Lietuvos autoklubų lyga
#441
Parašyta 2008 vasario 09 - 21:46
#442
Parašyta 2008 vasario 09 - 22:13
#443
Parašyta 2008 vasario 09 - 22:23
#444
Parašyta 2008 vasario 09 - 22:33
respectsgaliu as zodi tart? nesu nei as ten koks lyderis komandos ar ka kad cia savo nuomone galeciau reikst bet visgi pasisakysiu ir galit jei norit braukt mane is komandos jei kam nepatiks mano mintys... taigi pradesiu:
kadangi sian zaidziau nedaug tai maciau nuo suoliuko kaip kas vyksta. pabandysiu nupasakot visa musu zaidimo braiza. yra trys pozicijos kurios zaidzia puolime. tai izaidejas gynas ir lengvas krastas. Siuos trys pozicijos i kase mete 35 kartus is 53 bandymu. taigi puolejams liko 18 metimu. na taip puoleju maziau... i puolejus itraukiu save naujoka albiona neriju.. bet tas kitas likusias pozicijas sudare 6 zmones tai ner taip labai daug ir nera jau tokio didelio skirtumo. o realiai mastant kai is tritaskiu pataikom tik 14 proc taiklumu tai gal vertetu ikisti kamuoli i baudos aisktele ? tas tikrai nebuvo daroma nes atliko komanda 5 rez perdavimus is kuriu 3 atliko puolejai... tai gyneju darbas sitam reikale tik 2 rez perdavimai...
dabar del tu deriniu... tai nafik mes juos ten mokemes begiojom jei siandien nieks nei vieno nebande padaryt o paskui sakot nieks ju neatsimena... maciau du kartus kai buvo parodytas derinys. niu atsiprasau jei dar koki praziosojau... dabar tas derinys du pries dupastatau siena kam nors tai arba nieks neina o jei pastates kerti link kases perdavimo tikrai negausi... jei jus taip norit but kruciausi komandoj tai taip ir sakykit... surinkit komanda dviese kokie ir tada dar paimkit daug futbolistu kaip cia sake ir bus ok viskas. nes gerai as esu futbolistas bet kai losiam su draugeliais 1 valanda laiko. teisingiau gal net maziau.. zaidimo tarkim gaunas 45-50 min. ir net mes sugebam sumest vos ne kiekviena karta po 100 tasku... aisku kartais ten gaunas kad silpniau ginames, negryztam is puolimo ir t.t. bet kazkaip manau kad musu komanda (mano draugu) butu visai neblogas issukis pezo komandai nes mes zaidziam sioki toki komandini zaidima.. bent jau bandom... aisku musu lygis gal ner toks fantastiskas kaip pezo komandos nes net as pelnau po 20 tasku gal kiekviena karta bet vistiek... jei zaistume ne del savo statistikos o del komandos tai gal ka ir laimetume.. kitu atveju bus triuskinimas ir triuskinimas...
ir dar pasakysiu toki dalyka kad pastoviai lipat i medi... isiverziat i baudos aikstele is stringat... labiausiai tai pastebejau darinsko ir tiger (jei gerai nika parasiau)
dabar visi sakysit ka as cia aiskinu kai pats nieko nepazaidziu... taip as gal ir nieko tokio ypatingo nepadariau bet jei ziurint kiek mano zaidejai imete tasku tai ju yra tik 2 kai mane pastate kad dengciau izaideja. tai dengiant kitiems jie imete 4, 11.
p.s. nzn ar viska suprasit nes ka parasiau neskaiciau tai gali nebut kai kur logiski sakiniai bet issakiau savo nuomone... jei nepatiks kam kad vejus cia keliu tai meskit is komandos uz nedrausminga elgesi...
Vot jau gimsta teisingas poziuris, laukiam kol kiti ta supras.
P.S. BLXT NACXUI - FOTBOLISTAI = MAZI ZMONES. T.Y. TIE KATRIE NEI ANT TABURETES PASILIPE TINKLIUKO NEPASIEKIA IR PO KASE NEGALI ZAIST.
Ar jau visi supratot laudiska frazialogizma ar kiekvienam dar personaliai paaiskint???????????
P.SS. Cia visiskai nereiskia, kad nemoka jie lost. Nors siadien tai turbut verti futbolisto vardu ir kita prasme
#445
Parašyta 2008 vasario 09 - 22:35
viskas ok. nesiparink. tu ir kiti esat reikalingi komadoj. o kol musu lyderiai kazka kita veikia, tai tokie kaip as luzeriai-pijokai ir tampa vos ne naudingiausiais zaidejais.... jeigu kazkas pasisuks i taip, kad komanda taps tik is tikru "KREPSININKU" mes visvien rinksimes pirmadieniais ir zaisim ir toliau savo malonumui o esant varzybosm sirgsim su olaus bokalais uz savo komanda
p.s. nzn ar viska suprasit nes ka parasiau neskaiciau tai gali nebut kai kur logiski sakiniai bet issakiau savo nuomone... jei nepatiks kam kad vejus cia keliu tai meskit is komandos uz nedrausminga elgesi...
#447
Parašyta 2008 vasario 09 - 22:50
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#448
Parašyta 2008 vasario 09 - 22:58
be reikalo tylejai. O tai kaip dabar ta issaikint kitiems? Konkreciai issakyt asmeniskai kas ka daro neerai, ir kad tas nepultu i isterija, depresija ar neisizeistu???Barkli sorry jei ne taip supratau del tu futbolistu bet del zaidimo tai as jau tokia nuomone turejau per pirmas varzybas tik kad tylejau bet kai gaunam 44 taskais tai issakiau.. gal pasikeis kas nors.
Man jau pradeda atsibos...
Ateisiu sau pirmadieniais kaulus pramiklit, o ple plesytis iki traumu gavimo, del komandos su kuria nena rast kalbos gal igreit nelikt motyvacijos zaist.
P.S. Simakai, atsiminiau kad siandien nors ir sakiau nedaryt to gazdinimo veiksmo pries varantis kamuoly - vistiek nepaklausiai ir is ypratimo padarei ta firmini judesi
#449
Parašyta 2008 vasario 09 - 23:04
mes su Simaku brendi jau lakam, tad sendie jo geriau nekalbink
P.S. Simakai, atsiminiau kad siandien nors ir sakiau nedaryt to gazdinimo veiksmo pries varantis kamuoly - vistiek nepaklausiai ir is ypratimo padarei ta firmini judesi, tik kodel zingsniu nesusvilpe nesupratau???
#450
Parašyta 2008 vasario 09 - 23:16
Nu tu Cr'ai tai gal ir gali gert, bet simakui tik po puse pilk. Nelabai uzsidirbomes su Simaku brendi jau lakam, tad sendie jo geriau nekalbink
P.S. Simakai, atsiminiau kad siandien nors ir sakiau nedaryt to gazdinimo veiksmo pries varantis kamuoly - vistiek nepaklausiai ir is ypratimo padarei ta firmini judesi, tik kodel zingsniu nesusvilpe nesupratau???
![]()
#451
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 vasario 09 - 23:36
#452
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 vasario 09 - 23:39
Jei Cr butu parases si komentara, buciau nepratares nei zodzio.galiu as zodi tart? nesu nei as ten koks lyderis komandos ar ka kad cia savo nuomone galeciau reikst bet visgi pasisakysiu ir galit jei norit braukt mane is komandos jei kam nepatiks mano mintys... taigi pradesiu:
kadangi sian zaidziau nedaug tai maciau nuo suoliuko kaip kas vyksta. pabandysiu nupasakot visa musu zaidimo braiza. yra trys pozicijos kurios zaidzia puolime. tai izaidejas gynas ir lengvas krastas. Siuos trys pozicijos i kase mete 35 kartus is 53 bandymu. taigi puolejams liko 18 metimu. na taip puoleju maziau... i puolejus itraukiu save naujoka albiona neriju.. bet tas kitas likusias pozicijas sudare 6 zmones tai ner taip labai daug ir nera jau tokio didelio skirtumo. o realiai mastant kai is tritaskiu pataikom tik 14 proc taiklumu tai gal vertetu ikisti kamuoli i baudos aisktele ? tas tikrai nebuvo daroma nes atliko komanda 5 rez perdavimus is kuriu 3 atliko puolejai... tai gyneju darbas sitam reikale tik 2 rez perdavimai...
dabar del tu deriniu... tai nafik mes juos ten mokemes begiojom jei siandien nieks nei vieno nebande padaryt o paskui sakot nieks ju neatsimena... maciau du kartus kai buvo parodytas derinys. niu atsiprasau jei dar koki praziosojau... dabar tas derinys du pries dupastatau siena kam nors tai arba nieks neina o jei pastates kerti link kases perdavimo tikrai negausi... jei jus taip norit but kruciausi komandoj tai taip ir sakykit... surinkit komanda dviese kokie ir tada dar paimkit daug futbolistu kaip cia sake ir bus ok viskas. nes gerai as esu futbolistas bet kai losiam su draugeliais 1 valanda laiko. teisingiau gal net maziau.. zaidimo tarkim gaunas 45-50 min. ir net mes sugebam sumest vos ne kiekviena karta po 100 tasku... aisku kartais ten gaunas kad silpniau ginames, negryztam is puolimo ir t.t. bet kazkaip manau kad musu komanda (mano draugu) butu visai neblogas issukis pezo komandai nes mes zaidziam sioki toki komandini zaidima.. bent jau bandom... aisku musu lygis gal ner toks fantastiskas kaip pezo komandos nes net as pelnau po 20 tasku gal kiekviena karta bet vistiek... jei zaistume ne del savo statistikos o del komandos tai gal ka ir laimetume.. kitu atveju bus triuskinimas ir triuskinimas...
ir dar pasakysiu toki dalyka kad pastoviai lipat i medi... isiverziat i baudos aikstele is stringat... labiausiai tai pastebejau darinsko ir tiger (jei gerai nika parasiau)
dabar visi sakysit ka as cia aiskinu kai pats nieko nepazaidziu... taip as gal ir nieko tokio ypatingo nepadariau bet jei ziurint kiek mano zaidejai imete tasku tai ju yra tik 2 kai mane pastate kad dengciau izaideja. tai dengiant kitiems jie imete 4, 11.
p.s. nzn ar viska suprasit nes ka parasiau neskaiciau tai gali nebut kai kur logiski sakiniai bet issakiau savo nuomone... jei nepatiks kam kad vejus cia keliu tai meskit is komandos uz nedrausminga elgesi...
Taip, kad PEACE chebra. Nuo tokiu komentaru pataikymo procentas tikrai nepageres. Asistu i uzribi padauges, nes dar visi kamuolio bijos. Kas sekantis nori pasidaryt -14 naudinguma? Del statistikos
#453
Parašyta 2008 vasario 09 - 23:41
#454
Parašyta 2008 vasario 09 - 23:47
#455
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 vasario 09 - 23:59
#456
Parašyta 2008 vasario 10 - 00:07
#457
Parašyta 2008 vasario 10 - 01:06
#458
Parašyta 2008 vasario 10 - 11:06
nu cia tai virgis teisus, bet vakaryksciu varzybu, kad nemate niekas tai gal ir geraiDar viens dalykas-palaikymas- manau mūsų klubo komandai šito laaaabai truksta. Nors buvau tik vienose varžybose-su mits,iais-tačiau akivaizdžiai pastebėjau palaikymo trūkumą. Negi taip sunku atvaryt palaikyt klubo komandos... ir jiems linksmiau žaisti kai jaučia, kad už juos serga. Komanda, ar aš neteisus? ;)
P.S. Viešai pasižadu atvaryt palaikyt per sekančias rungtynes(tai puikus laiko praleidimas).
P.P.S. O kada sekančios?
#459
Parašyta 2008 vasario 10 - 11:46
#460
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 vasario 10 - 12:06
Karocia thunderi as tau pasakysiu taip. Visas 3 rungtynes pratylejai nepasakei nei zodzio ( tiesiogine to zodzio prasme). Visus 35 pirmadienius per treniruotes irgi pratylejai ( tiesiogine to zodzio prasme). O dabar sededamas prie kompo kazkokiu stebuklingu budu igavai drasos ir pradejai varyt ant komandos.pasisako paskutini karta ir einu is cia ir viskas. kad tarkim ir per trefkes pirmadieni buna... stovi laisvas nieks nedengia o kita varo pries varzovus ir neimeta paskui. antras dalykas antram keliny kai man leido pasiganyt puse kelinio kaip niekur stovejau laisvs galima sakyt... niu viskas atsiprasau tiger darinsko. sekmes
Taigi kita karta prasau visa kritika issakyt arba pirmadieniais, arba pries rungtynes, arba per rungtynes, arba po rungtyniu. O ne uz akiu dergt komanda visiems prieinamam forume. Ot pazvengs bet kas perskaites. Jiegu i akis neturi drasos isrest tai isvis patylek.
Beje pirmadieni susitiksim pasisnekesim. Galesi visiems kas tau nepatinka tiesiai i akis pasakyt. Tu lipi i medi, tu per daug meti, tu neatkovoji kamuoliu, tu nesistengi skambint komandos nariams, kad bent kas i rungtynes ateitu, tu traumuotas bet vistiek lakstai is dusios ir t.t
Taigi chebryte PLEASE labai prasau visa kritika issakyti tiesiai i akis, o ne pilti purvus forume. Nuo pasakytu zodziu i akis tikrai nieks nepuls isterikuoti ar verkslenti. Kritika gerai ji leidzia komandai tobuleti. BET KRITIKA TIESIAI I AKIS. Juk nesam zurnalistai kurie is sud... bandele daro.
Beje prasom palaikyti Barkli KKL.lt puslapi, nes ten po straipsniu komentaruose visi i purvais neteisingai drapsto.
Vartotojų skaito šią temą: 5
narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0







