 09 - 21:14
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#436
Posted 2008 February 09 - 21:15
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#437
Posted 2008 February 09 - 21:17
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#438
Posted 2008 February 09 - 21:20
#439
Posted 2008 February 09 - 21:39
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#440
Svečias_Darius55555_*
Posted 2008 February 09 - 21:42
užtai aš jaučiu, kai draugai šaiposiNa gedos ir as nejauciu, tuo labiau kaltes uz prastai suzaistas rungtynes
![]()
aisku, -44 taskai malonumo daug nesuteikia... pavadinkim tai juoda diena ir tiek
5 user(s) are reading this topic
0 members, 5 guests, 0 anonymous users





