Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#421 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 09 - 01:19

Atbauskit tuos bnv :mad: sekmes ryt :) jei kalbant apie legionierius, tai kita savaite susitiks dvi lietuviskiausios komandos kauno grupej :)
  • 0

#422 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 09 - 01:25

Sorry pamelavau, dar kita :)

Peugeot klubas Kaunas:
57,677 %
Mazda 323F klubas:
42,[COLOR=red]323 %
  • 0

#423 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 09 - 01:26

As aisku siaip sergu tik uz jus kaunieciai ir abydna del tu legionieriu. Bet jus verksniai.... Kaip pries mus kautis tai kieti. O kai reikia aiksteje normaliai zaisti jums jau centru reikia, jau dar kazko, dar kazko. Nustoki velniai nemate verkti ir zaiskit, zaiskit uz save ir savo savigarba, i junkit sportini pikti ir tos pergales ateis. Ir px tie centrai..... Ne 210 gi jie, ne 215. Kiek 2.01? :) Ir ? :D Maikllas tas jusu 11 numeris, bl** jauni soklus vyrai. O kazkokiu centru bijot...
  • 0

#424 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 February 09 - 10:05

As aisku siaip sergu tik uz jus kaunieciai ir abydna del tu legionieriu.

Bet jus verksniai.... Kaip pries mus kautis tai kieti. O kai reikia aiksteje normaliai zaisti jums jau centru reikia, jau dar kazko, dar kazko.
Nustoki velniai nemate verkti ir zaiskit, zaiskit uz save ir savo savigarba, i junkit sportini pikti ir tos pergales ateis. Ir px tie centrai.....

Ne 210 gi jie, ne 215. Kiek 2.01? :) Ir ? :D Maikllas tas jusu 11 numeris, bl** jauni soklus vyrai. O kazkokiu centru bijot...

Vot sy kart Dionizai as tau papriestarausiu.
Matai pas mus po lenta zaidziantys yra:

Valdux (2 rungtynes is eiles nezaide :blush: ) - moyvacijos stoka ko gero;
Maiklas (karts nuo karto prireikia jam garaziuki padirbet) + patirties ir drasos truksta, o labiausiai kokiu 10 kg.
Barklis (per daznos traumos) - deja dabar butent traumuotas;
Simakas, Aweikas - 100 procentiniai atakuojantys gynejai, bet is bedos kisami po kase.
Nierka - siaip kaip klubietis tai gal ir nieko, bet aikseleja truksta labai dauk ko. :P
Albion - ruosiasi emigruoti :blush:
Tolis - pagal fiz duomenis galetu drasiai kautis po kase kaip 4 nr, bet pagal prigimti nori labiau zaisti ant troico - tai negi zmogui uzdrausi B) .

Visi kiti "futbolininkai"... :wacko:
  • 0

#425 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2008 February 09 - 10:47

As aisku siaip sergu tik uz jus kaunieciai ir abydna del tu legionieriu.

Bet jus verksniai.... Kaip pries mus kautis tai kieti. O kai reikia aiksteje normaliai zaisti jums jau centru reikia, jau dar kazko, dar kazko.
Nustoki velniai nemate verkti ir zaiskit, zaiskit uz save ir savo savigarba, i junkit sportini pikti ir tos pergales ateis. Ir px tie centrai.....

Ne 210 gi jie, ne 215. Kiek 2.01? :) Ir ? :D Maikllas tas jusu 11 numeris, bl** jauni soklus vyrai. O kazkokiu centru bijot...

Vot sy kart Dionizai as tau papriestarausiu.
Matai pas mus po lenta zaidziantys yra:

Valdux (2 rungtynes is eiles nezaide :blush: ) - moyvacijos stoka ko gero;
Maiklas (karts nuo karto prireikia jam garaziuki padirbet) + patirties ir drasos truksta, o labiausiai kokiu 10 kg.
Barklis (per daznos traumos) - deja dabar butent traumuotas;
Simakas, Aweikas - 100 procentiniai atakuojantys gynejai, bet is bedos kisami po kase.
Nierka - siaip kaip klubietis tai gal ir nieko, bet aikseleja truksta labai dauk ko. :P
Albion - ruosiasi emigruoti :blush:
Tolis - pagal fiz duomenis galetu drasiai kautis po kase kaip 4 nr, bet pagal prigimti nori labiau zaisti ant troico - tai negi zmogui uzdrausi B) .

Visi kiti "futbolininkai"... :wacko:

pala vyrai,suzaidet dar tik pora rungtyniu, gavot ir jau skundziates??? pala, pas mus ir yra tik Dionisas toks labiau isreikstas aukstas zmogus.tie kit musu auksti yra, tik tiek kad aukstesni uz mus.bet juk reikia zaisti 5x5, o ne 1x5,tai ir loskit.kad ir kokiu budu,bet mus juk nugalejot. ir neturejot ten isreikstu aukstu zmoniu, apart 11.tad loskit.as ir uz jus
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#426 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 February 09 - 11:33

:P Tai vot pries jus ir laimejom nes neturejot isreikstu aukstu, o Kauno pogrupyje kolkas su kiek losem pas visus buvo tu isreikstu ir ne po viena :unsure: .
  • 0

#427 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2008 February 09 - 12:14

nenusiminkit!dar niekas neprarasta.Jumsreikia tik pries viena komanda laimet ir Jus jau kitame etape.skirtingai nei mums.noretusi siandien bmw nugalet, bet bus matyt kaip viskas bus. :) as atsigavau ir lyg ir gripas praeina,tad jau galesiu padet... kada Jus dabar zaidziat?
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#428 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 09 - 18:55

po antro kėlinio -30 taškų tai jau čia gėda kažkaip turėtu būti :ph34r:

Edited by Darius55555, 2008 February 09 - 18:56.

  • 0

#429 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 February 09 - 19:53

As aisku siaip sergu tik uz jus kaunieciai ir abydna del tu legionieriu.

Bet jus verksniai.... Kaip pries mus kautis tai kieti. O kai reikia aiksteje normaliai zaisti jums jau centru reikia, jau dar kazko, dar kazko.
Nustoki velniai nemate verkti ir zaiskit, zaiskit uz save ir savo savigarba, i junkit sportini pikti ir tos pergales ateis. Ir px tie centrai.....

Ne 210 gi jie, ne 215. Kiek 2.01? :) Ir ? :D Maikllas tas jusu 11 numeris, bl** jauni soklus vyrai. O kazkokiu centru bijot...

Vot sy kart Dionizai as tau papriestarausiu.
Matai pas mus po lenta zaidziantys yra:

Valdux (2 rungtynes is eiles nezaide :blush: ) - moyvacijos stoka ko gero;
Maiklas (karts nuo karto prireikia jam garaziuki padirbet) + patirties ir drasos truksta, o labiausiai kokiu 10 kg.
Barklis (per daznos traumos) - deja dabar butent traumuotas;
Simakas, Aweikas - 100 procentiniai atakuojantys gynejai, bet is bedos kisami po kase.
Nierka - siaip kaip klubietis tai gal ir nieko, bet aikseleja truksta labai dauk ko. :P
Albion - ruosiasi emigruoti :blush:
Tolis - pagal fiz duomenis galetu drasiai kautis po kase kaip 4 nr, bet pagal prigimti nori labiau zaisti ant troico - tai negi zmogui uzdrausi B) .

Visi kiti "futbolininkai"... :wacko:

nu ok, kviesk "krepsininkus" o "futbolininkai" manau rinksimes vasara... sekmes zaidziant :P
  • 0

#430 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 February 09 - 20:00

koks rezultatas ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#431 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 09 - 20:05

rezultatas ziaurus,bet ne tame esme,zaidimo jokio nebuvo,palyginant su pries tai vykusiomis.energijos ryzto ir visa kita visiskas nulis :wacko: :(
  • 0

#432 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 09 - 20:09

3-2 Gavom :beer:
  • 0

#433 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 February 09 - 21:05

o man visai patiko po puses metu pertraukos palakstyti ir kazka dar biski nuveikti. Dabar alu geriu ir galvos nesuku. Bus kaip bus. Nesam favoritai, o jeigu visi kurie ateina i trefkes, bet neturi motyvacijos rungtynems losti susirinktu nebutu ir geda... Zaide praktiskai antras (jeigu ne trecias) penketas. Toks ir rezultatas! Auksciau galvas :beer: Man kol kas visai negeda, kad uz pezus losiu B)
  • 0
Roots to roots

#434 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 February 09 - 21:10

[quote name='dARINSKAS' date='Feb 9 2008, 07:53 PM']
Visi kiti "futbolininkai"... :wacko: [/QUOTE]
nu ok, kviesk "krepsininkus" o "futbolininkai" manau rinksimes vasara... sekmes zaidziant :P [/quote]
na cia Barklis turejo ugi ir smugi futbolininku jeigu ka :lol: nenukabink nosies - mes dar parodysim ka maziukai gali ;]
  • 0
Roots to roots

#435 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 February 09 - 21:14

Na gedos ir as nejauciu, tuo labiau kaltes uz prastai suzaistas rungtynes :lol: aisku, -44 taskai malonumo daug nesuteikia... pavadinkim tai juoda diena ir tiek :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#436 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 February 09 - 21:15

tai koks rezas ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#437 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 February 09 - 21:17

nu nx :blink: :blink: :blink:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#438 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 February 09 - 21:20

pirmadienio treniruotes tema siulau - PERDAVIMAI TURI BUTI NUO ZEMES.
  • 0

#439 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 February 09 - 21:39

jai jums taip blogai tai galeciau as kokias rungtynes suzaist jei vel truktu aukstaugiu B)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#440 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 09 - 21:42

Na gedos ir as nejauciu, tuo labiau kaltes uz prastai suzaistas rungtynes :lol:
aisku, -44 taskai malonumo daug nesuteikia... pavadinkim tai juoda diena ir tiek :ph34r:

užtai aš jaučiu, kai draugai šaiposi :( juokauju aišku, bet reik kažką daryt :) vis tiek.
  • 0




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users